XI Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego

Bieg łączony na 5km i 10km

Wszyscy zawodnicy

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Wróbel Tomasz m ...... POL 1978 ......
2 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 ......
3 garbowsk sebasian m karpaty klimkówka POL 2007 ......
4 Wojtasik Dawid m AZS PWSZ Krosno POL 1996 ......
5 fcdXpnUyziGtLCwzIfY JimmiNil k nIGDEJBVuGHRmWaXoiy POL -0001 ......
6 velXJteERmy goldentabscom k vSbqqrKaFSqWSZmGSuv POL -0001 ......
7 adCulidqYvRzkYisjh Barneyxcq k BDJXEyDwB POL -0001 ......
8 PhoQksbJnLaKOqbNMA xipztgj k HRnWfOnHd POL -0001 ......
9 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 2
10 Sarkowicz Krzysztof m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1982 3
11 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 4
12 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 5
13 Górka Marcin m www.decorella.gorlice.pl/ GGB POL 1983 6
14 Sułkowski Paweł m VISEGRAD MARATON RYTRO/KS LIMANOWA FORREST POL 1983 7
15 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 8
16 Lisowicz Bogdan m GRUPETTO GORLICE POL 1969 9
17 Sadko Marek m ...... POL 1974 10
18 GOLONKA MATEUSZ m GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL POL 1989 11
19 Zabielski Waldemar m gamrat POL 1965 12
20 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 13
21 Gawron Janusz m Brygada Beskidów POL 1992 14
22 Kosiba Antoni m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 15
23 Wojtas Adrian m ...... POL 1994 16
24 konieczny Marek m gorlicka grupa biegowa7 POL 1952 17
25 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 18
26 Popielarz Piotr m Kromer Biega POL 1972 19
27 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 20
28 Bugno Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1981 21
29 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 22
30 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 23
31 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 24
32 Chowaniec Jacek m Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 25
33 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 26
34 Wójcikiewicz Mariusz m ...... POL 1973 27
35 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 28
36 Słowik Daniel m Master's Gym POL 1987 29
37 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 30
38 Ślusarz Dawid m KPP GORLICE POL 1984 31
39 Ciborowski Damian m KS SPEED JASŁO POL 1973 32
40 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 33
41 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 34
42 jajesnica Marian m MUKS Jedlicze POL 1953 35
43 BEŁKO Andrzej m Bratnia biega POL 1971 36
44 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 37
45 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 38
46 Wołoszyn Grzegorz m ...... POL 1980 39
47 Nowak Gabriel m - POL 1984 40
48 Kuklicz Przemysław m GEOLIDA POL 1979 41
49 Pasterczyk Dariusz m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1973 42
50 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 43
51 Marmon Patryk m AZS AWF Kraków POL 1997 44
52 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 45
53 Gawron Bogdan m Brygada Beskidów POL 1988 46
54 Hajduk Tomasz m ...... POL 1974 47
55 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 48
56 Wójtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 49
57 Bzukała Janusz m Zabierzów Biega POL 1974 50
58 Sporniak Paweł m ...... POL 1995 51
59 Sporniak Paweł m OSP Równe POL 1995 52
60 Zelenák Kamil m MARAS team SVK 1980 53
61 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 54
62 Baran Stefan m Visegrad Maraton Rytro POL 1973 55
63 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 56
64 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 57
65 Jura Maciej m ITMBW Kraków POL 1990 59
66 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 60
67 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 61
68 Wagner Mariusz m ...... POL 1972 62
69 Tokarczyk Konrad m ...... POL 1992 63
70 Dziewiński Damian m TG Sokół Sanok POL 1981 64
71 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 65
72 WÓJCIKIEWICZ Rafał m Team EUROFIN/section Warsaw POL 1978 66
73 Rojek Dariusz m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1972 67
74 Buliński Daniel m ...... POL 1989 68
75 Kobajło Ryszard m MOK-Mszana Dolna POL 1962 69
76 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 70
77 Kołodziej Łukasz m Orion POL 1989 71
78 Dzikowski Jozef m BKB Victoria Brzesko POL 1953 72
79 pięta leszek m ...... POL 1963 73
80 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 74
81 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 75
82 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 76
83 Pisz Robert m Jasielski Klub Biegacza POL 1959 77
84 Drozd Wojciech m biegam bo lubię POL 1966 78
85 Wojtasiewicz Wincenty m 1955 POL 1955 79
86 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 80
87 Mika Mirosław m ...... POL 1969 81
88 Pociecha Tomasz m www.radekkleczek.pl POL 1988 82
89 Prokop Krzysztof m ...... POL 1976 83
90 Śmiatacz Łukasz m MIELEC POL 1983 84
91 Cader Jacek m Zabierzów Biega POL 1982 85
92 Wróbel Marcin m ...... POL 1984 86
93 Kukulski Sławomir m KKB MOSiR Krosno POL 1974 87
94 Machowski Łukasz m Spartan Jasło POL 1982 88
95 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 89
96 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 90
97 Bors Paweł m ...... POL 1983 91
98 Prędki Mirosław m ULKS Lipinki POL 1980 92
99 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 93
100 PRZEPIÓRA RYSZARD m A.K.B MORT/ BIEGAM BO LUBIĘ POL 1976 94
101 Ziobrowski Jerzy m ...... POL 1983 95
102 Polański Grzegorz m Uśmiechnij się POL 1979 96
103 Panaś Artur m Zamczysko Team POL 1971 97
104 Foryś Włodzimierz m ULKS TECHNIK TRZCINICA POL 1962 98
105 Ślusarz Sebastian m OSP Lipinki POL 1994 99
106 Nauka Wiesław m ...... POL 1971 100
107 Lipiński Robert m Nie jesteś sam POL 1966 101
108 Dębiec Przemysław m KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO POL 1974 102
109 Golik Zygmunt m Stalowowolski Klub Biegacza POL 1956 103
110 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 104
111 Czerwonka Hubert m NIGHT RUNNERS POL 1978 105
112 Wojtas Adrian m ...... POL 1994 106
113 Dybaś Jacek m ...... POL 1984 107
114 Smędowski Paweł m GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl POL 1994 108
115 Karp Robert m Allianz Running Team POL 1972 109
116 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 110
117 Pawelec Piotr m ...... POL 1967 111
118 Bil Norbert m MUKS Podkarpackie Jedlicze POL 1994 112
119 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 113
120 szczerba Dawid m Łużna POL 1992 114
121 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 115
122 Nadratowski Sławomir m WB POL 1963 116
123 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117
124 Woźniak Janusz m ...... POL 1963 118
125 Wierdak Hubert m Cukiernia ATENA&BONUS Folie POL 1976 119
126 Gucwa Sławomir m ...... POL 1977 120
127 Klocek Konrad m ...... POL 1985 121
128 Jordan Marek m KKB MOSIR KROSNO POL 1951 122
129 Cisek Andrzej m Rzeszowskie Gazwele i Gepardy POL 1974 123
130 Pałka Piotr m CKS Budowlani Częstochowa POL 1984 124
131 Grabowski Karol m CKS Budowlani Częstochowa POL 1989 125
132 Czaplarski Mirosław m Lipinki POL 1974 126
133 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 127
134 JAMRO LEOPOLD m GORLICKA GRUPA BIEGOWA POL 1942 128
135 Haduch Jerzy m Sanok i Okolice POL 1957 129
136 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1980 130
137 Zdeb Krzysztof m KKB Mosir Krosno POL 1970 131
138 Rojek Józef m ...... POL 1967 132
139 Fiega Ryszard m Maraton Gorlice POL 1958 133
140 Karkut Bogdan m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1970 134
141 Bożętka Waldemar m Nowy Styl Group RT POL 1984 135
142 Kaszany Piotr m KP PSP w Ustrzykach Dolnych POL 1977 136
143 Domiszewski Wojciech m MKS Halicz POL 1964 137
144 Lenartowicz Wojciech m Zabierzow Biega POL 1978 138
145 Fyda Mariusz m Spartakus Siedliska POL 1970 139
146 Pietrzyk Wojciech m Lacho Team POL 1977 140
147 Mróz Mirosław m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 142
148 Mróz Mirosław m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 143
149 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 144
150 Guzik Paweł m 1980 POL 1980 145
151 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 146
152 Muc8 Edward m Limanowa- Forrest POL 1954 147
153 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 148
154 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 149
155 Smolak Piotr m MOSiR - Dukla POL 1961 150
156 Śmietana Paweł m NIGHT RUNNERS POL 1895 151
157 Oleksyk Grzegorz m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1962 152
158 Klamut Ryszard m KKB Krościenko WyżneKlamutryszard@interia.pl POL 1956 153
159 Pawłowski Patryk m ...... POL 1993 154
160 PODOBIŃSKI DAWID m METCHEM.GORLICE POL 1982 155
161 Pancerz Andrzej m violin-maker POL 1973 156
162 Napora Maciej m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1978 157
163 Dunajski Janusz m Sportowa Paczka POL 1972 158
164 PAPCIAK stanisław m ...... POL 1971 159
165 Steliga Maciej m byczek team POL 1974 160
166 Niepokój Radosław m OSP Wrocanka POL 1988 161
167 TOKARCZYK PIOTR m BRYGADA BESKIDÓW POL 1997 162
168 Ostrowski Jan m Korczyna POL 1949 163
169 bRZOZOWSKI LESZEK m MGORLICEARATON POL 1955 164
170 Kołek Tomasz m ...... POL 1987 165
171 Kosiński Andrzej m DĘBICA POL 1962 166
172 Kołek Szymon m ...... POL 1965 167
173 Żyra Maciej m ...... POL 1987 168
174 Mikołajczyk Józef m ...... POL 1970 169
175 Szepieniec Michał m Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1989 251
176 Przybylowicz Lukasz m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1981 252
177 Kajder Janusz m ...... POL 1971 253
178 Czerwiński Adam m ...... POL 1988 254
179 WOJNAR RAFAŁ m ...... POL 1987 255
180 Sojka Paweł m ...... POL 1974 256
181 dulęba grzegorz m 1968 POL 1968 257
182 Roman Bogdan m 1967 POL 1967 258
183 Hassak Maciej m Gorlicki Klub Cyklistów POL 1981 259
184 Słomska Beata k LKS Burzyn POL 1983 500
185 Śliwa Jessica k ULKS lipinki POL 2003 501
186 Kogut-Bajorek Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 502
187 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 503
188 Radzik Aleksandra k ULKS Lipinki POL 1998 504
189 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 505
190 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 506
191 Tarsa Natalia k ULKS Lipinki POL 2000 507
192 Rachwał Barbara k ...... POL 2003 508
193 Kukuczka Weronika k ...... POL 2000 509
194 Chowaniec Katarzyna k Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 510
195 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 511
196 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 512
197 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 513
198 Wszołek Helena k Ambasador Festiwalu Biegowego POL 1957 514
199 Podgórni Marcelina k ...... POL 1997 515
200 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 516
201 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 517
202 Rachwał Iwona k Gimnazjum Lipinki POL 1974 518
203 Ciborowska Katarzyna k KS SPEED JASŁO POL 1976 519
204 WOJNA Iwona k Bratnia biega POL 1978 520
205 Krupa Gabriela k - POL 1992 521
206 Jarzyna Marta k ...... POL 1986 522
207 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 523
208 Wielgosz Iwona k ...... POL 1990 524
209 Karlak Halina k ...... POL 1951 525
210 Kwapisz Karolina k WKS Wawel Kraków POL 2000 526
211 Mróz Teresa k ...... POL 1965 527
212 Klemová Tinka k MARAS team SVK 1975 528
213 Duda Magdalena k ...... POL 1979 529
214 Przybyło Urszula k ...... POL 1984 530
215 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 531
216 Gucwa Agnieszka k ...... POL 1979 532
217 Wagner Lenka k KS Ryglice POL 1972 533
218 Gaborek Marcelina k ...... POL 1991 534
219 Bieszczad Magdalena k KS SPEED JASŁO POL 1983 535
220 Baran Justyna k AGH Kraków POL 1994 536
221 Szetela Justyna k ...... POL 1997 537
222 Makowska Anna k ...... POL 1982 538
223 Twardy Urszula k niezrzeszony POL 1961 539
224 Buziak-Śmiatacz Paulina k LKS Stal Mielec POL 1986 540
225 Cader Agnieszka k Zabierzów Biega POL 1983 541
226 Wróbel Natalia k ...... POL 1988 542
227 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543
228 Świątek Agnieszka k ...... POL 1980 544
229 Nauka Edyta k ...... POL 1972 545
230 Baran Alicja k ...... POL 1978 546
231 Broniatowska Katarzyna k 1990 POL 1990 547
232 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 548
233 Dzikowska Maria k biegam dla zdrowia POL 1957 549
234 Pałac Anna k ...... POL 1984 550
235 Bieszczad Ilona k KKB MOSIR KROSNO POL 1988 551
236 Woźniak Lidia k ...... POL 1967 553
237 Filip-Klocek Marlena k ...... POL 1986 554
238 bosak maria k ...... POL 1980 555
239 Trznadel Wioletta k Wójtowa POL 1983 556
240 Ferenc Monika k UKS Hańczowa POL 2000 557
241 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 558
242 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 559
243 Węgrzyn Monika k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2002 560
244 Wrońska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2000 561
245 Monika Węgrzyn k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2002 562
246 Czachor Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2001 563
247 Chudzik Amelia k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 564
248 Korzępa Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 565
249 Wojciechowska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 566
250 Krzysztofińska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2000 567
251 Jamróz Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 568
252 Kosiorowska Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1999 569
253 Ciślik-Kaszany Anna k Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL 1981 570
254 Kaczyńska Alicja k Perfect Runner Team POL 1984 571
255 Domiszewska Maria k MKS Halicz POL 1966 572
256 Lenartowicz Magdalena k Zabierzow Biega POL 1978 573
257 Hayder Kamilia k 1988 POL 1988 574
258 Gul Regina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 575
259 Gul Roksana k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2005 576
260 Gul Roksana k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2005 577
261 Kwaśny Gabriela k MGM POL 2002 578
262 Wszołek Paulina k KKB Mosir Krosno POL 2002 579
263 Baran Małgorzata k SP Lipinki POL 2006 580
264 Słyś Sabina k Skołyszyn POL 2001 581
265 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 582
266 Frączek Patryk m ULKS lipinki POL 2001 583
267 Setlak Michał m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1999 584
268 Kusiak Dominik m ULKS Lipinki POL 2001 585
269 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1999 586
270 Rachwał Adam Jr m ...... POL 2000 587
271 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 588
272 Zieliński Radek m ULKS Lipinki POL 1999 589
273 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 590
274 Zieliński Krystian m ULKS Lipinki POL 2003 591
275 Piotrowski Kamil m ...... POL 2000 592
276 Krupa Jakub m - POL 2003 593
277 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 594
278 Musiał Kamil m ULKS lipinki POL 2003 595
279 Przybyło Mateusz m ULKS LIPINKI POL 2005 596
280 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 597
281 Majchrycz Łukasz m ULKS Lipinki POL 1999 598
282 Wszołek Dawid m Szymbark POL 2002 599
283 Sikora Kacper m ULKS Lipinki POL 2000 600
284 Nowakowski Dariusz m MLUKS Tarnów POL 1999 601
285 Tłuściak Maciej m ...... POL 1999 602
286 Zięba Szymon m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1999 603
287 Zięba Wiktor m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2004 604
288 Gul Adrian m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2001 605
289 Kłos Michał m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2001 606
290 Sawuła Bartosz m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 607
291 Koźmic Paweł m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 608
292 Chudzik Jakub m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2004 609
293 Burkiewicz Eryk m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 610
294 Sawuła Paweł m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1998 611
295 Mezglewski Kamil m KB Krościenko Wyżne POL 1999 612
296 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 613
297 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 614
298 Guzik Kamil m SP Lipinki POL 2004 615
299 Sułkowski Rafał m ...... POL 1999 616
300 Mierzwa Kamil m ...... POL 1999 617
301 Rajpold Arkadiusz m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1999 618
302 Pasterczyk Maria k Miks Podkarpacie Jedlicze POL 1875 619
303 Markowicz Małgorzata k ULKS LIPINKI POL 1981 620
304 Szczepanik Michał m Spartakus Siedliska POL 2002 621
305 Semla Kacper m Spartakus Siedliska POL 2002 622
306 Cetnarowicz Filip m UKS KOBYLANKA POL 2002 623
307 Pawłowski Jakub m ULKS Lipinki POL 2007 624
308 Zieleń Michał m UKS KOBYLANKA POL 2002 625
309 ŁUSZCZ MARTYNA k KOMUNALNI SANOK POL 2004 626
310 Cetnarowska Patrycja k ULKS LIPINKI POL 2006 627
311 Przybyłowicz Patryk m ULKS LIPINKI POL 2004 628
312 Radwan Krzysztof m SP Lipinki POL 2004 629
313 Dyląg Sebastian m ULKS LIPINKI POL 2007 630
314 Dyląg Dawid m SP Lipinki POL 2005 631
315 Michalik Emilia k SP Lipinki POL 2006 632
316 Śliwa Marcin m ...... POL 2000 633
317 Żelazny Agnieszka k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1972 634
318 Hawrot Karina k KB Krościenko Wyżne POL 2001 635
319 Szewczyk Mateusz m LUKS Burza Rogi POL 2001 636
320 Samborska Weronika k Nowy Styl Group Running Team POL 1988 637
321 Lebioda Stanisław m KKS Victoria Stalowa Wola POL 1999 638
322 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 639
323 Jagielska Gabriela k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2000 640
324 cisowska elzbieta k ...... POL 1980 641
325 cisowska zuzanna k ...... POL 2003 642
326 kmiecik kornelia k ...... POL 2006 643
327 Pancerz Karol m ...... POL 2006 644
328 Pancerz Justyna k ...... POL 1977 645
329 PAPCIAK Jadwiga k ...... POL 1972 646
330 Galica Niepokój Agnieszka k OSP Wrocanka POL 1990 647
331 Ogorzały Sebastian m uks budowlani POL 2000 648
332 Kurzydło Krystian m TG Sokół Sanok POL 2000 649
333 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 650
334 Gryboś Ewa k ...... POL 2000 651
335 Gryboś Eliza k ...... POL 2000 652
336 wszołek Szymon m ...... POL 1999 653
337 Martyna Markowicz k SP Lipinki POL 2007 721
338 Mituś Weronika k SP Lipinki POL 2007 722
339 Sudoł Nina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2007 723
340 Marosz Szymon m KKB Mosir Krosno POL 1999 724
341 Szepieniec Katarzyna k Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1990 725
342 Wyka-Korzępa Joanna k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1974 726
343 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 727
344 Kajder Edyta k ...... POL 1981 728
345 Pająk-Ciesla Joanna k ...... POL 1973 729
346 Patla Ewa k KKB MOSIR KROSNO POL 1973 730
347 Kawula Celina k ...... POL 1967 731
348 Różycka Dorota k 1984 POL 1984 732
349 Różycka Dorota k Nowy Styl Group Running Team POL 1984 733
350 Marszałek Sabina k KKB MOSIR KROSNO POL 1978 734
351 Marszałek Sabina k KKB MOSIR KROSNO POL 1978 735
352 Hassak Dorota k Gorlicki Klub Cyklistów POL 1980 736
353 Kukla Dawid m Timesport.pl POL 1987 999

Kategoria: Kobiety Juniorki (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Śliwa Jessica k ULKS lipinki POL 2003 501
2 Radzik Aleksandra k ULKS Lipinki POL 1998 504
3 Tarsa Natalia k ULKS Lipinki POL 2000 507
4 Rachwał Barbara k ...... POL 2003 508
5 Kukuczka Weronika k ...... POL 2000 509
6 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 512
7 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 523
8 Kwapisz Karolina k WKS Wawel Kraków POL 2000 526
9 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 548
10 Ferenc Monika k UKS Hańczowa POL 2000 557
11 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 558
12 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 559
13 Węgrzyn Monika k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2002 560
14 Wrońska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2000 561
15 Monika Węgrzyn k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2002 562
16 Czachor Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2001 563
17 Chudzik Amelia k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 564
18 Korzępa Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 565
19 Wojciechowska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 566
20 Krzysztofińska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2000 567
21 Jamróz Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 568
22 Kosiorowska Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1999 569
23 Gul Regina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 575
24 Gul Roksana k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2005 576
25 Gul Roksana k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2005 577
26 Kwaśny Gabriela k MGM POL 2002 578
27 Wszołek Paulina k KKB Mosir Krosno POL 2002 579
28 Baran Małgorzata k SP Lipinki POL 2006 580
29 Słyś Sabina k Skołyszyn POL 2001 581
30 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 582
31 ŁUSZCZ MARTYNA k KOMUNALNI SANOK POL 2004 626
32 Cetnarowska Patrycja k ULKS LIPINKI POL 2006 627
33 Michalik Emilia k SP Lipinki POL 2006 632
34 Hawrot Karina k KB Krościenko Wyżne POL 2001 635
35 Jagielska Gabriela k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2000 640
36 cisowska zuzanna k ...... POL 2003 642
37 kmiecik kornelia k ...... POL 2006 643
38 Gryboś Ewa k ...... POL 2000 651
39 Gryboś Eliza k ...... POL 2000 652
40 Martyna Markowicz k SP Lipinki POL 2007 721
41 Mituś Weronika k SP Lipinki POL 2007 722
42 Sudoł Nina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2007 723

Kategoria: Mężczyźni Juniorzy (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 garbowsk sebasian m karpaty klimkówka POL 2007 ......
2 Frączek Patryk m ULKS lipinki POL 2001 583
3 Setlak Michał m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1999 584
4 Kusiak Dominik m ULKS Lipinki POL 2001 585
5 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1999 586
6 Rachwał Adam Jr m ...... POL 2000 587
7 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 588
8 Zieliński Radek m ULKS Lipinki POL 1999 589
9 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 590
10 Zieliński Krystian m ULKS Lipinki POL 2003 591
11 Piotrowski Kamil m ...... POL 2000 592
12 Krupa Jakub m - POL 2003 593
13 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 594
14 Musiał Kamil m ULKS lipinki POL 2003 595
15 Przybyło Mateusz m ULKS LIPINKI POL 2005 596
16 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 597
17 Majchrycz Łukasz m ULKS Lipinki POL 1999 598
18 Wszołek Dawid m Szymbark POL 2002 599
19 Sikora Kacper m ULKS Lipinki POL 2000 600
20 Nowakowski Dariusz m MLUKS Tarnów POL 1999 601
21 Tłuściak Maciej m ...... POL 1999 602
22 Zięba Szymon m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1999 603
23 Zięba Wiktor m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2004 604
24 Gul Adrian m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2001 605
25 Kłos Michał m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2001 606
26 Sawuła Bartosz m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 607
27 Koźmic Paweł m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 608
28 Chudzik Jakub m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2004 609
29 Burkiewicz Eryk m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 610
30 Sawuła Paweł m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1998 611
31 Mezglewski Kamil m KB Krościenko Wyżne POL 1999 612
32 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 613
33 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 614
34 Guzik Kamil m SP Lipinki POL 2004 615
35 Sułkowski Rafał m ...... POL 1999 616
36 Mierzwa Kamil m ...... POL 1999 617
37 Rajpold Arkadiusz m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1999 618
38 Szczepanik Michał m Spartakus Siedliska POL 2002 621
39 Semla Kacper m Spartakus Siedliska POL 2002 622
40 Cetnarowicz Filip m UKS KOBYLANKA POL 2002 623
41 Pawłowski Jakub m ULKS Lipinki POL 2007 624
42 Zieleń Michał m UKS KOBYLANKA POL 2002 625
43 Przybyłowicz Patryk m ULKS LIPINKI POL 2004 628
44 Radwan Krzysztof m SP Lipinki POL 2004 629
45 Dyląg Sebastian m ULKS LIPINKI POL 2007 630
46 Dyląg Dawid m SP Lipinki POL 2005 631
47 Śliwa Marcin m ...... POL 2000 633
48 Szewczyk Mateusz m LUKS Burza Rogi POL 2001 636
49 Lebioda Stanisław m KKS Victoria Stalowa Wola POL 1999 638
50 Pancerz Karol m ...... POL 2006 644
51 Ogorzały Sebastian m uks budowlani POL 2000 648
52 Kurzydło Krystian m TG Sokół Sanok POL 2000 649
53 wszołek Szymon m ...... POL 1999 653
54 Marosz Szymon m KKB Mosir Krosno POL 1999 724

Kategoria: Kobiety K (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Słomska Beata k LKS Burzyn POL 1983 500
2 Śliwa Jessica k ULKS lipinki POL 2003 501
3 Kogut-Bajorek Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 502
4 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 503
5 Radzik Aleksandra k ULKS Lipinki POL 1998 504
6 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 505
7 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 506
8 Tarsa Natalia k ULKS Lipinki POL 2000 507
9 Rachwał Barbara k ...... POL 2003 508
10 Kukuczka Weronika k ...... POL 2000 509
11 Chowaniec Katarzyna k Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 510
12 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 511
13 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 512
14 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 513
15 Wszołek Helena k Ambasador Festiwalu Biegowego POL 1957 514
16 Podgórni Marcelina k ...... POL 1997 515
17 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 516
18 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 517
19 Rachwał Iwona k Gimnazjum Lipinki POL 1974 518
20 Ciborowska Katarzyna k KS SPEED JASŁO POL 1976 519
21 WOJNA Iwona k Bratnia biega POL 1978 520
22 Krupa Gabriela k - POL 1992 521
23 Jarzyna Marta k ...... POL 1986 522
24 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 523
25 Wielgosz Iwona k ...... POL 1990 524
26 Karlak Halina k ...... POL 1951 525
27 Kwapisz Karolina k WKS Wawel Kraków POL 2000 526
28 Mróz Teresa k ...... POL 1965 527
29 Klemová Tinka k MARAS team SVK 1975 528
30 Duda Magdalena k ...... POL 1979 529
31 Przybyło Urszula k ...... POL 1984 530
32 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 531
33 Gucwa Agnieszka k ...... POL 1979 532
34 Wagner Lenka k KS Ryglice POL 1972 533
35 Gaborek Marcelina k ...... POL 1991 534
36 Bieszczad Magdalena k KS SPEED JASŁO POL 1983 535
37 Baran Justyna k AGH Kraków POL 1994 536
38 Szetela Justyna k ...... POL 1997 537
39 Makowska Anna k ...... POL 1982 538
40 Twardy Urszula k niezrzeszony POL 1961 539
41 Buziak-Śmiatacz Paulina k LKS Stal Mielec POL 1986 540
42 Cader Agnieszka k Zabierzów Biega POL 1983 541
43 Wróbel Natalia k ...... POL 1988 542
44 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543
45 Świątek Agnieszka k ...... POL 1980 544
46 Nauka Edyta k ...... POL 1972 545
47 Baran Alicja k ...... POL 1978 546
48 Broniatowska Katarzyna k 1990 POL 1990 547
49 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 548
50 Dzikowska Maria k biegam dla zdrowia POL 1957 549
51 Pałac Anna k ...... POL 1984 550
52 Bieszczad Ilona k KKB MOSIR KROSNO POL 1988 551
53 Woźniak Lidia k ...... POL 1967 553
54 Filip-Klocek Marlena k ...... POL 1986 554
55 bosak maria k ...... POL 1980 555
56 Trznadel Wioletta k Wójtowa POL 1983 556
57 Ferenc Monika k UKS Hańczowa POL 2000 557
58 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 558
59 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 559
60 Węgrzyn Monika k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2002 560
61 Wrońska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2000 561
62 Monika Węgrzyn k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2002 562
63 Czachor Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2001 563
64 Chudzik Amelia k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 564
65 Korzępa Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 565
66 Wojciechowska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2006 566
67 Krzysztofińska Wiktoria k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2000 567
68 Jamróz Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 568
69 Kosiorowska Karolina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1999 569
70 Ciślik-Kaszany Anna k Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL 1981 570
71 Kaczyńska Alicja k Perfect Runner Team POL 1984 571
72 Domiszewska Maria k MKS Halicz POL 1966 572
73 Lenartowicz Magdalena k Zabierzow Biega POL 1978 573
74 Hayder Kamilia k 1988 POL 1988 574
75 Gul Regina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2003 575
76 Gul Roksana k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2005 576
77 Gul Roksana k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2005 577
78 Kwaśny Gabriela k MGM POL 2002 578
79 Wszołek Paulina k KKB Mosir Krosno POL 2002 579
80 Baran Małgorzata k SP Lipinki POL 2006 580
81 Słyś Sabina k Skołyszyn POL 2001 581
82 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 582
83 Markowicz Małgorzata k ULKS LIPINKI POL 1981 620
84 ŁUSZCZ MARTYNA k KOMUNALNI SANOK POL 2004 626
85 Cetnarowska Patrycja k ULKS LIPINKI POL 2006 627
86 Michalik Emilia k SP Lipinki POL 2006 632
87 Żelazny Agnieszka k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1972 634
88 Hawrot Karina k KB Krościenko Wyżne POL 2001 635
89 Samborska Weronika k Nowy Styl Group Running Team POL 1988 637
90 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 639
91 Jagielska Gabriela k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2000 640
92 cisowska elzbieta k ...... POL 1980 641
93 cisowska zuzanna k ...... POL 2003 642
94 kmiecik kornelia k ...... POL 2006 643
95 Pancerz Justyna k ...... POL 1977 645
96 PAPCIAK Jadwiga k ...... POL 1972 646
97 Galica Niepokój Agnieszka k OSP Wrocanka POL 1990 647
98 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 650
99 Gryboś Ewa k ...... POL 2000 651
100 Gryboś Eliza k ...... POL 2000 652
101 Martyna Markowicz k SP Lipinki POL 2007 721
102 Mituś Weronika k SP Lipinki POL 2007 722
103 Sudoł Nina k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 2007 723
104 Szepieniec Katarzyna k Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1990 725
105 Wyka-Korzępa Joanna k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1974 726
106 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 727
107 Kajder Edyta k ...... POL 1981 728
108 Pająk-Ciesla Joanna k ...... POL 1973 729
109 Patla Ewa k KKB MOSIR KROSNO POL 1973 730
110 Kawula Celina k ...... POL 1967 731
111 Różycka Dorota k 1984 POL 1984 732
112 Różycka Dorota k Nowy Styl Group Running Team POL 1984 733
113 Marszałek Sabina k KKB MOSIR KROSNO POL 1978 734
114 Marszałek Sabina k KKB MOSIR KROSNO POL 1978 735
115 Hassak Dorota k Gorlicki Klub Cyklistów POL 1980 736

Kategoria: Kobiety K1 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Słomska Beata k LKS Burzyn POL 1983 500
2 Kogut-Bajorek Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 502
3 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 511
4 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 513
5 Podgórni Marcelina k ...... POL 1997 515
6 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 516
7 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 517
8 Krupa Gabriela k - POL 1992 521
9 Jarzyna Marta k ...... POL 1986 522
10 Wielgosz Iwona k ...... POL 1990 524
11 Przybyło Urszula k ...... POL 1984 530
12 Gaborek Marcelina k ...... POL 1991 534
13 Bieszczad Magdalena k KS SPEED JASŁO POL 1983 535
14 Baran Justyna k AGH Kraków POL 1994 536
15 Szetela Justyna k ...... POL 1997 537
16 Makowska Anna k ...... POL 1982 538
17 Buziak-Śmiatacz Paulina k LKS Stal Mielec POL 1986 540
18 Cader Agnieszka k Zabierzów Biega POL 1983 541
19 Wróbel Natalia k ...... POL 1988 542
20 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543
21 Broniatowska Katarzyna k 1990 POL 1990 547
22 Pałac Anna k ...... POL 1984 550
23 Bieszczad Ilona k KKB MOSIR KROSNO POL 1988 551
24 Filip-Klocek Marlena k ...... POL 1986 554
25 Trznadel Wioletta k Wójtowa POL 1983 556
26 Kaczyńska Alicja k Perfect Runner Team POL 1984 571
27 Hayder Kamilia k 1988 POL 1988 574
28 Samborska Weronika k Nowy Styl Group Running Team POL 1988 637
29 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 639
30 Galica Niepokój Agnieszka k OSP Wrocanka POL 1990 647
31 Szepieniec Katarzyna k Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1990 725
32 Różycka Dorota k 1984 POL 1984 732
33 Różycka Dorota k Nowy Styl Group Running Team POL 1984 733

Kategoria: Kobiety K2 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 503
2 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 505
3 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 506
4 Chowaniec Katarzyna k Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 510
5 Wszołek Helena k Ambasador Festiwalu Biegowego POL 1957 514
6 Rachwał Iwona k Gimnazjum Lipinki POL 1974 518
7 Ciborowska Katarzyna k KS SPEED JASŁO POL 1976 519
8 WOJNA Iwona k Bratnia biega POL 1978 520
9 Karlak Halina k ...... POL 1951 525
10 Mróz Teresa k ...... POL 1965 527
11 Klemová Tinka k MARAS team SVK 1975 528
12 Duda Magdalena k ...... POL 1979 529
13 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 531
14 Gucwa Agnieszka k ...... POL 1979 532
15 Wagner Lenka k KS Ryglice POL 1972 533
16 Twardy Urszula k niezrzeszony POL 1961 539
17 Świątek Agnieszka k ...... POL 1980 544
18 Nauka Edyta k ...... POL 1972 545
19 Baran Alicja k ...... POL 1978 546
20 Dzikowska Maria k biegam dla zdrowia POL 1957 549
21 Woźniak Lidia k ...... POL 1967 553
22 bosak maria k ...... POL 1980 555
23 Ciślik-Kaszany Anna k Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL 1981 570
24 Domiszewska Maria k MKS Halicz POL 1966 572
25 Lenartowicz Magdalena k Zabierzow Biega POL 1978 573
26 Markowicz Małgorzata k ULKS LIPINKI POL 1981 620
27 Żelazny Agnieszka k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1972 634
28 cisowska elzbieta k ...... POL 1980 641
29 Pancerz Justyna k ...... POL 1977 645
30 PAPCIAK Jadwiga k ...... POL 1972 646
31 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 650
32 Wyka-Korzępa Joanna k UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1974 726
33 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 727
34 Kajder Edyta k ...... POL 1981 728
35 Pająk-Ciesla Joanna k ...... POL 1973 729
36 Patla Ewa k KKB MOSIR KROSNO POL 1973 730
37 Kawula Celina k ...... POL 1967 731
38 Marszałek Sabina k KKB MOSIR KROSNO POL 1978 734
39 Marszałek Sabina k KKB MOSIR KROSNO POL 1978 735
40 Hassak Dorota k Gorlicki Klub Cyklistów POL 1980 736

Kategoria: Mężczyźni M (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Wróbel Tomasz m ...... POL 1978 ......
2 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 ......
3 Wojtasik Dawid m AZS PWSZ Krosno POL 1996 ......
4 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 2
5 Sarkowicz Krzysztof m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1982 3
6 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 4
7 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 5
8 Górka Marcin m www.decorella.gorlice.pl/ GGB POL 1983 6
9 Sułkowski Paweł m VISEGRAD MARATON RYTRO/KS LIMANOWA FORREST POL 1983 7
10 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 8
11 Lisowicz Bogdan m GRUPETTO GORLICE POL 1969 9
12 Sadko Marek m ...... POL 1974 10
13 GOLONKA MATEUSZ m GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL POL 1989 11
14 Zabielski Waldemar m gamrat POL 1965 12
15 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 13
16 Gawron Janusz m Brygada Beskidów POL 1992 14
17 Kosiba Antoni m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 15
18 Wojtas Adrian m ...... POL 1994 16
19 konieczny Marek m gorlicka grupa biegowa7 POL 1952 17
20 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 18
21 Popielarz Piotr m Kromer Biega POL 1972 19
22 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 20
23 Bugno Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1981 21
24 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 22
25 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 23
26 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 24
27 Chowaniec Jacek m Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 25
28 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 26
29 Wójcikiewicz Mariusz m ...... POL 1973 27
30 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 28
31 Słowik Daniel m Master's Gym POL 1987 29
32 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 30
33 Ślusarz Dawid m KPP GORLICE POL 1984 31
34 Ciborowski Damian m KS SPEED JASŁO POL 1973 32
35 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 33
36 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 34
37 jajesnica Marian m MUKS Jedlicze POL 1953 35
38 BEŁKO Andrzej m Bratnia biega POL 1971 36
39 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 37
40 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 38
41 Wołoszyn Grzegorz m ...... POL 1980 39
42 Nowak Gabriel m - POL 1984 40
43 Kuklicz Przemysław m GEOLIDA POL 1979 41
44 Pasterczyk Dariusz m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1973 42
45 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 43
46 Marmon Patryk m AZS AWF Kraków POL 1997 44
47 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 45
48 Gawron Bogdan m Brygada Beskidów POL 1988 46
49 Hajduk Tomasz m ...... POL 1974 47
50 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 48
51 Wójtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 49
52 Bzukała Janusz m Zabierzów Biega POL 1974 50
53 Sporniak Paweł m ...... POL 1995 51
54 Sporniak Paweł m OSP Równe POL 1995 52
55 Zelenák Kamil m MARAS team SVK 1980 53
56 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 54
57 Baran Stefan m Visegrad Maraton Rytro POL 1973 55
58 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 56
59 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 57
60 Jura Maciej m ITMBW Kraków POL 1990 59
61 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 60
62 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 61
63 Wagner Mariusz m ...... POL 1972 62
64 Tokarczyk Konrad m ...... POL 1992 63
65 Dziewiński Damian m TG Sokół Sanok POL 1981 64
66 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 65
67 WÓJCIKIEWICZ Rafał m Team EUROFIN/section Warsaw POL 1978 66
68 Rojek Dariusz m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1972 67
69 Buliński Daniel m ...... POL 1989 68
70 Kobajło Ryszard m MOK-Mszana Dolna POL 1962 69
71 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 70
72 Kołodziej Łukasz m Orion POL 1989 71
73 Dzikowski Jozef m BKB Victoria Brzesko POL 1953 72
74 pięta leszek m ...... POL 1963 73
75 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 74
76 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 75
77 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 76
78 Pisz Robert m Jasielski Klub Biegacza POL 1959 77
79 Drozd Wojciech m biegam bo lubię POL 1966 78
80 Wojtasiewicz Wincenty m 1955 POL 1955 79
81 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 80
82 Mika Mirosław m ...... POL 1969 81
83 Pociecha Tomasz m www.radekkleczek.pl POL 1988 82
84 Prokop Krzysztof m ...... POL 1976 83
85 Śmiatacz Łukasz m MIELEC POL 1983 84
86 Cader Jacek m Zabierzów Biega POL 1982 85
87 Wróbel Marcin m ...... POL 1984 86
88 Kukulski Sławomir m KKB MOSiR Krosno POL 1974 87
89 Machowski Łukasz m Spartan Jasło POL 1982 88
90 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 89
91 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 90
92 Bors Paweł m ...... POL 1983 91
93 Prędki Mirosław m ULKS Lipinki POL 1980 92
94 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 93
95 PRZEPIÓRA RYSZARD m A.K.B MORT/ BIEGAM BO LUBIĘ POL 1976 94
96 Ziobrowski Jerzy m ...... POL 1983 95
97 Polański Grzegorz m Uśmiechnij się POL 1979 96
98 Panaś Artur m Zamczysko Team POL 1971 97
99 Foryś Włodzimierz m ULKS TECHNIK TRZCINICA POL 1962 98
100 Ślusarz Sebastian m OSP Lipinki POL 1994 99
101 Nauka Wiesław m ...... POL 1971 100
102 Lipiński Robert m Nie jesteś sam POL 1966 101
103 Dębiec Przemysław m KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO POL 1974 102
104 Golik Zygmunt m Stalowowolski Klub Biegacza POL 1956 103
105 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 104
106 Czerwonka Hubert m NIGHT RUNNERS POL 1978 105
107 Wojtas Adrian m ...... POL 1994 106
108 Dybaś Jacek m ...... POL 1984 107
109 Smędowski Paweł m GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl POL 1994 108
110 Karp Robert m Allianz Running Team POL 1972 109
111 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 110
112 Pawelec Piotr m ...... POL 1967 111
113 Bil Norbert m MUKS Podkarpackie Jedlicze POL 1994 112
114 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 113
115 szczerba Dawid m Łużna POL 1992 114
116 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 115
117 Nadratowski Sławomir m WB POL 1963 116
118 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117
119 Woźniak Janusz m ...... POL 1963 118
120 Wierdak Hubert m Cukiernia ATENA&BONUS Folie POL 1976 119
121 Gucwa Sławomir m ...... POL 1977 120
122 Klocek Konrad m ...... POL 1985 121
123 Jordan Marek m KKB MOSIR KROSNO POL 1951 122
124 Cisek Andrzej m Rzeszowskie Gazwele i Gepardy POL 1974 123
125 Pałka Piotr m CKS Budowlani Częstochowa POL 1984 124
126 Grabowski Karol m CKS Budowlani Częstochowa POL 1989 125
127 Czaplarski Mirosław m Lipinki POL 1974 126
128 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 127
129 JAMRO LEOPOLD m GORLICKA GRUPA BIEGOWA POL 1942 128
130 Haduch Jerzy m Sanok i Okolice POL 1957 129
131 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1980 130
132 Zdeb Krzysztof m KKB Mosir Krosno POL 1970 131
133 Rojek Józef m ...... POL 1967 132
134 Fiega Ryszard m Maraton Gorlice POL 1958 133
135 Karkut Bogdan m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1970 134
136 Bożętka Waldemar m Nowy Styl Group RT POL 1984 135
137 Kaszany Piotr m KP PSP w Ustrzykach Dolnych POL 1977 136
138 Domiszewski Wojciech m MKS Halicz POL 1964 137
139 Lenartowicz Wojciech m Zabierzow Biega POL 1978 138
140 Fyda Mariusz m Spartakus Siedliska POL 1970 139
141 Pietrzyk Wojciech m Lacho Team POL 1977 140
142 Mróz Mirosław m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 142
143 Mróz Mirosław m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 143
144 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 144
145 Guzik Paweł m 1980 POL 1980 145
146 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 146
147 Muc8 Edward m Limanowa- Forrest POL 1954 147
148 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 148
149 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 149
150 Smolak Piotr m MOSiR - Dukla POL 1961 150
151 Oleksyk Grzegorz m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1962 152
152 Klamut Ryszard m KKB Krościenko WyżneKlamutryszard@interia.pl POL 1956 153
153 Pawłowski Patryk m ...... POL 1993 154
154 PODOBIŃSKI DAWID m METCHEM.GORLICE POL 1982 155
155 Pancerz Andrzej m violin-maker POL 1973 156
156 Napora Maciej m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1978 157
157 Dunajski Janusz m Sportowa Paczka POL 1972 158
158 PAPCIAK stanisław m ...... POL 1971 159
159 Steliga Maciej m byczek team POL 1974 160
160 Niepokój Radosław m OSP Wrocanka POL 1988 161
161 TOKARCZYK PIOTR m BRYGADA BESKIDÓW POL 1997 162
162 Ostrowski Jan m Korczyna POL 1949 163
163 bRZOZOWSKI LESZEK m MGORLICEARATON POL 1955 164
164 Kołek Tomasz m ...... POL 1987 165
165 Kosiński Andrzej m DĘBICA POL 1962 166
166 Kołek Szymon m ...... POL 1965 167
167 Żyra Maciej m ...... POL 1987 168
168 Mikołajczyk Józef m ...... POL 1970 169
169 Szepieniec Michał m Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1989 251
170 Przybylowicz Lukasz m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1981 252
171 Kajder Janusz m ...... POL 1971 253
172 Czerwiński Adam m ...... POL 1988 254
173 WOJNAR RAFAŁ m ...... POL 1987 255
174 Sojka Paweł m ...... POL 1974 256
175 dulęba grzegorz m 1968 POL 1968 257
176 Roman Bogdan m 1967 POL 1967 258
177 Hassak Maciej m Gorlicki Klub Cyklistów POL 1981 259
178 Kukla Dawid m Timesport.pl POL 1987 999

Kategoria: Mężczyźni M1 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Wojtasik Dawid m AZS PWSZ Krosno POL 1996 ......
2 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 4
3 GOLONKA MATEUSZ m GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PL POL 1989 11
4 Gawron Janusz m Brygada Beskidów POL 1992 14
5 Wojtas Adrian m ...... POL 1994 16
6 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 22
7 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 28
8 Marmon Patryk m AZS AWF Kraków POL 1997 44
9 Gawron Bogdan m Brygada Beskidów POL 1988 46
10 Sporniak Paweł m ...... POL 1995 51
11 Sporniak Paweł m OSP Równe POL 1995 52
12 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 56
13 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 57
14 Jura Maciej m ITMBW Kraków POL 1990 59
15 Tokarczyk Konrad m ...... POL 1992 63
16 Buliński Daniel m ...... POL 1989 68
17 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 70
18 Kołodziej Łukasz m Orion POL 1989 71
19 Pociecha Tomasz m www.radekkleczek.pl POL 1988 82
20 Ślusarz Sebastian m OSP Lipinki POL 1994 99
21 Wojtas Adrian m ...... POL 1994 106
22 Smędowski Paweł m GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl POL 1994 108
23 Bil Norbert m MUKS Podkarpackie Jedlicze POL 1994 112
24 szczerba Dawid m Łużna POL 1992 114
25 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 115
26 Grabowski Karol m CKS Budowlani Częstochowa POL 1989 125
27 Pawłowski Patryk m ...... POL 1993 154
28 Niepokój Radosław m OSP Wrocanka POL 1988 161
29 TOKARCZYK PIOTR m BRYGADA BESKIDÓW POL 1997 162
30 Szepieniec Michał m Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1989 251
31 Czerwiński Adam m ...... POL 1988 254

Kategoria: Mężczyźni M2 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Wróbel Tomasz m ...... POL 1978 ......
2 Sarkowicz Krzysztof m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1982 3
3 Górka Marcin m www.decorella.gorlice.pl/ GGB POL 1983 6
4 Sułkowski Paweł m VISEGRAD MARATON RYTRO/KS LIMANOWA FORREST POL 1983 7
5 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 8
6 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 13
7 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 18
8 Bugno Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1981 21
9 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 24
10 Słowik Daniel m Master's Gym POL 1987 29
11 Ślusarz Dawid m KPP GORLICE POL 1984 31
12 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 33
13 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 34
14 Wołoszyn Grzegorz m ...... POL 1980 39
15 Nowak Gabriel m - POL 1984 40
16 Kuklicz Przemysław m GEOLIDA POL 1979 41
17 Zelenák Kamil m MARAS team SVK 1980 53
18 Dziewiński Damian m TG Sokół Sanok POL 1981 64
19 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 65
20 WÓJCIKIEWICZ Rafał m Team EUROFIN/section Warsaw POL 1978 66
21 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 74
22 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 76
23 Śmiatacz Łukasz m MIELEC POL 1983 84
24 Cader Jacek m Zabierzów Biega POL 1982 85
25 Wróbel Marcin m ...... POL 1984 86
26 Machowski Łukasz m Spartan Jasło POL 1982 88
27 Bors Paweł m ...... POL 1983 91
28 Prędki Mirosław m ULKS Lipinki POL 1980 92
29 Ziobrowski Jerzy m ...... POL 1983 95
30 Polański Grzegorz m Uśmiechnij się POL 1979 96
31 Czerwonka Hubert m NIGHT RUNNERS POL 1978 105
32 Dybaś Jacek m ...... POL 1984 107
33 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 113
34 Klocek Konrad m ...... POL 1985 121
35 Pałka Piotr m CKS Budowlani Częstochowa POL 1984 124
36 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1980 130
37 Bożętka Waldemar m Nowy Styl Group RT POL 1984 135
38 Lenartowicz Wojciech m Zabierzow Biega POL 1978 138
39 Guzik Paweł m 1980 POL 1980 145
40 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 148
41 PODOBIŃSKI DAWID m METCHEM.GORLICE POL 1982 155
42 Napora Maciej m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1978 157
43 Kołek Tomasz m ...... POL 1987 165
44 Żyra Maciej m ...... POL 1987 168
45 Przybylowicz Lukasz m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1981 252
46 WOJNAR RAFAŁ m ...... POL 1987 255
47 Hassak Maciej m Gorlicki Klub Cyklistów POL 1981 259
48 Kukla Dawid m Timesport.pl POL 1987 999

Kategoria: Mężczyźni M3 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 ......
2 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 2
3 Lisowicz Bogdan m GRUPETTO GORLICE POL 1969 9
4 Sadko Marek m ...... POL 1974 10
5 Popielarz Piotr m Kromer Biega POL 1972 19
6 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 20
7 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 23
8 Chowaniec Jacek m Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 25
9 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 26
10 Wójcikiewicz Mariusz m ...... POL 1973 27
11 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 30
12 Ciborowski Damian m KS SPEED JASŁO POL 1973 32
13 BEŁKO Andrzej m Bratnia biega POL 1971 36
14 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 37
15 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 38
16 Pasterczyk Dariusz m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1973 42
17 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 43
18 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 45
19 Hajduk Tomasz m ...... POL 1974 47
20 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 48
21 Bzukała Janusz m Zabierzów Biega POL 1974 50
22 Baran Stefan m Visegrad Maraton Rytro POL 1973 55
23 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 60
24 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 61
25 Wagner Mariusz m ...... POL 1972 62
26 Rojek Dariusz m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1972 67
27 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 75
28 Mika Mirosław m ...... POL 1969 81
29 Prokop Krzysztof m ...... POL 1976 83
30 Kukulski Sławomir m KKB MOSiR Krosno POL 1974 87
31 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 93
32 PRZEPIÓRA RYSZARD m A.K.B MORT/ BIEGAM BO LUBIĘ POL 1976 94
33 Panaś Artur m Zamczysko Team POL 1971 97
34 Nauka Wiesław m ...... POL 1971 100
35 Dębiec Przemysław m KROŚNIEŃSKI KLUB BIEGACZA MOSIR KROSNO POL 1974 102
36 Karp Robert m Allianz Running Team POL 1972 109
37 Wierdak Hubert m Cukiernia ATENA&BONUS Folie POL 1976 119
38 Gucwa Sławomir m ...... POL 1977 120
39 Cisek Andrzej m Rzeszowskie Gazwele i Gepardy POL 1974 123
40 Czaplarski Mirosław m Lipinki POL 1974 126
41 Zdeb Krzysztof m KKB Mosir Krosno POL 1970 131
42 Karkut Bogdan m UKS Tiki-Taka Kolbuszowa POL 1970 134
43 Kaszany Piotr m KP PSP w Ustrzykach Dolnych POL 1977 136
44 Fyda Mariusz m Spartakus Siedliska POL 1970 139
45 Pietrzyk Wojciech m Lacho Team POL 1977 140
46 Mróz Mirosław m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 142
47 Mróz Mirosław m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 143
48 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 144
49 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 146
50 Pancerz Andrzej m violin-maker POL 1973 156
51 Dunajski Janusz m Sportowa Paczka POL 1972 158
52 PAPCIAK stanisław m ...... POL 1971 159
53 Steliga Maciej m byczek team POL 1974 160
54 Mikołajczyk Józef m ...... POL 1970 169
55 Kajder Janusz m ...... POL 1971 253
56 Sojka Paweł m ...... POL 1974 256
57 dulęba grzegorz m 1968 POL 1968 257

Kategoria: Mężczyźni M4 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 5
2 Zabielski Waldemar m gamrat POL 1965 12
3 Kosiba Antoni m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 15
4 Kobajło Ryszard m MOK-Mszana Dolna POL 1962 69
5 pięta leszek m ...... POL 1963 73
6 Pisz Robert m Jasielski Klub Biegacza POL 1959 77
7 Drozd Wojciech m biegam bo lubię POL 1966 78
8 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 80
9 Foryś Włodzimierz m ULKS TECHNIK TRZCINICA POL 1962 98
10 Lipiński Robert m Nie jesteś sam POL 1966 101
11 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 104
12 Pawelec Piotr m ...... POL 1967 111
13 Nadratowski Sławomir m WB POL 1963 116
14 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117
15 Woźniak Janusz m ...... POL 1963 118
16 Rojek Józef m ...... POL 1967 132
17 Fiega Ryszard m Maraton Gorlice POL 1958 133
18 Domiszewski Wojciech m MKS Halicz POL 1964 137
19 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 149
20 Smolak Piotr m MOSiR - Dukla POL 1961 150
21 Oleksyk Grzegorz m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1962 152
22 Kosiński Andrzej m DĘBICA POL 1962 166
23 Kołek Szymon m ...... POL 1965 167
24 Roman Bogdan m 1967 POL 1967 258

Kategoria: Mężczyźni M5 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 konieczny Marek m gorlicka grupa biegowa7 POL 1952 17
2 jajesnica Marian m MUKS Jedlicze POL 1953 35
3 Wójtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 49
4 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 54
5 Dzikowski Jozef m BKB Victoria Brzesko POL 1953 72
6 Wojtasiewicz Wincenty m 1955 POL 1955 79
7 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 89
8 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 90
9 Golik Zygmunt m Stalowowolski Klub Biegacza POL 1956 103
10 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 110
11 Jordan Marek m KKB MOSIR KROSNO POL 1951 122
12 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 127
13 JAMRO LEOPOLD m GORLICKA GRUPA BIEGOWA POL 1942 128
14 Haduch Jerzy m Sanok i Okolice POL 1957 129
15 Muc8 Edward m Limanowa- Forrest POL 1954 147
16 Klamut Ryszard m KKB Krościenko WyżneKlamutryszard@interia.pl POL 1956 153
17 Ostrowski Jan m Korczyna POL 1949 163
18 bRZOZOWSKI LESZEK m MGORLICEARATON POL 1955 164

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Mężczyźni

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 2
2 Górka Marcin m www.decorella.gorlice.pl/ GGB POL 1983 6
3 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 8
4 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 18
5 Popielarz Piotr m Kromer Biega POL 1972 19
6 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 23
7 Ślusarz Dawid m KPP GORLICE POL 1984 31
8 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 33
9 Bubniak Bogumił m Patatajpatataj POL 1982 34
10 Nowak Gabriel m - POL 1984 40
11 Ślusarz Sebastian m OSP Lipinki POL 1994 99
12 Czaplarski Mirosław m Lipinki POL 1974 126
13 WOJNAR RAFAŁ m ...... POL 1987 255
14 Frączek Patryk m ULKS lipinki POL 2001 583
15 Krupa Jakub m - POL 2003 593
16 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 594
17 Musiał Kamil m ULKS lipinki POL 2003 595
18 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 597
19 Majchrycz Łukasz m ULKS Lipinki POL 1999 598
20 Sikora Kacper m ULKS Lipinki POL 2000 600
21 Guzik Kamil m SP Lipinki POL 2004 615
22 Przybyłowicz Patryk m ULKS LIPINKI POL 2004 628
23 Radwan Krzysztof m SP Lipinki POL 2004 629
24 Dyląg Sebastian m ULKS LIPINKI POL 2007 630
25 Dyląg Dawid m SP Lipinki POL 2005 631
26 Kukla Dawid m Timesport.pl POL 1987 999

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Kobiety

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Śliwa Jessica k ULKS lipinki POL 2003 501
2 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 505
3 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 512
4 Krupa Gabriela k - POL 1992 521
5 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 523
6 Szetela Justyna k ...... POL 1997 537
7 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 548
8 Pałac Anna k ...... POL 1984 550
9 Trznadel Wioletta k Wójtowa POL 1983 556
10 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 558
11 Kosinska Aleksandra k ...... POL 2004 559
12 Baran Małgorzata k SP Lipinki POL 2006 580
13 Markowicz Małgorzata k ULKS LIPINKI POL 1981 620
14 Cetnarowska Patrycja k ULKS LIPINKI POL 2006 627
15 Michalik Emilia k SP Lipinki POL 2006 632
16 Martyna Markowicz k SP Lipinki POL 2007 721
17 Mituś Weronika k SP Lipinki POL 2007 722

Kategoria specjalna: Małżeństwa

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
G1 Chowaniec Jacek m Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 25
... Chowaniec Katarzyna k Sądecka Grupa Biegowa POL 1974 510
G2 Szepieniec Michał m Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1989 251
... Szepieniec Katarzyna k Rzeszowskie Gazele i Gepardy POL 1990 725
G3 Kaszany Piotr m KP PSP w Ustrzykach Dolnych POL 1977 136
... Ciślik-Kaszany Anna k Bieszczadzki Klub Nordic Walking POL 1981 570
G4 Wagner Mariusz m ...... POL 1972 62
... Wagner Lenka k KS Ryglice POL 1972 533
G5 Śmiatacz Łukasz m MIELEC POL 1983 84
... Buziak-Śmiatacz Paulina k LKS Stal Mielec POL 1986 540
G6 Niepokój Radosław m OSP Wrocanka POL 1988 161
... Galica Niepokój Agnieszka k OSP Wrocanka POL 1990 647
G7 Pancerz Andrzej m violin-maker POL 1973 156
... Pancerz Justyna k ...... POL 1977 645
G8 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 113
... Bieszczad Ilona k KKB MOSIR KROSNO POL 1988 551
G9 PAPCIAK stanisław m ...... POL 1971 159
... PAPCIAK Jadwiga k ...... POL 1972 646
G10 Hassak Maciej m Gorlicki Klub Cyklistów POL 1981 259
... Hassak Dorota k Gorlicki Klub Cyklistów POL 1980 736
G11 Lenartowicz Wojciech m Zabierzow Biega POL 1978 138
... Lenartowicz Magdalena k Zabierzow Biega POL 1978 573
G12 Kajder Janusz m ...... POL 1971 253
... Kajder Edyta k ...... POL 1981 728
G13 Ciborowski Damian m KS SPEED JASŁO POL 1973 32
... Ciborowska Katarzyna k KS SPEED JASŁO POL 1976 519
G14 Woźniak Janusz m ...... POL 1963 118
... Woźniak Lidia k ...... POL 1967 553
G15 Nauka Wiesław m ...... POL 1971 100
... Nauka Edyta k ...... POL 1972 545
G16 Klocek Konrad m ...... POL 1985 121
... Filip-Klocek Marlena k ...... POL 1986 554
G17 Wołoszyn Grzegorz m ...... POL 1980 39
... Jarzyna Marta k ...... POL 1986 522

Kategoria specjalna: Służby Mundurowe Kobiety

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kogut-Bajorek Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 502
2 Filip-Klocek Marlena k ...... POL 1986 554
3 Hayder Kamilia k 1988 POL 1988 574

Kategoria specjalna: Służby Mundurowe Mężczyźni

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 5
2 Górka Marcin m www.decorella.gorlice.pl/ GGB POL 1983 6
3 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 8
4 Wójcikiewicz Mariusz m ...... POL 1973 27
5 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 30
6 Ślusarz Dawid m KPP GORLICE POL 1984 31
7 Pasterczyk Dariusz m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1973 42
8 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 43
9 Hajduk Tomasz m ...... POL 1974 47
10 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 48
11 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 60
12 Szwast Jerzy m MTB MOSIR Dukla POL 1975 61
13 Drozd Wojciech m biegam bo lubię POL 1966 78
14 Machowski Łukasz m Spartan Jasło POL 1982 88
15 Bors Paweł m ...... POL 1983 91
16 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 93
17 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 110
18 Gucwa Sławomir m ...... POL 1977 120
19 Klocek Konrad m ...... POL 1985 121
20 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1980 130
21 Rojek Józef m ...... POL 1967 132
22 Kaszany Piotr m KP PSP w Ustrzykach Dolnych POL 1977 136
23 Śmietana Paweł m NIGHT RUNNERS POL 1895 151
24 WOJNAR RAFAŁ m ...... POL 1987 255
25 Kukla Dawid m Timesport.pl POL 1987 999

Kategoria specjalna: Druhny OSP

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Galica Niepokój Agnieszka k OSP Wrocanka POL 1990 647

Kategoria specjalna: Druhowie OSP

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 48
2 Sporniak Paweł m ...... POL 1995 51
3 Sporniak Paweł m OSP Równe POL 1995 52
4 Ślusarz Sebastian m OSP Lipinki POL 1994 99
5 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 104
6 Haduch Jerzy m Sanok i Okolice POL 1957 129
7 Rojek Józef m ...... POL 1967 132
8 Kaszany Piotr m KP PSP w Ustrzykach Dolnych POL 1977 136
9 Niepokój Radosław m OSP Wrocanka POL 1988 161
10 TOKARCZYK PIOTR m BRYGADA BESKIDÓW POL 1997 162