XII Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego

Bieg łączony na 5km i 10km

Wszyscy zawodnicy

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Prędki Mirosław m ULKS Lipinki POL 1980 ......
2 KORNEK KORNELIA k MZS 6 Gorlice POL 2008 ......
3 Chwałyk Jarosław m ULKS Lipinki POL 1997 ......
4 Burkiewicz Eryk m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2003 ......
5 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 ......
6 Pociecha Tomasz m TLC - Gorlice POL 1988 1
7 jajesnica Marian m MUKS Jedlicze POL 1953 2
8 Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3
9 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 4
10 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5
11 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6
12 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7
13 Machowski Karol m ...... POL 1982 8
14 Konieczny Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1952 9
15 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 10
16 Gawlak Tomasz m Biecz/Kołaczyce POL 1984 11
17 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12
18 Kornek Rafał m noname POL 1975 13
19 Kornek Rafał m noname POL 1975 14
20 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 15
21 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16
22 Radzik Robert m Visegrad Maraton Rytro POL 1991 17
23 Szymański Michał m ...... POL 1977 18
24 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 19
25 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20
26 Szpila Zbigniew m ...... POL 1976 21
27 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 22
28 Moździerz Piotr m Lks Burzyn POL 1988 23
29 Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24
30 Rogoziński Artur m ...... POL 1976 25
31 Bryg Mateusz m Gorlicki Klub Sportów Walki POL 1983 26
32 Gurgacz Dominik m Run'and'Trip POL 1993 27
33 KOSIBA ANTONI m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 28
34 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 29
35 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 30
36 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 31
37 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32
38 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 33
39 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 34
40 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 35
41 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 36
42 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 37
43 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 38
44 Wszołek Jerzy m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1995 39
45 Kowalik Dawid m Fight House Nowy Sącz POL 1986 41
46 Podobinski Dawid m ...... POL 1982 42
47 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 43
48 Jasiński Marcin m AZS PWSZ NOWY SĄCZ POL 1975 44
49 Wojtas Andrzej m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 45
50 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 46
51 Lisowicz Bogdan m Grupetto Gorlice POL 1969 47
52 Gotfryd Adam m ...... POL 1974 48
53 Sądej Kamil m Wataha POL 1996 49
54 Puscizna Pawel m Saint-Gobain SQUD POL 1968 50
55 Sarad Krzysztof m ...... POL 1988 51
56 Uram Wojciech m Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowwa POL 1969 52
57 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 53
58 Zabielski Waldemar m niezrzeszony POL 1965 54
59 Baran Stefan m Visegrad Maraton Rytro POL 1973 55
60 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 56
61 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57
62 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 58
63 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 59
64 Szeligiewicz Radosław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1974 60
65 Zelenák Kamil m Autoservis ERIKA SVK 1980 61
66 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 62
67 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 63
68 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 64
69 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 65
70 Czeluśniak Tomasz m ...... POL 1994 66
71 Nachman Grzegorz m Libra Team POL 1981 67
72 Marszałek Kamil m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1992 68
73 Zapłata Wojciech m ...... POL 1978 69
74 Wojtowicz Tomasz m ...... POL 1990 70
75 Krokowski Wojciech m BWG Ekonomic POL 1954 71
76 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72
77 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73
78 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 74
79 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75
80 Marszałek Jerzy m ...... POL 1991 76
81 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 78
82 Gucwa Grzegorz m RUNNING G&G POL 1981 79
83 WOŹNIAK JANUSZ m ...... POL 1963 80
84 Górka Marcin m GGB POL 1983 81
85 Przybyłowicz Dominik m GGB POL 1998 82
86 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83
87 Piszczyk Dawid m Lipinki POL 1985 84
88 Prokop Krzysztof m ...... POL 1976 85
89 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86
90 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87
91 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 88
92 Klocek Konrad m ...... POL 1985 89
93 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90
94 Burghardt Jakub m Fajny POL 1981 91
95 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92
96 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 93
97 Fedak Grzegorz m PASS Running Team POL 1978 94
98 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 95
99 Dulski Daniel m WKB META Lubliniec POL 1992 96
100 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97
101 kasperkowicz Edward m Klub mosir Krosno POL 1966 98
102 Nawab Filip m ...... POL 1981 99
103 Szybisty Grzegorz m KKB MOSIR KROSNO POL 1972 100
104 Zdeb Krzysztof m KKB MOSIR KROSNO POL 1970 101
105 Wilk Antoni m ...... POL 1973 102
106 Nowak Gabriel m - POL 1984 103
107 Wilk Antoni m KKB Mosir Krosno POL 1973 104
108 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105
109 Karkut Bogdan m ...... POL 1970 106
110 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107
111 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 108
112 Rojek Józef m ...... POL 1967 109
113 Frydrych Dariusz m KKB MOSIR KROSNO POL 1969 110
114 Guzik Waclaw m Kkb mosir krosno POL 1959 111
115 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112
116 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 113
117 Wyderka Damian m KKB MOSIR KROSNO POL 1982 114
118 Ziobro Tomasz m Krosno Miasto Szkła POL 1978 115
119 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 116
120 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117
121 Ryś Wacław m Zarabie-biega POL 1957 118
122 Guzik Wacław m KKB Mosir Krosno POL 1959 119
123 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120
124 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 121
125 Lepiarz Sylwester m LKB Rudnik POL 1993 122
126 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 123
127 Potwora Łukasz m ...... POL 1990 124
128 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 125
129 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 126
130 Widlak Przemysław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1986 127
131 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz POL 1980 128
132 Gładysz Paweł m M.U.K.S. Podkarpacie Jedlicze POL 1987 129
133 Florek Marcin m Mężczyźni św. Józefa POL 1970 130
134 Bik Marcin m Mosir Dukla POL 1979 131
135 Kisiński Jarosław m COMP S.A. / NOVITUS POL 1971 132
136 Pelczar Wojciech m KS AZS AWF Katowice POL 1995 133
137 Matyaszek Waldemar m ...... POL 1976 134
138 Bułdak Krzysztof m ...... POL 1981 135
139 DOBOSZ PIOTR m - POL 1980 136
140 Gierula Grzegorz m Zdany Tylko Na Siebie POL 1991 137
141 Kozioł Wiesław m Dzikie Życie Run Team POL 1952 138
142 Ogorzałek Maksymilian m ...... POL 1996 139
143 Tokarz Kamil m ...... POL 1993 140
144 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141
145 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 142
146 Cetnarowicz Czesław m ...... POL 1941 143
147 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144
148 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 501
149 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 502
150 Słomska Beata k LKS Burzyn POL 1983 503
151 Cetnarowicz Małgorzata k ...... POL 1992 504
152 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505
153 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 506
154 Gnutek Wioletta k ...... POL 1978 507
155 Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508
156 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 509
157 Kogut Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 510
158 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 511
159 Świerczek Patrycja k ...... POL 1981 512
160 Nowak Monika k ...... POL 1992 513
161 Frączek Karolina k UKS Budowlani Nowy Sącz POL 2001 514
162 CISOWSKA ELA k ...... POL 1980 515
163 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516
164 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517
165 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518
166 Grzywacz Anna k ...... POL 1994 519
167 Brudkiewicz-Paździora Aneta k EKIPA Z TARNOWA POL 1972 520
168 Nazimek Lilianna k Suo tempore POL 1973 521
169 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 522
170 Moskal Marzena k ...... POL 1972 523
171 Klemová Tinka k Autoservis ERIKA SVK 1975 524
172 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525
173 Mróz Teresa k ...... POL 1965 526
174 Nachman Ewelina k Libra Team POL 1985 527
175 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528
176 Świątek Agnieszka k KKB MOSIR KROSNO POL 1980 529
177 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530
178 Wszołek Helena k Kraków POL 1957 531
179 Petrova Jana k Autoservis ERIKA SVK 1979 532
180 Radzik Aleksandra k ...... POL 1998 533
181 WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534
182 PAŁAC Anna k ...... POL 1984 535
183 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 536
184 Baran Alicja k ...... POL 1978 537
185 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 538
186 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 539
187 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540
188 Kajtoch Joanta k ...... POL 1984 541
189 Młynarczyk Aneta k Zadyszka Gorlice POL 1986 542
190 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543
191 Twardy Urszula k ...... POL 1961 544
192 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545
193 Ferenc Monika k UKS HAŃCZOWA POL 2000 546
194 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547
195 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549
196 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550
197 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551
198 Dulska Adrianna k WKB META LUBLINIEC POL 1995 552
199 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553
200 Wszołek Paulina k KKB Mosir Krosno POL 2002 554
201 Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555
202 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556
203 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557
204 Wrońska Wiktoria k ...... POL 2000 558
205 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559
206 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560
207 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561
208 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562
209 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563
210 Sudoł Nina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2007 564
211 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565
212 Rojek Ania k ...... POL 1996 566
213 Rojek Anna k ...... POL 1996 567
214 Mitoraj Joanna k KKB MOSIR KROSNO POL 1981 568
215 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569
216 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570
217 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571
218 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572
219 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573
220 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 574
221 Ćwiąkała Halina k Samotni Wędrowcy POL 1976 575
222 Ciborowska Katarzyna k SPEED JASŁO POL 1976 576
223 Bieszczad Magdalena k SPEED Jasło POL 1983 577
224 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578
225 związek urszula k ...... POL 1983 579
226 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 580
227 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 581
228 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582
229 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583
230 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584
231 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585
232 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586
233 Frączek Patryk m ...... POL 2001 587
234 Bubniak Mateusz m Ulks Lipinki POL 2003 588
235 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589
236 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 590
237 Rudek Dominik m Ku AZS PWSZ Tarnów POL 2000 591
238 Sikora Kacper m ULKS Trzcinica POL 2000 592
239 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593
240 Pawłowski Jakub m ULKS Lipinki POL 2007 594
241 Piotrowski Kamil m ...... POL 2000 595
242 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596
243 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 597
244 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 598
245 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 599
246 Burkiewicz Eryk m ...... POL 2003 600
247 Zieba Szymon m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 1999 601
248 Zieba Wiktor m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2004 602
249 Zięba Szymon m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 1999 603
250 Sawuła Bartek m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 604
251 Koźmic Paweł m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 605
252 Rojek Piotr m ...... POL 2003 606
253 Lorkiewicz Przemysław m ...... POL 2001 607
254 Setlak Michał m ggb POL 1999 608
255 Ferenc Mateusz m UKS Hańczowa POL 2003 609
256 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610
257 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 611
258 Zieliński Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 612
259 Krawczyk Kamil m Spartakus Siedliska POL 2003 613
260 Smalec Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 614
261 Kobaka Jakub m Spartakus Siedliska POL 2004 615
262 Jarecki Piotr m Speed Jasło POL 2003 616
263 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617
264 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618
265 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapanów POL 1984 619
266 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620
267 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621
268 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622
269 Rusin Szymon m UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2006 623
270 Zieleń Michał m UKS Kobylanka POL 2002 624
271 Krokowski Wojciech m Bwg Ekonomic POL 1954 625
272 Jelito Konrad m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 2004 626
273 Grabowska Aleksandra k ...... POL 1998 627
274 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 628
275 Nowak Joanna k PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW POL 1975 629
276 Matyaszek Dawid m Mluks-Tarnów POL 2007 630
277 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631
278 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632
279 Cisowski Adam m ...... POL 2010 633
280 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 634
281 Kukla Dawid m TimeSport.pl POL 1987 999

Kategoria: Mężczyźni Juniorzy (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Burkiewicz Eryk m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2003 ......
2 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 ......
3 Frączek Patryk m ...... POL 2001 587
4 Bubniak Mateusz m Ulks Lipinki POL 2003 588
5 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589
6 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 590
7 Rudek Dominik m Ku AZS PWSZ Tarnów POL 2000 591
8 Sikora Kacper m ULKS Trzcinica POL 2000 592
9 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593
10 Pawłowski Jakub m ULKS Lipinki POL 2007 594
11 Piotrowski Kamil m ...... POL 2000 595
12 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596
13 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 597
14 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 598
15 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 599
16 Burkiewicz Eryk m ...... POL 2003 600
17 Zieba Szymon m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 1999 601
18 Zieba Wiktor m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2004 602
19 Zięba Szymon m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 1999 603
20 Sawuła Bartek m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 604
21 Koźmic Paweł m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 605
22 Rojek Piotr m ...... POL 2003 606
23 Lorkiewicz Przemysław m ...... POL 2001 607
24 Setlak Michał m ggb POL 1999 608
25 Ferenc Mateusz m UKS Hańczowa POL 2003 609
26 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610
27 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 611
28 Zieliński Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 612
29 Krawczyk Kamil m Spartakus Siedliska POL 2003 613
30 Smalec Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 614
31 Kobaka Jakub m Spartakus Siedliska POL 2004 615
32 Jarecki Piotr m Speed Jasło POL 2003 616
33 Rusin Szymon m UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2006 623
34 Zieleń Michał m UKS Kobylanka POL 2002 624
35 Jelito Konrad m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 2004 626
36 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 628
37 Matyaszek Dawid m Mluks-Tarnów POL 2007 630
38 Cisowski Adam m ...... POL 2010 633
39 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 634

Kategoria: Mężczyźni Juniorzy Młodsi (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Burkiewicz Eryk m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2003 ......
2 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 ......
3 Frączek Patryk m ...... POL 2001 587
4 Bubniak Mateusz m Ulks Lipinki POL 2003 588
5 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589
6 Durlak Jakub m ULKS Lipinki POL 2003 590
7 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593
8 Pawłowski Jakub m ULKS Lipinki POL 2007 594
9 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596
10 Gużkowski Szymon m KKB Mosir Krosno POL 2001 597
11 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 598
12 Rudek Maciej m KU AZS PWSZ TARNÓW POL 2001 599
13 Burkiewicz Eryk m ...... POL 2003 600
14 Zieba Wiktor m UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2004 602
15 Sawuła Bartek m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 604
16 Koźmic Paweł m UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 605
17 Rojek Piotr m ...... POL 2003 606
18 Lorkiewicz Przemysław m ...... POL 2001 607
19 Ferenc Mateusz m UKS Hańczowa POL 2003 609
20 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610
21 Kijowski Dominik m KB Krościenko Wyżne POL 2001 611
22 Zieliński Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 612
23 Krawczyk Kamil m Spartakus Siedliska POL 2003 613
24 Smalec Krystian m Spartakus Siedliska POL 2003 614
25 Kobaka Jakub m Spartakus Siedliska POL 2004 615
26 Jarecki Piotr m Speed Jasło POL 2003 616
27 Rusin Szymon m UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2006 623
28 Zieleń Michał m UKS Kobylanka POL 2002 624
29 Jelito Konrad m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 2004 626
30 Zieliński Adrian m ULKS Lipinki POL 2001 628
31 Matyaszek Dawid m Mluks-Tarnów POL 2007 630
32 Cisowski Adam m ...... POL 2010 633
33 Chudzik Jakub m UKS Tiki Taka Kolbusyowa POL 2004 634

Kategoria: Kobiety Juniorki (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 KORNEK KORNELIA k MZS 6 Gorlice POL 2008 ......
2 Frączek Karolina k UKS Budowlani Nowy Sącz POL 2001 514
3 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516
4 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517
5 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525
6 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528
7 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530
8 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540
9 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545
10 Ferenc Monika k UKS HAŃCZOWA POL 2000 546
11 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547
12 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549
13 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550
14 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551
15 Wszołek Paulina k KKB Mosir Krosno POL 2002 554
16 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556
17 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557
18 Wrońska Wiktoria k ...... POL 2000 558
19 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559
20 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560
21 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561
22 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562
23 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563
24 Sudoł Nina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2007 564
25 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565
26 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569
27 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570
28 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571
29 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572
30 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 574
31 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578
32 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582
33 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583
34 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584
35 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585
36 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586
37 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617
38 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618
39 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620
40 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621
41 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622
42 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632

Kategoria: Kobiety Juniorki Młodsze (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 KORNEK KORNELIA k MZS 6 Gorlice POL 2008 ......
2 Frączek Karolina k UKS Budowlani Nowy Sącz POL 2001 514
3 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516
4 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517
5 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525
6 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528
7 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530
8 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540
9 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545
10 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547
11 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549
12 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550
13 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551
14 Wszołek Paulina k KKB Mosir Krosno POL 2002 554
15 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556
16 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557
17 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559
18 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560
19 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561
20 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562
21 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563
22 Sudoł Nina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2007 564
23 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565
24 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569
25 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570
26 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571
27 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572
28 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578
29 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582
30 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583
31 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584
32 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585
33 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586
34 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617
35 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618
36 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620
37 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621
38 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622
39 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632

Kategoria: Kobiety K (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 KORNEK KORNELIA k MZS 6 Gorlice POL 2008 ......
2 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 501
3 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 502
4 Słomska Beata k LKS Burzyn POL 1983 503
5 Cetnarowicz Małgorzata k ...... POL 1992 504
6 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505
7 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 506
8 Gnutek Wioletta k ...... POL 1978 507
9 Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508
10 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 509
11 Kogut Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 510
12 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 511
13 Świerczek Patrycja k ...... POL 1981 512
14 Nowak Monika k ...... POL 1992 513
15 Frączek Karolina k UKS Budowlani Nowy Sącz POL 2001 514
16 CISOWSKA ELA k ...... POL 1980 515
17 CISOWSKA ZUZIA k ...... POL 2003 516
18 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 517
19 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518
20 Grzywacz Anna k ...... POL 1994 519
21 Brudkiewicz-Paździora Aneta k EKIPA Z TARNOWA POL 1972 520
22 Nazimek Lilianna k Suo tempore POL 1973 521
23 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 522
24 Moskal Marzena k ...... POL 1972 523
25 Klemová Tinka k Autoservis ERIKA SVK 1975 524
26 Klemová Ninka k Autoservis ERIKA SVK 2006 525
27 Mróz Teresa k ...... POL 1965 526
28 Nachman Ewelina k Libra Team POL 1985 527
29 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528
30 Świątek Agnieszka k KKB MOSIR KROSNO POL 1980 529
31 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530
32 Wszołek Helena k Kraków POL 1957 531
33 Petrova Jana k Autoservis ERIKA SVK 1979 532
34 Radzik Aleksandra k ...... POL 1998 533
35 WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534
36 PAŁAC Anna k ...... POL 1984 535
37 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 536
38 Baran Alicja k ...... POL 1978 537
39 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 538
40 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 539
41 Przybylska Patrycja k Ulks Lipinki POL 2003 540
42 Kajtoch Joanta k ...... POL 1984 541
43 Młynarczyk Aneta k Zadyszka Gorlice POL 1986 542
44 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543
45 Twardy Urszula k ...... POL 1961 544
46 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545
47 Ferenc Monika k UKS HAŃCZOWA POL 2000 546
48 Niemiec Alicja k ULKS Lipinki POL 2003 547
49 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549
50 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550
51 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551
52 Dulska Adrianna k WKB META LUBLINIEC POL 1995 552
53 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553
54 Wszołek Paulina k KKB Mosir Krosno POL 2002 554
55 Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555
56 Węgrzyn Monika k ...... POL 2002 556
57 Niemczyk Magdalena k ...... POL 2003 557
58 Wrońska Wiktoria k ...... POL 2000 558
59 Jamróz Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 559
60 Czachor Karolina k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2001 560
61 Zieba Dominika k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2003 561
62 Chudzik Amelia k UKS TIKI TAKA Kolbuszowa POL 2006 562
63 Korzępa Karolina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2006 563
64 Sudoł Nina k UKS TIKI Taka Kolbuszowa POL 2007 564
65 Chorzępa Agnieszka k KKB Mosir Krosno POL 2001 565
66 Rojek Ania k ...... POL 1996 566
67 Rojek Anna k ...... POL 1996 567
68 Mitoraj Joanna k KKB MOSIR KROSNO POL 1981 568
69 Roś Martyna k ULKS Technik Trzcinica POL 2003 569
70 Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570
71 Kwaśny Gabriela k MGM judo POL 2002 571
72 Kmiecik Kornelia k ...... POL 2006 572
73 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573
74 Czajka Kamila k ULKS Technik Trzcinica POL 2000 574
75 Ćwiąkała Halina k Samotni Wędrowcy POL 1976 575
76 Ciborowska Katarzyna k SPEED JASŁO POL 1976 576
77 Bieszczad Magdalena k SPEED Jasło POL 1983 577
78 Janas Emilia k ULKS Lipinki POL 2005 578
79 związek urszula k ...... POL 1983 579
80 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 580
81 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 581
82 Jagielska Gabriela k MKS HALICZ Ustrzyki Dolne POL 2004 582
83 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583
84 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584
85 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585
86 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586
87 ANTKIEWICZ Natalia k UKS Tiki Taka Kolbuszowa POL 2004 617
88 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618
89 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapanów POL 1984 619
90 Put Maria k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 620
91 Klęsk Patrycja k ULKS Fajfer Łapanów POL 2003 621
92 Kowalczyk Elźbieta k ULKS Fajfer Łapanów POL 2002 622
93 Grabowska Aleksandra k ...... POL 1998 627
94 Nowak Joanna k PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW POL 1975 629
95 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631
96 Matiasik Karolina k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 2002 632

Kategoria: Kobiety K1 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 501
2 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 502
3 Słomska Beata k LKS Burzyn POL 1983 503
4 Cetnarowicz Małgorzata k ...... POL 1992 504
5 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505
6 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 509
7 Kogut Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 510
8 Nowak Monika k ...... POL 1992 513
9 Grzywacz Anna k ...... POL 1994 519
10 Nachman Ewelina k Libra Team POL 1985 527
11 Radzik Aleksandra k ...... POL 1998 533
12 PAŁAC Anna k ...... POL 1984 535
13 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 536
14 Kajtoch Joanta k ...... POL 1984 541
15 Młynarczyk Aneta k Zadyszka Gorlice POL 1986 542
16 Dulska Adrianna k WKB META LUBLINIEC POL 1995 552
17 Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555
18 Rojek Ania k ...... POL 1996 566
19 Rojek Anna k ...... POL 1996 567
20 Bieszczad Magdalena k SPEED Jasło POL 1983 577
21 związek urszula k ...... POL 1983 579
22 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 580
23 Jasiurska Katarzyna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1984 581
24 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapanów POL 1984 619
25 Grabowska Aleksandra k ...... POL 1998 627

Kategoria: Kobiety K2 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Ciszczoń Lucyna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1968 506
2 Gnutek Wioletta k ...... POL 1978 507
3 Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508
4 Stawarz Magdalena k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1980 511
5 Świerczek Patrycja k ...... POL 1981 512
6 CISOWSKA ELA k ...... POL 1980 515
7 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518
8 Brudkiewicz-Paździora Aneta k EKIPA Z TARNOWA POL 1972 520
9 Nazimek Lilianna k Suo tempore POL 1973 521
10 Pałuzewicz Ewa k Visegrad Maraton Rytro POL 1969 522
11 Moskal Marzena k ...... POL 1972 523
12 Klemová Tinka k Autoservis ERIKA SVK 1975 524
13 Mróz Teresa k ...... POL 1965 526
14 Świątek Agnieszka k KKB MOSIR KROSNO POL 1980 529
15 Wszołek Helena k Kraków POL 1957 531
16 Petrova Jana k Autoservis ERIKA SVK 1979 532
17 WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534
18 Baran Alicja k ...... POL 1978 537
19 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 538
20 Michalec Monika k KKB MOSIR KROSNO POL 1976 539
21 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 543
22 Twardy Urszula k ...... POL 1961 544
23 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553
24 Mitoraj Joanna k KKB MOSIR KROSNO POL 1981 568
25 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573
26 Ćwiąkała Halina k Samotni Wędrowcy POL 1976 575
27 Ciborowska Katarzyna k SPEED JASŁO POL 1976 576
28 Nowak Joanna k PTG SOKÓŁ ŚWIAT PRACY TARNÓW POL 1975 629
29 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631

Kategoria: Mężczyźni M (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Prędki Mirosław m ULKS Lipinki POL 1980 ......
2 Chwałyk Jarosław m ULKS Lipinki POL 1997 ......
3 Pociecha Tomasz m TLC - Gorlice POL 1988 1
4 jajesnica Marian m MUKS Jedlicze POL 1953 2
5 Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3
6 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 4
7 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5
8 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6
9 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7
10 Machowski Karol m ...... POL 1982 8
11 Konieczny Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1952 9
12 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 10
13 Gawlak Tomasz m Biecz/Kołaczyce POL 1984 11
14 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12
15 Kornek Rafał m noname POL 1975 13
16 Kornek Rafał m noname POL 1975 14
17 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 15
18 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16
19 Radzik Robert m Visegrad Maraton Rytro POL 1991 17
20 Szymański Michał m ...... POL 1977 18
21 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 19
22 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20
23 Szpila Zbigniew m ...... POL 1976 21
24 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 22
25 Moździerz Piotr m Lks Burzyn POL 1988 23
26 Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24
27 Rogoziński Artur m ...... POL 1976 25
28 Bryg Mateusz m Gorlicki Klub Sportów Walki POL 1983 26
29 Gurgacz Dominik m Run'and'Trip POL 1993 27
30 KOSIBA ANTONI m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 28
31 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 29
32 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 30
33 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 31
34 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32
35 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 33
36 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 34
37 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 35
38 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 36
39 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 37
40 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 38
41 Wszołek Jerzy m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1995 39
42 Kowalik Dawid m Fight House Nowy Sącz POL 1986 41
43 Podobinski Dawid m ...... POL 1982 42
44 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 43
45 Jasiński Marcin m AZS PWSZ NOWY SĄCZ POL 1975 44
46 Wojtas Andrzej m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 45
47 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 46
48 Lisowicz Bogdan m Grupetto Gorlice POL 1969 47
49 Gotfryd Adam m ...... POL 1974 48
50 Sądej Kamil m Wataha POL 1996 49
51 Puscizna Pawel m Saint-Gobain SQUD POL 1968 50
52 Sarad Krzysztof m ...... POL 1988 51
53 Uram Wojciech m Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowwa POL 1969 52
54 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 53
55 Zabielski Waldemar m niezrzeszony POL 1965 54
56 Baran Stefan m Visegrad Maraton Rytro POL 1973 55
57 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 56
58 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57
59 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 58
60 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 59
61 Szeligiewicz Radosław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1974 60
62 Zelenák Kamil m Autoservis ERIKA SVK 1980 61
63 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 62
64 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 63
65 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 64
66 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 65
67 Czeluśniak Tomasz m ...... POL 1994 66
68 Nachman Grzegorz m Libra Team POL 1981 67
69 Marszałek Kamil m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1992 68
70 Zapłata Wojciech m ...... POL 1978 69
71 Wojtowicz Tomasz m ...... POL 1990 70
72 Krokowski Wojciech m BWG Ekonomic POL 1954 71
73 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72
74 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73
75 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 74
76 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75
77 Marszałek Jerzy m ...... POL 1991 76
78 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 78
79 Gucwa Grzegorz m RUNNING G&G POL 1981 79
80 WOŹNIAK JANUSZ m ...... POL 1963 80
81 Górka Marcin m GGB POL 1983 81
82 Przybyłowicz Dominik m GGB POL 1998 82
83 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83
84 Piszczyk Dawid m Lipinki POL 1985 84
85 Prokop Krzysztof m ...... POL 1976 85
86 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86
87 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87
88 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 88
89 Klocek Konrad m ...... POL 1985 89
90 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90
91 Burghardt Jakub m Fajny POL 1981 91
92 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92
93 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 93
94 Fedak Grzegorz m PASS Running Team POL 1978 94
95 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 95
96 Dulski Daniel m WKB META Lubliniec POL 1992 96
97 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97
98 kasperkowicz Edward m Klub mosir Krosno POL 1966 98
99 Nawab Filip m ...... POL 1981 99
100 Szybisty Grzegorz m KKB MOSIR KROSNO POL 1972 100
101 Zdeb Krzysztof m KKB MOSIR KROSNO POL 1970 101
102 Wilk Antoni m ...... POL 1973 102
103 Nowak Gabriel m - POL 1984 103
104 Wilk Antoni m KKB Mosir Krosno POL 1973 104
105 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105
106 Karkut Bogdan m ...... POL 1970 106
107 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107
108 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 108
109 Rojek Józef m ...... POL 1967 109
110 Frydrych Dariusz m KKB MOSIR KROSNO POL 1969 110
111 Guzik Waclaw m Kkb mosir krosno POL 1959 111
112 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112
113 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 113
114 Wyderka Damian m KKB MOSIR KROSNO POL 1982 114
115 Ziobro Tomasz m Krosno Miasto Szkła POL 1978 115
116 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 116
117 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117
118 Ryś Wacław m Zarabie-biega POL 1957 118
119 Guzik Wacław m KKB Mosir Krosno POL 1959 119
120 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120
121 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 121
122 Lepiarz Sylwester m LKB Rudnik POL 1993 122
123 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 123
124 Potwora Łukasz m ...... POL 1990 124
125 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 125
126 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 126
127 Widlak Przemysław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1986 127
128 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz POL 1980 128
129 Gładysz Paweł m M.U.K.S. Podkarpacie Jedlicze POL 1987 129
130 Florek Marcin m Mężczyźni św. Józefa POL 1970 130
131 Bik Marcin m Mosir Dukla POL 1979 131
132 Kisiński Jarosław m COMP S.A. / NOVITUS POL 1971 132
133 Pelczar Wojciech m KS AZS AWF Katowice POL 1995 133
134 Matyaszek Waldemar m ...... POL 1976 134
135 Bułdak Krzysztof m ...... POL 1981 135
136 DOBOSZ PIOTR m - POL 1980 136
137 Gierula Grzegorz m Zdany Tylko Na Siebie POL 1991 137
138 Kozioł Wiesław m Dzikie Życie Run Team POL 1952 138
139 Ogorzałek Maksymilian m ...... POL 1996 139
140 Tokarz Kamil m ...... POL 1993 140
141 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141
142 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 142
143 Cetnarowicz Czesław m ...... POL 1941 143
144 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144
145 Krokowski Wojciech m Bwg Ekonomic POL 1954 625
146 Kukla Dawid m TimeSport.pl POL 1987 999

Kategoria: Mężczyźni M1 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Chwałyk Jarosław m ULKS Lipinki POL 1997 ......
2 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 15
3 Radzik Robert m Visegrad Maraton Rytro POL 1991 17
4 Gurgacz Dominik m Run'and'Trip POL 1993 27
5 Zabawa Patryk m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1992 29
6 Lach Karol m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 35
7 Wszołek Jerzy m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1995 39
8 Rosłoński Grzegorz m ...... POL 1997 46
9 Sądej Kamil m Wataha POL 1996 49
10 Czeluśniak Tomasz m ...... POL 1994 66
11 Marszałek Kamil m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1992 68
12 Wojtowicz Tomasz m ...... POL 1990 70
13 Marszałek Jerzy m ...... POL 1991 76
14 Przybyłowicz Dominik m GGB POL 1998 82
15 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83
16 Domiszewski Ignacy m MKS Halicz POL 1990 88
17 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90
18 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 93
19 Dulski Daniel m WKB META Lubliniec POL 1992 96
20 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97
21 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107
22 Lepiarz Sylwester m LKB Rudnik POL 1993 122
23 Potwora Łukasz m ...... POL 1990 124
24 Pelczar Wojciech m KS AZS AWF Katowice POL 1995 133
25 Gierula Grzegorz m Zdany Tylko Na Siebie POL 1991 137
26 Ogorzałek Maksymilian m ...... POL 1996 139
27 Tokarz Kamil m ...... POL 1993 140

Kategoria: Mężczyźni M2 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Prędki Mirosław m ULKS Lipinki POL 1980 ......
2 Pociecha Tomasz m TLC - Gorlice POL 1988 1
3 Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3
4 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5
5 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7
6 Machowski Karol m ...... POL 1982 8
7 Gawlak Tomasz m Biecz/Kołaczyce POL 1984 11
8 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16
9 Moździerz Piotr m ...... POL 1988 22
10 Moździerz Piotr m Lks Burzyn POL 1988 23
11 Bryg Mateusz m Gorlicki Klub Sportów Walki POL 1983 26
12 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 30
13 Machowski Bartłomiej m Machoney Team POL 1979 38
14 Kowalik Dawid m Fight House Nowy Sącz POL 1986 41
15 Podobinski Dawid m ...... POL 1982 42
16 Wojtas Andrzej m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 45
17 Sarad Krzysztof m ...... POL 1988 51
18 Bergański Michał m Brygada Beskidów POL 1985 58
19 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 59
20 Zelenák Kamil m Autoservis ERIKA SVK 1980 61
21 Nachman Grzegorz m Libra Team POL 1981 67
22 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72
23 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 74
24 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75
25 Gucwa Grzegorz m RUNNING G&G POL 1981 79
26 Górka Marcin m GGB POL 1983 81
27 Piszczyk Dawid m Lipinki POL 1985 84
28 Klocek Konrad m ...... POL 1985 89
29 Burghardt Jakub m Fajny POL 1981 91
30 Nawab Filip m ...... POL 1981 99
31 Nowak Gabriel m - POL 1984 103
32 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105
33 Szelc Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1982 113
34 Wyderka Damian m KKB MOSIR KROSNO POL 1982 114
35 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 123
36 Widlak Przemysław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1986 127
37 Błyskal Krzysztof m MKS Halicz POL 1980 128
38 Gładysz Paweł m M.U.K.S. Podkarpacie Jedlicze POL 1987 129
39 Bik Marcin m Mosir Dukla POL 1979 131
40 Bułdak Krzysztof m ...... POL 1981 135
41 DOBOSZ PIOTR m - POL 1980 136
42 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144
43 Kukla Dawid m TimeSport.pl POL 1987 999

Kategoria: Mężczyźni M3 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 4
2 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 10
3 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12
4 Kornek Rafał m noname POL 1975 13
5 Kornek Rafał m noname POL 1975 14
6 Szymański Michał m ...... POL 1977 18
7 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 19
8 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20
9 Szpila Zbigniew m ...... POL 1976 21
10 Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24
11 Rogoziński Artur m ...... POL 1976 25
12 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 31
13 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32
14 Szurek Aleksander m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1976 37
15 Jasiński Marcin m AZS PWSZ NOWY SĄCZ POL 1975 44
16 Lisowicz Bogdan m Grupetto Gorlice POL 1969 47
17 Gotfryd Adam m ...... POL 1974 48
18 Uram Wojciech m Wojtek MTB Sport i Turystyka Rowerowwa POL 1969 52
19 Faron Robert m Salco Garmin Team POL 1974 53
20 Baran Stefan m Visegrad Maraton Rytro POL 1973 55
21 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 56
22 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57
23 Szeligiewicz Radosław m Klub Biegowy Kamionka Wielka POL 1974 60
24 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 64
25 Mróz Mirosław m Muks Podkarpacie Jedlicze POL 1975 65
26 Zapłata Wojciech m ...... POL 1978 69
27 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73
28 Prokop Krzysztof m ...... POL 1976 85
29 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86
30 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87
31 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92
32 Fedak Grzegorz m PASS Running Team POL 1978 94
33 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 95
34 Szybisty Grzegorz m KKB MOSIR KROSNO POL 1972 100
35 Zdeb Krzysztof m KKB MOSIR KROSNO POL 1970 101
36 Wilk Antoni m ...... POL 1973 102
37 Wilk Antoni m KKB Mosir Krosno POL 1973 104
38 Karkut Bogdan m ...... POL 1970 106
39 Frydrych Dariusz m KKB MOSIR KROSNO POL 1969 110
40 Ziobro Tomasz m Krosno Miasto Szkła POL 1978 115
41 Wysowski Grzegorz m PKS Jaworze Ptaszkowa POL 1972 116
42 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120
43 Janocha Maciej m MJE TEAM POL 1975 125
44 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 126
45 Florek Marcin m Mężczyźni św. Józefa POL 1970 130
46 Kisiński Jarosław m COMP S.A. / NOVITUS POL 1971 132
47 Matyaszek Waldemar m ...... POL 1976 134
48 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141

Kategoria: Mężczyźni M4 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6
2 KOSIBA ANTONI m SAINT-GOBAIN SQUAD POL 1964 28
3 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 33
4 Górniak Stanisław m Finisz Rymanów POL 1968 34
5 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 43
6 Puscizna Pawel m Saint-Gobain SQUD POL 1968 50
7 Zabielski Waldemar m niezrzeszony POL 1965 54
8 WOŹNIAK JANUSZ m ...... POL 1963 80
9 kasperkowicz Edward m Klub mosir Krosno POL 1966 98
10 Rojek Józef m ...... POL 1967 109
11 Guzik Waclaw m Kkb mosir krosno POL 1959 111
12 Dybaś Jerzy m Naturex Pektyna Jasło POL 1961 117
13 Guzik Wacław m KKB Mosir Krosno POL 1959 119

Kategoria: Mężczyźni M5 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 jajesnica Marian m MUKS Jedlicze POL 1953 2
2 Konieczny Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1952 9
3 Adamczyk Jan m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1957 36
4 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 62
5 Bogdan Ryszard m ...... POL 1951 63
6 Krokowski Wojciech m BWG Ekonomic POL 1954 71
7 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 78
8 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 108
9 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112
10 Ryś Wacław m Zarabie-biega POL 1957 118
11 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 121
12 Kozioł Wiesław m Dzikie Życie Run Team POL 1952 138
13 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 142
14 Cetnarowicz Czesław m ...... POL 1941 143
15 Krokowski Wojciech m Bwg Ekonomic POL 1954 625

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Mężczyźni

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 5
2 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 12
3 Kornek Rafał m noname POL 1975 14
4 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 16
5 Czeluśniak Tomasz m ...... POL 1994 66
6 Budziak Rafał m ...... POL 1988 72
7 Bubniak Wiktor m Grupetto Gorlice POL 1979 75
8 Górka Marcin m GGB POL 1983 81
9 Piszczyk Szymon m Lipinki POL 1989 83
10 Piszczyk Dawid m Lipinki POL 1985 84
11 KORNEK RAFAŁ m noname POL 1975 92
12 Nawab Filip m ...... POL 1981 99
13 Nowak Gabriel m - POL 1984 103
14 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 141
15 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 144
16 Frączek Patryk m ...... POL 2001 587
17 Klimczak Szymon m ULKS Lipinki POL 2003 589
18 Sikora Kacper m ULKS Trzcinica POL 2000 592
19 Świerzowski Kacper m ULKS Lipinki POL 2008 593
20 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 596
21 Musiał Kamil m ULKS Lipinki POL 2003 610

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Kobiety

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 501
2 Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505
3 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 518
4 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 528
5 Sikora Agnieszka k ULKS Lipinki POL 2003 530
6 Baran Małgorzata k ULKS Lipinki POL 2006 545
7 Mituś Weronika k ...... POL 2007 549
8 Świątkowska Natalia k ULKS Lipinki POL 2006 550
9 Markowicz Martyna k ULKS Lipinki POL 2007 551
10 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 553
11 Podgórska Martyna k Lipiki POL 2007 583
12 Podgórska Paulina k Lipinki POL 2007 584
13 Kapusta Aleksandra k Lipinki POL 2007 585
14 Michalik Emilia k ULKS Lipinki POL 2006 586
15 Kosińska Aleksandra k ULKS Lipinki POL 2004 618
16 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 631

Kategoria specjalna: Małżeństwa

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
G1 WOŹNIAK LIDIA k ...... POL 1967 534
... Woźniak Ewa k MLUKS Tarnów POL 2002 570
G2 Bieszczad Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1987 105
... Bieszczad Ilona k KKB Mosir Krosno POL 1988 555
G3 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120
... Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573
G4 Rogoziński Artur m BiegamBoLubię POL 1976 24
... Rogozińska Małgorzata k BiegamBoLubię POL 1975 508
G5 Bubniak Bogumił m Bezklubie :-) POL 1982 3
... Bubniak Ewelina k Bezklubie😀 POL 1985 505

Kategoria specjalna: Służby Mundurowe Kobiety

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kogut Ewelina k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1984 510
2 Dulska Adrianna k WKB META LUBLINIEC POL 1995 552
3 Grabowska Aleksandra k ...... POL 1998 627

Kategoria specjalna: Służby Mundurowe Mężczyźni

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 6
2 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7
3 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 19
4 Hajduk Tomasz m 1974 POL 1974 20
5 Bryg Mateusz m Gorlicki Klub Sportów Walki POL 1983 26
6 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 31
7 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32
8 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 56
9 Szuba Dariusz m Soldier Team POL 1969 57
10 Zaleśny Janusz m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1973 73
11 Górka Marcin m GGB POL 1983 81
12 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86
13 Piotrowski Mariusz m ...... POL 1975 87
14 Klocek Konrad m ...... POL 1985 89
15 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 90
16 Kołodziej Łukasz m ...... POL 1989 93
17 Dulski Daniel m WKB META Lubliniec POL 1992 96
18 Mussur Henryk m MOSIR Krosno POL 1952 112
19 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120
20 Bik Marcin m Mosir Dukla POL 1979 131

Kategoria specjalna: Druhny OSP

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Rojek Ania k ...... POL 1996 566
2 Rojek Anna k ...... POL 1996 567
3 Ciślik-Kaszany Anna k MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1981 573

Kategoria specjalna: Druhowie OSP

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Chwałyk Jarosław m ULKS Lipinki POL 1997 ......
2 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 7
3 Madejczyk Sławomir m ...... POL 1969 32
4 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 43
5 Wojtowicz Tomasz m ...... POL 1990 70
6 Lula Jarosław m KP PSP Jasło POL 1974 86
7 Ochwat Adam m ...... POL 1991 97
8 Rojek Józef m ...... POL 1967 109
9 Kaszany PIOTR m MKS Halicz Ustrzyki Dolne POL 1977 120
10 Frączek Patryk m ...... POL 2001 587
11 Kukla Dawid m TimeSport.pl POL 1987 999