XII Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego

Bieg łączony na 5km i 10km

Wszystkie wyniki

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Zieba Szymon m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 1999 601 00:17:22.670 POBIERZ
2 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 597 00:17:25.683 POBIERZ
3 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 611 00:17:27.343 POBIERZ
4 Zieleń Michał m UKS Kobylanka POL 2002 624 00:17:41.452 POBIERZ
5 Rudek Dominik m Ku AZS PWSZ Tarnów POL 2000 591 00:17:49.484 POBIERZ
6 Sikora Kacper m ULKS Trzcinica POL 2000 592 00:18:04.634 POBIERZ
7 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543 00:18:07.251 POBIERZ
8 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 628 00:18:19.039 POBIERZ
9 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 590 00:18:24.369 POBIERZ
10 Setlak Michał m ggb POL 1999 608 00:18:54.462 POBIERZ
11 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 598 00:19:02.146 POBIERZ
12 Rojek Piotr m ...... POL 2003 606 00:19:13.378 POBIERZ
13 Jarecki Piotr m Speed Jasło POL 2003 616 00:19:19.451 POBIERZ
14 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556 00:19:38.420 POBIERZ
15 Zieba Wiktor m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2004 602 00:19:38.911 POBIERZ
16 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565 00:20:07.811 POBIERZ
17 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 574 00:20:11.667 POBIERZ
18 Kobaka Jakub m Spartakus Siedliska POL 2004 615 00:20:16.762 POBIERZ
19 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570 00:20:19.121 POBIERZ
20 Smalec Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 614 00:20:47.116 POBIERZ
21 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610 00:21:02.678 POBIERZ
22 Matyaszek Dawid m Mluks-Tarnów POL 2007 630 00:21:03.628 POBIERZ
23 Zieliński Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 612 00:21:13.170 POBIERZ
24 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620 00:21:19.406 POBIERZ
25 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621 00:21:20.489 POBIERZ
26 Lorkiewicz Przemysław m ...... POL 2001 607 00:21:25.705 POBIERZ
27 Młynarczyk Aneta k Zadyszka Gorlice POL 1986 542 00:21:51.739 POBIERZ
28 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569 00:21:54.895 POBIERZ
29 Nowak Joanna k PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW POL 1975 629 00:21:57.744 POBIERZ
30 Krawczyk Kamil m Spartakus Siedliska POL 2003 613 00:21:59.714 POBIERZ
31 Ferenc Mateusz m UKS Hańczowa POL 2003 609 00:22:26.497 POBIERZ
32 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 509 00:22:28.780 POBIERZ
33 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622 00:22:48.096 POBIERZ
34 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582 00:22:56.239 POBIERZ
35 Gnutek Wioletta k ...... POL 1978 507 00:22:58.369 POBIERZ
36 Moskal Marzena k ...... POL 1972 523 00:23:13.276 POBIERZ
37 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapanów POL 1984 619 00:23:18.192 POBIERZ
38 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596 00:23:23.720 POBIERZ
39 Kajtoch Joanta k ...... POL 1984 541 00:23:28.979 POBIERZ
40 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 522 00:23:29.574 POBIERZ
41 Radzik Aleksandra k ...... POL 1998 533 00:23:30.196 POBIERZ
42 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578 00:23:46.074 POBIERZ
43 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589 00:23:50.201 POBIERZ
44 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530 00:24:00.873 POBIERZ
45 PAŁAC Anna k ...... POL 1984 535 00:24:21.093 POBIERZ
46 Ferenc Monika k UKS HAŃCZOWA POL 2000 546 00:24:25.311 POBIERZ
47 Ćwiąkała Halina k Samotni Wędrowcy POL 1976 575 00:24:28.512 POBIERZ
48 Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555 00:24:36.561 POBIERZ
49 Wszołek Helena k Kraków POL 1957 531 00:24:44.266 POBIERZ
50 Mróz Teresa k ...... POL 1965 526 00:24:52.368 POBIERZ
51 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571 00:25:15.941 POBIERZ
52 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 536 00:25:22.130 POBIERZ
53 Burkiewicz Eryk m ...... POL 2003 600 00:25:24.078 POBIERZ
54 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573 00:25:24.826 POBIERZ
55 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 634 00:25:29.442 POBIERZ
56 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518 00:25:31.993 POBIERZ
57 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528 00:25:37.311 POBIERZ
58 Sawuła Bartek m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 604 00:25:38.708 POBIERZ
59 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562 00:25:39.426 POBIERZ
60 Rojek Anna k ...... POL 1996 567 00:26:02.404 POBIERZ
61 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 580 00:26:16.906 POBIERZ
62 Rusin Szymon m UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2006 623 00:26:18.023 POBIERZ
63 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 511 00:26:21.653 POBIERZ
64 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561 00:26:25.618 POBIERZ
65 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563 00:26:26.135 POBIERZ
66 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617 00:26:26.596 POBIERZ
67 Koźmic Paweł m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 605 00:26:29.354 POBIERZ
68 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 502 00:26:43.135 POBIERZ
69 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586 00:26:43.678 POBIERZ
70 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550 00:26:45.771 POBIERZ
71 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551 00:26:46.240 POBIERZ
72 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593 00:26:46.708 POBIERZ
73 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553 00:26:47.316 POBIERZ
74 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540 00:26:50.346 POBIERZ
75 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547 00:26:50.913 POBIERZ
76 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517 00:26:53.017 POBIERZ
77 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 506 00:26:53.510 POBIERZ
78 Grzywacz Anna k ...... POL 1994 519 00:27:28.833 POBIERZ
79 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560 00:27:30.380 POBIERZ
80 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549 00:27:31.060 POBIERZ
81 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559 00:27:35.589 POBIERZ
82 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557 00:27:36.128 POBIERZ
83 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632 00:27:46.942 POBIERZ
84 Ciborowska Katarzyna k SPEED JASŁO POL 1976 576 00:28:03.655 POBIERZ
85 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618 00:28:09.218 POBIERZ
86 Twardy Urszula k ...... POL 1961 544 00:28:10.367 POBIERZ
87 WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534 00:28:36.615 POBIERZ
88 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572 00:29:03.608 POBIERZ
89 Mitoraj Joanna k KKB MOSIR KROSNO POL 1981 568 00:29:07.026 POBIERZ
90 Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508 00:29:08.406 POBIERZ
91 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631 00:29:28.837 POBIERZ
92 Brudkiewicz-Paździora Aneta k EKIPA Z TARNOWA POL 1972 520 00:29:31.924 POBIERZ
93 Baran Alicja k ...... POL 1978 537 00:30:39.750 POBIERZ
94 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 538 00:32:03.863 POBIERZ
95 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505 00:32:38.377 POBIERZ
96 Pociecha Tomasz m TLC - Gorlice POL 1988 1 00:33:11.243 POBIERZ
97 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545 00:33:17.695 POBIERZ
98 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 88 00:33:33.700 POBIERZ
99 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584 00:34:38.429 POBIERZ
100 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583 00:34:39.168 POBIERZ
101 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585 00:34:40.039 POBIERZ
102 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 53 00:35:31.005 POBIERZ
103 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516 00:36:02.666 POBIERZ
104 Cisowski Adam m ...... POL 2010 633 00:36:02.672 POBIERZ
105 Gładysz Paweł m M.U.K.S. Podkarpacie Jedlicze POL 1987 129 00:36:10.467 POBIERZ
106 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 113 00:36:19.621 POBIERZ
107 Świątek Agnieszka k KKB MOSIR KROSNO POL 1980 529 00:36:20.719 POBIERZ
108 CISOWSKA ELA k ...... POL 1980 515 00:36:21.300 POBIERZ
109 Górka Marcin m GGB POL 1983 81 00:36:44.606 POBIERZ
110 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 30 00:36:52.143 POBIERZ
111 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 38 00:36:55.163 POBIERZ
112 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7 00:37:45.722 POBIERZ
113 Moździerz Piotr m Lks Burzyn POL 1988 23 00:38:00.625 POBIERZ
114 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107 00:38:23.338 POBIERZ
115 Matyaszek Waldemar m ...... POL 1976 134 00:38:24.581 POBIERZ
116 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 58 00:38:48.384 POBIERZ
117 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 123 00:38:49.512 POBIERZ
118 Wszołek Jerzy m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1995 39 00:38:57.541 POBIERZ
119 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86 00:39:17.114 POBIERZ
120 Bułdak Krzysztof m ...... POL 1981 135 00:39:23.034 POBIERZ
121 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525 00:39:26.039 POBIERZ
122 Klemová Tinka k Autoservis ERIKA SVK 1975 524 00:39:26.601 POBIERZ
123 Piotrowski Kamil m ...... POL 2000 595 00:39:32.335 POBIERZ
124 Wilk Antoni m KKB Mosir Krosno POL 1973 104 00:39:35.489 POBIERZ
125 kasperkowicz Edward m Klub mosir Krosno POL 1966 98 00:39:35.992 POBIERZ
126 Fedak Grzegorz m PASS Running Team POL 1978 94 00:39:49.273 POBIERZ
127 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 29 00:39:53.974 POBIERZ
128 Wyderka Damian m KKB MOSIR KROSNO POL 1982 114 00:40:23.666 POBIERZ
129 Potwora Łukasz m ...... POL 1990 124 00:41:07.572 POBIERZ
130 Karkut Bogdan m ...... POL 1970 106 00:41:28.097 POBIERZ
131 Tokarz Kamil m ...... POL 1993 140 00:41:55.177 POBIERZ
132 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75 00:42:01.063 POBIERZ
133 Gierula Grzegorz m Zdany Tylko Na Siebie POL 1991 137 00:42:09.893 POBIERZ
134 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 142 00:42:18.878 POBIERZ
135 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 59 00:42:27.373 POBIERZ
136 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 15 00:42:32.914 POBIERZ
137 Gotfryd Adam m ...... POL 1974 48 00:42:35.097 POBIERZ
138 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 37 00:42:35.831 POBIERZ
139 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72 00:42:36.748 POBIERZ
140 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105 00:42:41.268 POBIERZ
141 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 125 00:43:09.583 POBIERZ
142 Szybisty Grzegorz m KKB MOSIR KROSNO POL 1972 100 00:43:13.632 POBIERZ
143 Szpila Zbigniew m ...... POL 1976 21 00:43:17.456 POBIERZ
144 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 116 00:43:20.902 POBIERZ
145 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120 00:43:38.876 POBIERZ
146 Nowak Gabriel m - POL 1984 103 00:43:53.440 POBIERZ
147 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97 00:44:05.257 POBIERZ
148 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 95 00:44:08.407 POBIERZ
149 Gurgacz Dominik m Run'and'Trip POL 1993 27 00:44:13.905 POBIERZ
150 Marszałek Kamil m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1992 68 00:44:23.800 POBIERZ
151 Rojek Józef m ...... POL 1967 109 00:44:29.760 POBIERZ
152 Widlak Przemysław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1986 127 00:44:48.695 POBIERZ
153 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12 00:44:55.539 POBIERZ
154 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz POL 1980 128 00:44:57.213 POBIERZ
155 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 65 00:45:17.416 POBIERZ
156 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5 00:45:22.992 POBIERZ
157 Puscizna Pawel m Saint-Gobain SQUD POL 1968 50 00:45:37.304 POBIERZ
158 Lisowicz Bogdan m Grupetto Gorlice POL 1969 47 00:45:42.266 POBIERZ
159 Zapłata Wojciech m ...... POL 1978 69 00:45:51.632 POBIERZ
160 Szymański Michał m ...... POL 1977 18 00:45:56.139 POBIERZ
161 Ogorzałek Maksymilian m ...... POL 1996 139 00:46:09.094 POBIERZ
162 Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24 00:46:11.224 POBIERZ
163 Florek Marcin m Mężczyźni św. Józefa POL 1970 130 00:46:14.164 POBIERZ
164 Marszałek Jerzy m ...... POL 1991 76 00:46:26.244 POBIERZ
165 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 108 00:46:33.028 POBIERZ
166 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112 00:46:36.210 POBIERZ
167 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57 00:46:42.851 POBIERZ
168 Radzik Robert m Visegrad Maraton Rytro POL 1991 17 00:47:32.755 POBIERZ
169 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 35 00:47:54.108 POBIERZ
170 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 4 00:47:58.329 POBIERZ
171 Zdeb Krzysztof m KKB MOSIR KROSNO POL 1970 101 00:48:06.351 POBIERZ
172 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 74 00:48:32.496 POBIERZ
173 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 36 00:48:38.228 POBIERZ
174 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141 00:48:44.204 POBIERZ
175 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87 00:48:48.052 POBIERZ
176 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16 00:48:58.190 POBIERZ
177 WOŹNIAK JANUSZ m ...... POL 1963 80 00:49:00.360 POBIERZ
178 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 126 00:49:18.043 POBIERZ
179 Zabielski Waldemar m niezrzeszony POL 1965 54 00:49:24.923 POBIERZ
180 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90 00:49:26.923 POBIERZ
181 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 62 00:49:46.931 POBIERZ
182 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73 00:50:06.833 POBIERZ
183 Kisiński Jarosław m COMP S.A. / NOVITUS POL 1971 132 00:50:30.443 POBIERZ
184 Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3 00:50:46.059 POBIERZ
185 Przybyłowicz Dominik m GGB POL 1998 82 00:50:46.876 POBIERZ
186 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 78 00:50:50.313 POBIERZ
187 Kozioł Wiesław m Dzikie Życie Run Team POL 1952 138 00:50:57.489 POBIERZ
188 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144 00:51:51.079 POBIERZ
189 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6 00:52:07.967 POBIERZ
190 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32 00:52:24.929 POBIERZ
191 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83 00:52:32.726 POBIERZ
192 Konieczny Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1952 9 00:52:45.148 POBIERZ
193 Ziobro Tomasz m Krosno Miasto Szkła POL 1978 115 00:52:46.331 POBIERZ
194 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20 00:53:14.579 POBIERZ
195 Zelenák Kamil m Autoservis ERIKA SVK 1980 61 00:54:14.438 POBIERZ
196 Frydrych Dariusz m KKB MOSIR KROSNO POL 1969 110 00:54:32.090 POBIERZ
197 Nawab Filip m ...... POL 1981 99 00:55:56.981 POBIERZ
198 Guzik Waclaw m Kkb mosir krosno POL 1959 111 00:56:48.987 POBIERZ
199 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117 00:56:55.875 POBIERZ
200 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92 00:57:11.164 POBIERZ
201 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 10 00:57:22.981 POBIERZ
202 KOSIBA ANTONI m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 28 00:59:31.467 POBIERZ
203 Cetnarowicz Czesław m ...... POL 1941 143 01:16:10.954 POBIERZ

Wyniki, kategoria: MJ (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Zieba Szymon m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 1999 601 00:17:22.670 POBIERZ
2 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 597 00:17:25.683 POBIERZ
3 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 611 00:17:27.343 POBIERZ
4 Zieleń Michał m UKS Kobylanka POL 2002 624 00:17:41.452 POBIERZ
5 Rudek Dominik m Ku AZS PWSZ Tarnów POL 2000 591 00:17:49.484 POBIERZ
6 Sikora Kacper m ULKS Trzcinica POL 2000 592 00:18:04.634 POBIERZ
7 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 628 00:18:19.039 POBIERZ
8 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 590 00:18:24.369 POBIERZ
9 Setlak Michał m ggb POL 1999 608 00:18:54.462 POBIERZ
10 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 598 00:19:02.146 POBIERZ
11 Rojek Piotr m ...... POL 2003 606 00:19:13.378 POBIERZ
12 Jarecki Piotr m Speed Jasło POL 2003 616 00:19:19.451 POBIERZ
13 Zieba Wiktor m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2004 602 00:19:38.911 POBIERZ
14 Kobaka Jakub m Spartakus Siedliska POL 2004 615 00:20:16.762 POBIERZ
15 Smalec Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 614 00:20:47.116 POBIERZ
16 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610 00:21:02.678 POBIERZ
17 Matyaszek Dawid m Mluks-Tarnów POL 2007 630 00:21:03.628 POBIERZ
18 Zieliński Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 612 00:21:13.170 POBIERZ
19 Lorkiewicz Przemysław m ...... POL 2001 607 00:21:25.705 POBIERZ
20 Krawczyk Kamil m Spartakus Siedliska POL 2003 613 00:21:59.714 POBIERZ
21 Ferenc Mateusz m UKS Hańczowa POL 2003 609 00:22:26.497 POBIERZ
22 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596 00:23:23.720 POBIERZ
23 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589 00:23:50.201 POBIERZ
24 Burkiewicz Eryk m ...... POL 2003 600 00:25:24.078 POBIERZ
25 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 634 00:25:29.442 POBIERZ
26 Sawuła Bartek m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 604 00:25:38.708 POBIERZ
27 Rusin Szymon m UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2006 623 00:26:18.023 POBIERZ
28 Koźmic Paweł m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 605 00:26:29.354 POBIERZ
29 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593 00:26:46.708 POBIERZ
30 Cisowski Adam m ...... POL 2010 633 00:36:02.672 POBIERZ
31 Piotrowski Kamil m ...... POL 2000 595 00:39:32.335 POBIERZ

Wyniki, kategoria: MJ1 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 597 00:17:25.683 POBIERZ
2 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 611 00:17:27.343 POBIERZ
3 Zieleń Michał m UKS Kobylanka POL 2002 624 00:17:41.452 POBIERZ
4 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 628 00:18:19.039 POBIERZ
5 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 590 00:18:24.369 POBIERZ
6 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 598 00:19:02.146 POBIERZ
7 Rojek Piotr m ...... POL 2003 606 00:19:13.378 POBIERZ
8 Jarecki Piotr m Speed Jasło POL 2003 616 00:19:19.451 POBIERZ
9 Zieba Wiktor m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2004 602 00:19:38.911 POBIERZ
10 Kobaka Jakub m Spartakus Siedliska POL 2004 615 00:20:16.762 POBIERZ
11 Smalec Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 614 00:20:47.116 POBIERZ
12 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610 00:21:02.678 POBIERZ
13 Matyaszek Dawid m Mluks-Tarnów POL 2007 630 00:21:03.628 POBIERZ
14 Zieliński Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 612 00:21:13.170 POBIERZ
15 Lorkiewicz Przemysław m ...... POL 2001 607 00:21:25.705 POBIERZ
16 Krawczyk Kamil m Spartakus Siedliska POL 2003 613 00:21:59.714 POBIERZ
17 Ferenc Mateusz m UKS Hańczowa POL 2003 609 00:22:26.497 POBIERZ
18 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596 00:23:23.720 POBIERZ
19 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589 00:23:50.201 POBIERZ
20 Burkiewicz Eryk m ...... POL 2003 600 00:25:24.078 POBIERZ
21 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 634 00:25:29.442 POBIERZ
22 Sawuła Bartek m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 604 00:25:38.708 POBIERZ
23 Rusin Szymon m UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2006 623 00:26:18.023 POBIERZ
24 Koźmic Paweł m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 605 00:26:29.354 POBIERZ
25 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593 00:26:46.708 POBIERZ
26 Cisowski Adam m ...... POL 2010 633 00:36:02.672 POBIERZ

Wyniki, kategoria: KJ (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556 00:19:38.420 POBIERZ
2 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565 00:20:07.811 POBIERZ
3 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 574 00:20:11.667 POBIERZ
4 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570 00:20:19.121 POBIERZ
5 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620 00:21:19.406 POBIERZ
6 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621 00:21:20.489 POBIERZ
7 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569 00:21:54.895 POBIERZ
8 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622 00:22:48.096 POBIERZ
9 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582 00:22:56.239 POBIERZ
10 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578 00:23:46.074 POBIERZ
11 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530 00:24:00.873 POBIERZ
12 Ferenc Monika k UKS HAŃCZOWA POL 2000 546 00:24:25.311 POBIERZ
13 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571 00:25:15.941 POBIERZ
14 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528 00:25:37.311 POBIERZ
15 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562 00:25:39.426 POBIERZ
16 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561 00:26:25.618 POBIERZ
17 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563 00:26:26.135 POBIERZ
18 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617 00:26:26.596 POBIERZ
19 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586 00:26:43.678 POBIERZ
20 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550 00:26:45.771 POBIERZ
21 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551 00:26:46.240 POBIERZ
22 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540 00:26:50.346 POBIERZ
23 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547 00:26:50.913 POBIERZ
24 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517 00:26:53.017 POBIERZ
25 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560 00:27:30.380 POBIERZ
26 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549 00:27:31.060 POBIERZ
27 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559 00:27:35.589 POBIERZ
28 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557 00:27:36.128 POBIERZ
29 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632 00:27:46.942 POBIERZ
30 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618 00:28:09.218 POBIERZ
31 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572 00:29:03.608 POBIERZ
32 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545 00:33:17.695 POBIERZ
33 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584 00:34:38.429 POBIERZ
34 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583 00:34:39.168 POBIERZ
35 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585 00:34:40.039 POBIERZ
36 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516 00:36:02.666 POBIERZ
37 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525 00:39:26.039 POBIERZ

Wyniki, kategoria: KJ1 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556 00:19:38.420 POBIERZ
2 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565 00:20:07.811 POBIERZ
3 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570 00:20:19.121 POBIERZ
4 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620 00:21:19.406 POBIERZ
5 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621 00:21:20.489 POBIERZ
6 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569 00:21:54.895 POBIERZ
7 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622 00:22:48.096 POBIERZ
8 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582 00:22:56.239 POBIERZ
9 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578 00:23:46.074 POBIERZ
10 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530 00:24:00.873 POBIERZ
11 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571 00:25:15.941 POBIERZ
12 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528 00:25:37.311 POBIERZ
13 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562 00:25:39.426 POBIERZ
14 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561 00:26:25.618 POBIERZ
15 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563 00:26:26.135 POBIERZ
16 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617 00:26:26.596 POBIERZ
17 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586 00:26:43.678 POBIERZ
18 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550 00:26:45.771 POBIERZ
19 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551 00:26:46.240 POBIERZ
20 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540 00:26:50.346 POBIERZ
21 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547 00:26:50.913 POBIERZ
22 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517 00:26:53.017 POBIERZ
23 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560 00:27:30.380 POBIERZ
24 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549 00:27:31.060 POBIERZ
25 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559 00:27:35.589 POBIERZ
26 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557 00:27:36.128 POBIERZ
27 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632 00:27:46.942 POBIERZ
28 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618 00:28:09.218 POBIERZ
29 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572 00:29:03.608 POBIERZ
30 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545 00:33:17.695 POBIERZ
31 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584 00:34:38.429 POBIERZ
32 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583 00:34:39.168 POBIERZ
33 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585 00:34:40.039 POBIERZ
34 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516 00:36:02.666 POBIERZ
35 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525 00:39:26.039 POBIERZ

Wyniki, kategoria: K (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543 00:18:07.251 POBIERZ
2 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556 00:19:38.420 POBIERZ
3 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565 00:20:07.811 POBIERZ
4 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 574 00:20:11.667 POBIERZ
5 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570 00:20:19.121 POBIERZ
6 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620 00:21:19.406 POBIERZ
7 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621 00:21:20.489 POBIERZ
8 Młynarczyk Aneta k Zadyszka Gorlice POL 1986 542 00:21:51.739 POBIERZ
9 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569 00:21:54.895 POBIERZ
10 Nowak Joanna k PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW POL 1975 629 00:21:57.744 POBIERZ
11 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 509 00:22:28.780 POBIERZ
12 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622 00:22:48.096 POBIERZ
13 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582 00:22:56.239 POBIERZ
14 Gnutek Wioletta k ...... POL 1978 507 00:22:58.369 POBIERZ
15 Moskal Marzena k ...... POL 1972 523 00:23:13.276 POBIERZ
16 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapanów POL 1984 619 00:23:18.192 POBIERZ
17 Kajtoch Joanta k ...... POL 1984 541 00:23:28.979 POBIERZ
18 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 522 00:23:29.574 POBIERZ
19 Radzik Aleksandra k ...... POL 1998 533 00:23:30.196 POBIERZ
20 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578 00:23:46.074 POBIERZ
21 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530 00:24:00.873 POBIERZ
22 PAŁAC Anna k ...... POL 1984 535 00:24:21.093 POBIERZ
23 Ferenc Monika k UKS HAŃCZOWA POL 2000 546 00:24:25.311 POBIERZ
24 Ćwiąkała Halina k Samotni Wędrowcy POL 1976 575 00:24:28.512 POBIERZ
25 Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555 00:24:36.561 POBIERZ
26 Wszołek Helena k Kraków POL 1957 531 00:24:44.266 POBIERZ
27 Mróz Teresa k ...... POL 1965 526 00:24:52.368 POBIERZ
28 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571 00:25:15.941 POBIERZ
29 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 536 00:25:22.130 POBIERZ
30 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573 00:25:24.826 POBIERZ
31 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518 00:25:31.993 POBIERZ
32 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528 00:25:37.311 POBIERZ
33 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562 00:25:39.426 POBIERZ
34 Rojek Anna k ...... POL 1996 567 00:26:02.404 POBIERZ
35 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 580 00:26:16.906 POBIERZ
36 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 511 00:26:21.653 POBIERZ
37 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561 00:26:25.618 POBIERZ
38 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563 00:26:26.135 POBIERZ
39 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617 00:26:26.596 POBIERZ
40 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 502 00:26:43.135 POBIERZ
41 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586 00:26:43.678 POBIERZ
42 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550 00:26:45.771 POBIERZ
43 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551 00:26:46.240 POBIERZ
44 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553 00:26:47.316 POBIERZ
45 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540 00:26:50.346 POBIERZ
46 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547 00:26:50.913 POBIERZ
47 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517 00:26:53.017 POBIERZ
48 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 506 00:26:53.510 POBIERZ
49 Grzywacz Anna k ...... POL 1994 519 00:27:28.833 POBIERZ
50 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560 00:27:30.380 POBIERZ
51 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549 00:27:31.060 POBIERZ
52 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559 00:27:35.589 POBIERZ
53 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557 00:27:36.128 POBIERZ
54 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632 00:27:46.942 POBIERZ
55 Ciborowska Katarzyna k SPEED JASŁO POL 1976 576 00:28:03.655 POBIERZ
56 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618 00:28:09.218 POBIERZ
57 Twardy Urszula k ...... POL 1961 544 00:28:10.367 POBIERZ
58 WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534 00:28:36.615 POBIERZ
59 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572 00:29:03.608 POBIERZ
60 Mitoraj Joanna k KKB MOSIR KROSNO POL 1981 568 00:29:07.026 POBIERZ
61 Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508 00:29:08.406 POBIERZ
62 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631 00:29:28.837 POBIERZ
63 Brudkiewicz-Paździora Aneta k EKIPA Z TARNOWA POL 1972 520 00:29:31.924 POBIERZ
64 Baran Alicja k ...... POL 1978 537 00:30:39.750 POBIERZ
65 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 538 00:32:03.863 POBIERZ
66 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505 00:32:38.377 POBIERZ
67 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545 00:33:17.695 POBIERZ
68 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584 00:34:38.429 POBIERZ
69 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583 00:34:39.168 POBIERZ
70 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585 00:34:40.039 POBIERZ
71 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516 00:36:02.666 POBIERZ
72 Świątek Agnieszka k KKB MOSIR KROSNO POL 1980 529 00:36:20.719 POBIERZ
73 CISOWSKA ELA k ...... POL 1980 515 00:36:21.300 POBIERZ
74 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525 00:39:26.039 POBIERZ
75 Klemová Tinka k Autoservis ERIKA SVK 1975 524 00:39:26.601 POBIERZ

Wyniki, kategoria: K1 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Młynarczyk Aneta k Zadyszka Gorlice POL 1986 542 00:21:51.739 POBIERZ
2 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 509 00:22:28.780 POBIERZ
3 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapanów POL 1984 619 00:23:18.192 POBIERZ
4 Kajtoch Joanta k ...... POL 1984 541 00:23:28.979 POBIERZ
5 Radzik Aleksandra k ...... POL 1998 533 00:23:30.196 POBIERZ
6 PAŁAC Anna k ...... POL 1984 535 00:24:21.093 POBIERZ
7 Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555 00:24:36.561 POBIERZ
8 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 536 00:25:22.130 POBIERZ
9 Rojek Anna k ...... POL 1996 567 00:26:02.404 POBIERZ
10 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 580 00:26:16.906 POBIERZ
11 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 502 00:26:43.135 POBIERZ
12 Grzywacz Anna k ...... POL 1994 519 00:27:28.833 POBIERZ
13 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505 00:32:38.377 POBIERZ

Wyniki, kategoria: K2 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543 00:18:07.251 POBIERZ
2 Nowak Joanna k PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW POL 1975 629 00:21:57.744 POBIERZ
3 Gnutek Wioletta k ...... POL 1978 507 00:22:58.369 POBIERZ
4 Moskal Marzena k ...... POL 1972 523 00:23:13.276 POBIERZ
5 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 522 00:23:29.574 POBIERZ
6 Ćwiąkała Halina k Samotni Wędrowcy POL 1976 575 00:24:28.512 POBIERZ
7 Wszołek Helena k Kraków POL 1957 531 00:24:44.266 POBIERZ
8 Mróz Teresa k ...... POL 1965 526 00:24:52.368 POBIERZ
9 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573 00:25:24.826 POBIERZ
10 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518 00:25:31.993 POBIERZ
11 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 511 00:26:21.653 POBIERZ
12 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553 00:26:47.316 POBIERZ
13 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 506 00:26:53.510 POBIERZ
14 Ciborowska Katarzyna k SPEED JASŁO POL 1976 576 00:28:03.655 POBIERZ
15 Twardy Urszula k ...... POL 1961 544 00:28:10.367 POBIERZ
16 WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534 00:28:36.615 POBIERZ
17 Mitoraj Joanna k KKB MOSIR KROSNO POL 1981 568 00:29:07.026 POBIERZ
18 Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508 00:29:08.406 POBIERZ
19 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631 00:29:28.837 POBIERZ
20 Brudkiewicz-Paździora Aneta k EKIPA Z TARNOWA POL 1972 520 00:29:31.924 POBIERZ
21 Baran Alicja k ...... POL 1978 537 00:30:39.750 POBIERZ
22 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 538 00:32:03.863 POBIERZ
23 Świątek Agnieszka k KKB MOSIR KROSNO POL 1980 529 00:36:20.719 POBIERZ
24 CISOWSKA ELA k ...... POL 1980 515 00:36:21.300 POBIERZ
25 Klemová Tinka k Autoservis ERIKA SVK 1975 524 00:39:26.601 POBIERZ

Wyniki, kategoria: M (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Pociecha Tomasz m TLC - Gorlice POL 1988 1 00:33:11.243 POBIERZ
2 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 88 00:33:33.700 POBIERZ
3 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 53 00:35:31.005 POBIERZ
4 Gładysz Paweł m M.U.K.S. Podkarpacie Jedlicze POL 1987 129 00:36:10.467 POBIERZ
5 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 113 00:36:19.621 POBIERZ
6 Górka Marcin m GGB POL 1983 81 00:36:44.606 POBIERZ
7 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 30 00:36:52.143 POBIERZ
8 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 38 00:36:55.163 POBIERZ
9 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7 00:37:45.722 POBIERZ
10 Moździerz Piotr m Lks Burzyn POL 1988 23 00:38:00.625 POBIERZ
11 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107 00:38:23.338 POBIERZ
12 Matyaszek Waldemar m ...... POL 1976 134 00:38:24.581 POBIERZ
13 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 58 00:38:48.384 POBIERZ
14 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 123 00:38:49.512 POBIERZ
15 Wszołek Jerzy m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1995 39 00:38:57.541 POBIERZ
16 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86 00:39:17.114 POBIERZ
17 Bułdak Krzysztof m ...... POL 1981 135 00:39:23.034 POBIERZ
18 Wilk Antoni m KKB Mosir Krosno POL 1973 104 00:39:35.489 POBIERZ
19 kasperkowicz Edward m Klub mosir Krosno POL 1966 98 00:39:35.992 POBIERZ
20 Fedak Grzegorz m PASS Running Team POL 1978 94 00:39:49.273 POBIERZ
21 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 29 00:39:53.974 POBIERZ
22 Wyderka Damian m KKB MOSIR KROSNO POL 1982 114 00:40:23.666 POBIERZ
23 Potwora Łukasz m ...... POL 1990 124 00:41:07.572 POBIERZ
24 Karkut Bogdan m ...... POL 1970 106 00:41:28.097 POBIERZ
25 Tokarz Kamil m ...... POL 1993 140 00:41:55.177 POBIERZ
26 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75 00:42:01.063 POBIERZ
27 Gierula Grzegorz m Zdany Tylko Na Siebie POL 1991 137 00:42:09.893 POBIERZ
28 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 142 00:42:18.878 POBIERZ
29 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 59 00:42:27.373 POBIERZ
30 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 15 00:42:32.914 POBIERZ
31 Gotfryd Adam m ...... POL 1974 48 00:42:35.097 POBIERZ
32 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 37 00:42:35.831 POBIERZ
33 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72 00:42:36.748 POBIERZ
34 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105 00:42:41.268 POBIERZ
35 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 125 00:43:09.583 POBIERZ
36 Szybisty Grzegorz m KKB MOSIR KROSNO POL 1972 100 00:43:13.632 POBIERZ
37 Szpila Zbigniew m ...... POL 1976 21 00:43:17.456 POBIERZ
38 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 116 00:43:20.902 POBIERZ
39 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120 00:43:38.876 POBIERZ
40 Nowak Gabriel m - POL 1984 103 00:43:53.440 POBIERZ
41 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97 00:44:05.257 POBIERZ
42 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 95 00:44:08.407 POBIERZ
43 Gurgacz Dominik m Run'and'Trip POL 1993 27 00:44:13.905 POBIERZ
44 Marszałek Kamil m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1992 68 00:44:23.800 POBIERZ
45 Rojek Józef m ...... POL 1967 109 00:44:29.760 POBIERZ
46 Widlak Przemysław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1986 127 00:44:48.695 POBIERZ
47 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12 00:44:55.539 POBIERZ
48 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz POL 1980 128 00:44:57.213 POBIERZ
49 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 65 00:45:17.416 POBIERZ
50 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5 00:45:22.992 POBIERZ
51 Puscizna Pawel m Saint-Gobain SQUD POL 1968 50 00:45:37.304 POBIERZ
52 Lisowicz Bogdan m Grupetto Gorlice POL 1969 47 00:45:42.266 POBIERZ
53 Zapłata Wojciech m ...... POL 1978 69 00:45:51.632 POBIERZ
54 Szymański Michał m ...... POL 1977 18 00:45:56.139 POBIERZ
55 Ogorzałek Maksymilian m ...... POL 1996 139 00:46:09.094 POBIERZ
56 Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24 00:46:11.224 POBIERZ
57 Florek Marcin m Mężczyźni św. Józefa POL 1970 130 00:46:14.164 POBIERZ
58 Marszałek Jerzy m ...... POL 1991 76 00:46:26.244 POBIERZ
59 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 108 00:46:33.028 POBIERZ
60 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112 00:46:36.210 POBIERZ
61 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57 00:46:42.851 POBIERZ
62 Radzik Robert m Visegrad Maraton Rytro POL 1991 17 00:47:32.755 POBIERZ
63 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 35 00:47:54.108 POBIERZ
64 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 4 00:47:58.329 POBIERZ
65 Zdeb Krzysztof m KKB MOSIR KROSNO POL 1970 101 00:48:06.351 POBIERZ
66 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 74 00:48:32.496 POBIERZ
67 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 36 00:48:38.228 POBIERZ
68 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141 00:48:44.204 POBIERZ
69 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87 00:48:48.052 POBIERZ
70 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16 00:48:58.190 POBIERZ
71 WOŹNIAK JANUSZ m ...... POL 1963 80 00:49:00.360 POBIERZ
72 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 126 00:49:18.043 POBIERZ
73 Zabielski Waldemar m niezrzeszony POL 1965 54 00:49:24.923 POBIERZ
74 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90 00:49:26.923 POBIERZ
75 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 62 00:49:46.931 POBIERZ
76 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73 00:50:06.833 POBIERZ
77 Kisiński Jarosław m COMP S.A. / NOVITUS POL 1971 132 00:50:30.443 POBIERZ
78 Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3 00:50:46.059 POBIERZ
79 Przybyłowicz Dominik m GGB POL 1998 82 00:50:46.876 POBIERZ
80 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 78 00:50:50.313 POBIERZ
81 Kozioł Wiesław m Dzikie Życie Run Team POL 1952 138 00:50:57.489 POBIERZ
82 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144 00:51:51.079 POBIERZ
83 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6 00:52:07.967 POBIERZ
84 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32 00:52:24.929 POBIERZ
85 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83 00:52:32.726 POBIERZ
86 Konieczny Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1952 9 00:52:45.148 POBIERZ
87 Ziobro Tomasz m Krosno Miasto Szkła POL 1978 115 00:52:46.331 POBIERZ
88 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20 00:53:14.579 POBIERZ
89 Zelenák Kamil m Autoservis ERIKA SVK 1980 61 00:54:14.438 POBIERZ
90 Frydrych Dariusz m KKB MOSIR KROSNO POL 1969 110 00:54:32.090 POBIERZ
91 Nawab Filip m ...... POL 1981 99 00:55:56.981 POBIERZ
92 Guzik Waclaw m Kkb mosir krosno POL 1959 111 00:56:48.987 POBIERZ
93 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117 00:56:55.875 POBIERZ
94 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92 00:57:11.164 POBIERZ
95 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 10 00:57:22.981 POBIERZ
96 KOSIBA ANTONI m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 28 00:59:31.467 POBIERZ
97 Cetnarowicz Czesław m ...... POL 1941 143 01:16:10.954 POBIERZ

Wyniki, kategoria: M1 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 88 00:33:33.700 POBIERZ
2 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107 00:38:23.338 POBIERZ
3 Wszołek Jerzy m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1995 39 00:38:57.541 POBIERZ
4 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 29 00:39:53.974 POBIERZ
5 Potwora Łukasz m ...... POL 1990 124 00:41:07.572 POBIERZ
6 Tokarz Kamil m ...... POL 1993 140 00:41:55.177 POBIERZ
7 Gierula Grzegorz m Zdany Tylko Na Siebie POL 1991 137 00:42:09.893 POBIERZ
8 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 15 00:42:32.914 POBIERZ
9 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97 00:44:05.257 POBIERZ
10 Gurgacz Dominik m Run'and'Trip POL 1993 27 00:44:13.905 POBIERZ
11 Marszałek Kamil m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1992 68 00:44:23.800 POBIERZ
12 Ogorzałek Maksymilian m ...... POL 1996 139 00:46:09.094 POBIERZ
13 Marszałek Jerzy m ...... POL 1991 76 00:46:26.244 POBIERZ
14 Radzik Robert m Visegrad Maraton Rytro POL 1991 17 00:47:32.755 POBIERZ
15 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 35 00:47:54.108 POBIERZ
16 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90 00:49:26.923 POBIERZ
17 Przybyłowicz Dominik m GGB POL 1998 82 00:50:46.876 POBIERZ
18 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83 00:52:32.726 POBIERZ

Wyniki, kategoria: M2 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Pociecha Tomasz m TLC - Gorlice POL 1988 1 00:33:11.243 POBIERZ
2 Gładysz Paweł m M.U.K.S. Podkarpacie Jedlicze POL 1987 129 00:36:10.467 POBIERZ
3 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 113 00:36:19.621 POBIERZ
4 Górka Marcin m GGB POL 1983 81 00:36:44.606 POBIERZ
5 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 30 00:36:52.143 POBIERZ
6 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 38 00:36:55.163 POBIERZ
7 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7 00:37:45.722 POBIERZ
8 Moździerz Piotr m Lks Burzyn POL 1988 23 00:38:00.625 POBIERZ
9 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 58 00:38:48.384 POBIERZ
10 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 123 00:38:49.512 POBIERZ
11 Bułdak Krzysztof m ...... POL 1981 135 00:39:23.034 POBIERZ
12 Wyderka Damian m KKB MOSIR KROSNO POL 1982 114 00:40:23.666 POBIERZ
13 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75 00:42:01.063 POBIERZ
14 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 59 00:42:27.373 POBIERZ
15 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72 00:42:36.748 POBIERZ
16 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105 00:42:41.268 POBIERZ
17 Nowak Gabriel m - POL 1984 103 00:43:53.440 POBIERZ
18 Widlak Przemysław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1986 127 00:44:48.695 POBIERZ
19 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz POL 1980 128 00:44:57.213 POBIERZ
20 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5 00:45:22.992 POBIERZ
21 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 74 00:48:32.496 POBIERZ
22 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16 00:48:58.190 POBIERZ
23 Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3 00:50:46.059 POBIERZ
24 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144 00:51:51.079 POBIERZ
25 Zelenák Kamil m Autoservis ERIKA SVK 1980 61 00:54:14.438 POBIERZ
26 Nawab Filip m ...... POL 1981 99 00:55:56.981 POBIERZ

Wyniki, kategoria: M3 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 53 00:35:31.005 POBIERZ
2 Matyaszek Waldemar m ...... POL 1976 134 00:38:24.581 POBIERZ
3 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86 00:39:17.114 POBIERZ
4 Wilk Antoni m KKB Mosir Krosno POL 1973 104 00:39:35.489 POBIERZ
5 Fedak Grzegorz m PASS Running Team POL 1978 94 00:39:49.273 POBIERZ
6 Karkut Bogdan m ...... POL 1970 106 00:41:28.097 POBIERZ
7 Gotfryd Adam m ...... POL 1974 48 00:42:35.097 POBIERZ
8 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 37 00:42:35.831 POBIERZ
9 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 125 00:43:09.583 POBIERZ
10 Szybisty Grzegorz m KKB MOSIR KROSNO POL 1972 100 00:43:13.632 POBIERZ
11 Szpila Zbigniew m ...... POL 1976 21 00:43:17.456 POBIERZ
12 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 116 00:43:20.902 POBIERZ
13 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120 00:43:38.876 POBIERZ
14 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 95 00:44:08.407 POBIERZ
15 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12 00:44:55.539 POBIERZ
16 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 65 00:45:17.416 POBIERZ
17 Lisowicz Bogdan m Grupetto Gorlice POL 1969 47 00:45:42.266 POBIERZ
18 Zapłata Wojciech m ...... POL 1978 69 00:45:51.632 POBIERZ
19 Szymański Michał m ...... POL 1977 18 00:45:56.139 POBIERZ
20 Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24 00:46:11.224 POBIERZ
21 Florek Marcin m Mężczyźni św. Józefa POL 1970 130 00:46:14.164 POBIERZ
22 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57 00:46:42.851 POBIERZ
23 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 4 00:47:58.329 POBIERZ
24 Zdeb Krzysztof m KKB MOSIR KROSNO POL 1970 101 00:48:06.351 POBIERZ
25 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141 00:48:44.204 POBIERZ
26 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87 00:48:48.052 POBIERZ
27 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 126 00:49:18.043 POBIERZ
28 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73 00:50:06.833 POBIERZ
29 Kisiński Jarosław m COMP S.A. / NOVITUS POL 1971 132 00:50:30.443 POBIERZ
30 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32 00:52:24.929 POBIERZ
31 Ziobro Tomasz m Krosno Miasto Szkła POL 1978 115 00:52:46.331 POBIERZ
32 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20 00:53:14.579 POBIERZ
33 Frydrych Dariusz m KKB MOSIR KROSNO POL 1969 110 00:54:32.090 POBIERZ
34 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92 00:57:11.164 POBIERZ
35 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 10 00:57:22.981 POBIERZ

Wyniki, kategoria: M4 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 kasperkowicz Edward m Klub mosir Krosno POL 1966 98 00:39:35.992 POBIERZ
2 Rojek Józef m ...... POL 1967 109 00:44:29.760 POBIERZ
3 Puscizna Pawel m Saint-Gobain SQUD POL 1968 50 00:45:37.304 POBIERZ
4 WOŹNIAK JANUSZ m ...... POL 1963 80 00:49:00.360 POBIERZ
5 Zabielski Waldemar m niezrzeszony POL 1965 54 00:49:24.923 POBIERZ
6 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6 00:52:07.967 POBIERZ
7 Guzik Waclaw m Kkb mosir krosno POL 1959 111 00:56:48.987 POBIERZ
8 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117 00:56:55.875 POBIERZ
9 KOSIBA ANTONI m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 28 00:59:31.467 POBIERZ

Wyniki, kategoria: M5 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK CERTYFIKAT
1 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 142 00:42:18.878 POBIERZ
2 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 108 00:46:33.028 POBIERZ
3 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112 00:46:36.210 POBIERZ
4 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 36 00:48:38.228 POBIERZ
5 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 62 00:49:46.931 POBIERZ
6 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 78 00:50:50.313 POBIERZ
7 Kozioł Wiesław m Dzikie Życie Run Team POL 1952 138 00:50:57.489 POBIERZ
8 Konieczny Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1952 9 00:52:45.148 POBIERZ
9 Cetnarowicz Czesław m ...... POL 1941 143 01:16:10.954 POBIERZ

Wyniki, kategoria specjalna: Gmina Lipinki M

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK
1 Sikora Kacper m ULKS Trzcinica POL 2000 592 00:18:04.634
2 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610 00:21:02.678
3 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596 00:23:23.720
4 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589 00:23:50.201
5 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593 00:26:46.708
6 Górka Marcin m GGB POL 1983 81 00:36:44.606
7 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75 00:42:01.063
8 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72 00:42:36.748
9 Nowak Gabriel m - POL 1984 103 00:43:53.440
10 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12 00:44:55.539
11 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5 00:45:22.992
12 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141 00:48:44.204
13 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16 00:48:58.190
14 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144 00:51:51.079
15 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83 00:52:32.726
16 Nawab Filip m ...... POL 1981 99 00:55:56.981
17 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92 00:57:11.164

Wyniki, kategoria specjalna: Gmina Lipinki K

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK
1 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530 00:24:00.873
2 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518 00:25:31.993
3 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528 00:25:37.311
4 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586 00:26:43.678
5 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550 00:26:45.771
6 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551 00:26:46.240
7 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553 00:26:47.316
8 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549 00:27:31.060
9 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618 00:28:09.218
10 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631 00:29:28.837
11 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505 00:32:38.377
12 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545 00:33:17.695
13 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584 00:34:38.429
14 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583 00:34:39.168
15 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585 00:34:40.039

Wyniki, kategoria specjalna: Małżeństwa

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK
G1 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570 ---
... WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534 00:48:55.735
G2 Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555 ---
... Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105 01:07:17.829
G3 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573 ---
... Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120 01:09:03.702
G4 Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508 ---
... Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24 01:15:19.631
G5 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505 ---
... Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3 01:23:24.436

Wyniki, kategoria specjalna: SMk

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK

Wyniki, kategoria specjalna: SMm

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK
1 Górka Marcin m GGB POL 1983 81 00:36:44.606
2 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7 00:37:45.722
3 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86 00:39:17.114
4 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120 00:43:38.876
5 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112 00:46:36.210
6 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57 00:46:42.851
7 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87 00:48:48.052
8 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90 00:49:26.923
9 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73 00:50:06.833
10 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6 00:52:07.967
11 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32 00:52:24.929
12 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20 00:53:14.579

Wyniki, kategoria specjalna: DOSPk

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK
1 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573 00:25:24.826
2 Rojek Anna k ...... POL 1996 567 00:26:02.404

Wyniki, kategoria specjalna: DOSPm

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK WYNIK
1 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7 00:37:45.722
2 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86 00:39:17.114
3 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120 00:43:38.876
4 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97 00:44:05.257
5 Rojek Józef m ...... POL 1967 109 00:44:29.760
6 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32 00:52:24.929