XIV Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego

Bieg łączony na 5km i 10km

Wszyscy zawodnicy

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Zięcina Maciej m Ads Masa Krytyczna POL 1977 ......
2 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 ......
3 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 1
4 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 2
5 Bryg Mateusz m Maraton Gorlice POL 1983 3
6 Karp Waldemar m ...... POL 1977 4
7 Podraza Adam m Wilki Jodłowa POL 1981 5
8 Podraza Stanisław m Wilki Jodłowa POL 1968 6
9 Rogoziński Artur m Ultra Zabiegani POL 1976 7
10 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 8
11 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 9
12 Woźniak Artur m ...... POL 1968 10
13 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 11
14 Marmon Patryk m AZS AWF Kraków Masters POL 1997 12
15 Foryś Włodzimierz m ULKS Technik Trzcinica POL 1962 13
16 Krygowski Tomasz m ...... POL 1975 14
17 Krygowski Tomasz m ...... POL 1975 15
18 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 16
19 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 17
20 Gajda Roman m ULKS Trzcinica POL 1963 18
21 Konieczny Marek m GGB POL 1952 19
22 Guzik Paweł m Kostycz Team POL 1980 20
23 Tomasz Markowicz m ULKS Lipinki POL 1978 21
24 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 22
25 Ochwat Adam m ...... POL 1991 23
26 Ochwat Adam m ...... POL 1991 24
27 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 25
28 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 26
29 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 27
30 Wędrychowicz Kamil m ...... POL 1992 28
31 Rzeznik Andrzej m KGB Korczyna POL 1968 29
32 Wędrychowicz Kamil m ...... POL 1992 30
33 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 31
34 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 32
35 Konieczny Marek m ...... POL 1952 33
36 Chłanda Sebastian m Grupetto Gorlice POL 1985 34
37 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 35
38 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 36
39 Budziak Rafał m ...... POL 1988 37
40 Florek Marcin m Mężczyźni Św. Józefa POL 1970 38
41 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 39
42 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 40
43 Karp Andrzej m ...... POL 1961 41
44 Brzozowski Leszek m Maraton Gorlice POL 1955 42
45 Pyznar Tomasz m Grupetto Gorlice POL 1985 43
46 Lubomski Krzysztof m MKS Osława Zagórz POL 1988 44
47 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 45
48 Pociecha Tomasz m TLC Gorlice POL 1988 46
49 Sławomir Piszczyk m ...... POL 1983 47
50 Dudka Radosław m ...... POL 1972 48
51 Rojek Józef m Ropczyckie Orły POL 1967 49
52 Gorla Konrad m ...... POL 1995 50
53 STRAM TOMASZ m ...... POL 1977 51
54 Trybus Karolek m ULKS Lipinki POL 2015 52
55 Czyż Rafał m ...... POL 1991 53
56 Wójcikiewicz Mariusz m ...... POL 1973 54
57 Nowak Gabriel m ...... POL 1984 55
58 Smolik Bartosz m Turaszówka POL 1993 56
59 Pelczar Wojciech m GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl POL 1995 57
60 Sypień Marek m ...... POL 1992 58
61 Folta Jan m grupa biegowa zarszyn POL 1964 59
62 Czyż Grzegorz m Grupa Azoty Automatyka Tarnów POL 1967 60
63 Foryś Paweł m ...... POL 1976 61
64 Bogdan Ryszard m Biecka Szkoła Katów POL 1951 62
65 Jamioł Michał m ...... POL 1980 63
66 Knapik Paweł m ...... POL 1997 64
67 Fiega Ryszard m Maraton Gorlice POL 1958 65
68 Mordarski Jacek m Biegam bo lubię POL 1960 66
69 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 67
70 Sowiński Paweł m Sam dla Siebie POL 1973 68
71 Kubicki Łukasz m ...... POL 1984 69
72 Podraza Adam m Wilki Jodłowa POL 1981 70
73 Szymański Aleksander m Oleksy Biega POL 1972 71
74 Dębiec Przemysław m Piękne i Brodacze POL 1974 72
75 Mussur Henryk m KKB MOSIR Krosno POL 1952 73
76 Czapka Łukasz m Wójtowa POL 1976 74
77 Sahajda Tibor m Bratislava marathon SVK 1990 75
78 Ancygier Tomasz m ...... POL 1988 76
79 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 77
80 Trzepak Łukasz m ...... POL 1990 78
81 Tokarczyk Arkadiusz m ...... POL 1986 79
82 Lyznicki Zygmunt m MOK Mszana Dolna POL 1951 80
83 Drabik Emil m MOK Mszana Dolna POL 1990 81
84 Wydra Jan m MOK Mszana Dolna POL 1975 82
85 Przybylski Jakub m ULKS Lipinki POL 1996 83
86 Trębacz Tomasz m ...... POL 1981 84
87 cyran Andrzej m Nowy Żmigród BIEGA POL 1974 85
88 górniak stanisław m finisz rymanów POL 1968 86
89 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 87
90 Budziak Wojciech m ...... POL 1997 120
91 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 500
92 Sikora Agnieszka k ULKS LIPINKI POL 2003 501
93 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 502
94 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 503
95 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 504
96 Kmiecik Kornelia k ULKS Lipinki POL 2006 505
97 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 506
98 Bryg Gabriela k UKS Kobylanka POL 2011 507
99 Podraza Aleksandra k Wilki Jodłowa POL 2007 508
100 Rogozińska Małgorzata k Ultra Zabiegani POL 1975 509
101 Stec Gabriela k Gorkicka Grupa Biegowa POL 1998 510
102 Krygowska Katarzyna k ...... POL 1976 511
103 Bylica Agnieszka k ULKS Lipinki POL 1976 512
104 Baran Małgorzata k ...... POL 2006 513
105 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 514
106 Stec Gabriela k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 515
107 Nabożna Sylwia k ...... POL 1996 516
108 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 517
109 Samborska Anna k ...... POL 1974 518
110 Młynarczyk Aneta k ...... POL 1986 519
111 Kasprzak Barbara k ...... POL 1990 520
112 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 521
113 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 522
114 Gaj Paulina k Mckis Jaworzno POL 1993 523
115 Młynarczyk Aneta k ...... POL 1986 524
116 Fil Katarzyna k ...... POL 1991 525
117 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 526
118 Prajzner Marta k ...... POL 1981 527
119 Kosińska Agnieszka k ...... POL 1988 528
120 Kosińska Joanna k ...... POL 1980 529
121 Bednarz Sylwia k Zabieganizyciem POL 1989 530
122 Folta Anita k grupa biegowa zarszyn POL 1969 531
123 Kaczyńska Alicja k ...... POL 1984 532
124 Ogórek Monika k KBKW POL 2004 533
125 Olbrot Agnieszka k agaolbrot123@gmail.com POL 1976 534
126 Olbrot Agnieszka k ...... POL 1976 535
127 Jamioł Anna k ...... POL 1985 536
128 Melich Roksana k ...... POL 1995 537
129 Ptashuk Katsiaryna k Achilles - Leszno BLR 1991 538
130 Mika Małgorzata k OSP Kryg POL 1969 539
131 Durlak Jakub m ...... POL 2003 540
132 Rojek Piotr m Ropczyckie Orły POL 2003 541
133 Jamioł Antoni m ...... POL 2003 542
134 Przybyło Mateusz m ULKS Lipinki POL 2005 543
135 Gliński Jakub m ...... POL 2005 544
136 Świerzowski Sławomir m ...... POL 2004 545
137 Foryś Mateusz m ...... POL 2004 546
138 Roś Martyna k ...... POL 2003 547
139 Potaczek Justyna k MOK Mszana Dolna POL 1982 548
140 Dudzik Urszula k MOK Mszana Dolna POL 1988 549
141 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 550
142 Smalec Martyna k UKS Kobylanka POL 2005 551
143 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 552

Kategoria: Mężczyźni M (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Zięcina Maciej m Ads Masa Krytyczna POL 1977 ......
2 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 1
3 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 2
4 Bryg Mateusz m Maraton Gorlice POL 1983 3
5 Karp Waldemar m ...... POL 1977 4
6 Podraza Adam m Wilki Jodłowa POL 1981 5
7 Podraza Stanisław m Wilki Jodłowa POL 1968 6
8 Rogoziński Artur m Ultra Zabiegani POL 1976 7
9 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 8
10 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 9
11 Woźniak Artur m ...... POL 1968 10
12 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 11
13 Marmon Patryk m AZS AWF Kraków Masters POL 1997 12
14 Foryś Włodzimierz m ULKS Technik Trzcinica POL 1962 13
15 Krygowski Tomasz m ...... POL 1975 14
16 Krygowski Tomasz m ...... POL 1975 15
17 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 16
18 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 17
19 Gajda Roman m ULKS Trzcinica POL 1963 18
20 Konieczny Marek m GGB POL 1952 19
21 Guzik Paweł m Kostycz Team POL 1980 20
22 Tomasz Markowicz m ULKS Lipinki POL 1978 21
23 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 22
24 Ochwat Adam m ...... POL 1991 23
25 Ochwat Adam m ...... POL 1991 24
26 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 25
27 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 26
28 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 27
29 Wędrychowicz Kamil m ...... POL 1992 28
30 Rzeznik Andrzej m KGB Korczyna POL 1968 29
31 Wędrychowicz Kamil m ...... POL 1992 30
32 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 31
33 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 32
34 Konieczny Marek m ...... POL 1952 33
35 Chłanda Sebastian m Grupetto Gorlice POL 1985 34
36 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 35
37 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 36
38 Budziak Rafał m ...... POL 1988 37
39 Florek Marcin m Mężczyźni Św. Józefa POL 1970 38
40 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 39
41 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 40
42 Karp Andrzej m ...... POL 1961 41
43 Brzozowski Leszek m Maraton Gorlice POL 1955 42
44 Pyznar Tomasz m Grupetto Gorlice POL 1985 43
45 Lubomski Krzysztof m MKS Osława Zagórz POL 1988 44
46 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 45
47 Pociecha Tomasz m TLC Gorlice POL 1988 46
48 Sławomir Piszczyk m ...... POL 1983 47
49 Dudka Radosław m ...... POL 1972 48
50 Rojek Józef m Ropczyckie Orły POL 1967 49
51 Gorla Konrad m ...... POL 1995 50
52 STRAM TOMASZ m ...... POL 1977 51
53 Czyż Rafał m ...... POL 1991 53
54 Wójcikiewicz Mariusz m ...... POL 1973 54
55 Nowak Gabriel m ...... POL 1984 55
56 Smolik Bartosz m Turaszówka POL 1993 56
57 Pelczar Wojciech m GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl POL 1995 57
58 Sypień Marek m ...... POL 1992 58
59 Folta Jan m grupa biegowa zarszyn POL 1964 59
60 Czyż Grzegorz m Grupa Azoty Automatyka Tarnów POL 1967 60
61 Foryś Paweł m ...... POL 1976 61
62 Bogdan Ryszard m Biecka Szkoła Katów POL 1951 62
63 Jamioł Michał m ...... POL 1980 63
64 Knapik Paweł m ...... POL 1997 64
65 Fiega Ryszard m Maraton Gorlice POL 1958 65
66 Mordarski Jacek m Biegam bo lubię POL 1960 66
67 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 67
68 Sowiński Paweł m Sam dla Siebie POL 1973 68
69 Kubicki Łukasz m ...... POL 1984 69
70 Podraza Adam m Wilki Jodłowa POL 1981 70
71 Szymański Aleksander m Oleksy Biega POL 1972 71
72 Dębiec Przemysław m Piękne i Brodacze POL 1974 72
73 Mussur Henryk m KKB MOSIR Krosno POL 1952 73
74 Czapka Łukasz m Wójtowa POL 1976 74
75 Sahajda Tibor m Bratislava marathon SVK 1990 75
76 Ancygier Tomasz m ...... POL 1988 76
77 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 77
78 Trzepak Łukasz m ...... POL 1990 78
79 Tokarczyk Arkadiusz m ...... POL 1986 79
80 Lyznicki Zygmunt m MOK Mszana Dolna POL 1951 80
81 Drabik Emil m MOK Mszana Dolna POL 1990 81
82 Wydra Jan m MOK Mszana Dolna POL 1975 82
83 Przybylski Jakub m ULKS Lipinki POL 1996 83
84 Trębacz Tomasz m ...... POL 1981 84
85 cyran Andrzej m Nowy Żmigród BIEGA POL 1974 85
86 górniak stanisław m finisz rymanów POL 1968 86
87 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 87
88 Budziak Wojciech m ...... POL 1997 120

Kategoria: Mężczyźni Juniorzy (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Durlak Jakub m ...... POL 2003 540
2 Rojek Piotr m Ropczyckie Orły POL 2003 541
3 Jamioł Antoni m ...... POL 2003 542

Kategoria: Mężczyźni Juniorzy Młodsi (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Przybyło Mateusz m ULKS Lipinki POL 2005 543
2 Gliński Jakub m ...... POL 2005 544
3 Świerzowski Sławomir m ...... POL 2004 545
4 Foryś Mateusz m ...... POL 2004 546

Kategoria: Kobiety Juniorki (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Sikora Agnieszka k ULKS LIPINKI POL 2003 501
2 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 502
3 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 503
4 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 504
5 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 506
6 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 521
7 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 522
8 Roś Martyna k ...... POL 2003 547

Kategoria: Kobiety Juniorki Młodsze (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 ......
2 Kmiecik Kornelia k ULKS Lipinki POL 2006 505
3 Bryg Gabriela k UKS Kobylanka POL 2011 507
4 Podraza Aleksandra k Wilki Jodłowa POL 2007 508
5 Baran Małgorzata k ...... POL 2006 513
6 Ogórek Monika k KBKW POL 2004 533
7 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 550
8 Smalec Martyna k UKS Kobylanka POL 2005 551

Kategoria: Kobiety K (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 ......
2 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 500
3 Sikora Agnieszka k ULKS LIPINKI POL 2003 501
4 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 502
5 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 503
6 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 504
7 Kmiecik Kornelia k ULKS Lipinki POL 2006 505
8 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 506
9 Bryg Gabriela k UKS Kobylanka POL 2011 507
10 Podraza Aleksandra k Wilki Jodłowa POL 2007 508
11 Rogozińska Małgorzata k Ultra Zabiegani POL 1975 509
12 Stec Gabriela k Gorkicka Grupa Biegowa POL 1998 510
13 Krygowska Katarzyna k ...... POL 1976 511
14 Bylica Agnieszka k ULKS Lipinki POL 1976 512
15 Baran Małgorzata k ...... POL 2006 513
16 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 514
17 Stec Gabriela k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 515
18 Nabożna Sylwia k ...... POL 1996 516
19 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 517
20 Samborska Anna k ...... POL 1974 518
21 Młynarczyk Aneta k ...... POL 1986 519
22 Kasprzak Barbara k ...... POL 1990 520
23 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 521
24 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 522
25 Gaj Paulina k Mckis Jaworzno POL 1993 523
26 Młynarczyk Aneta k ...... POL 1986 524
27 Fil Katarzyna k ...... POL 1991 525
28 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 526
29 Prajzner Marta k ...... POL 1981 527
30 Kosińska Agnieszka k ...... POL 1988 528
31 Kosińska Joanna k ...... POL 1980 529
32 Bednarz Sylwia k Zabieganizyciem POL 1989 530
33 Folta Anita k grupa biegowa zarszyn POL 1969 531
34 Kaczyńska Alicja k ...... POL 1984 532
35 Ogórek Monika k KBKW POL 2004 533
36 Olbrot Agnieszka k agaolbrot123@gmail.com POL 1976 534
37 Olbrot Agnieszka k ...... POL 1976 535
38 Jamioł Anna k ...... POL 1985 536
39 Melich Roksana k ...... POL 1995 537
40 Ptashuk Katsiaryna k Achilles - Leszno BLR 1991 538
41 Mika Małgorzata k OSP Kryg POL 1969 539
42 Roś Martyna k ...... POL 2003 547
43 Potaczek Justyna k MOK Mszana Dolna POL 1982 548
44 Dudzik Urszula k MOK Mszana Dolna POL 1988 549
45 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 550
46 Smalec Martyna k UKS Kobylanka POL 2005 551
47 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 552

Kategoria: Kobiety K1 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Wojna Anna k ULKS Lipinki POL 1986 500
2 Stec Gabriela k Gorkicka Grupa Biegowa POL 1998 510
3 Stec Gabriela k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1998 515
4 Nabożna Sylwia k ...... POL 1996 516
5 Młynarczyk Aneta k ...... POL 1986 519
6 Kasprzak Barbara k ...... POL 1990 520
7 Gaj Paulina k Mckis Jaworzno POL 1993 523
8 Młynarczyk Aneta k ...... POL 1986 524
9 Fil Katarzyna k ...... POL 1991 525
10 Kosińska Agnieszka k ...... POL 1988 528
11 Bednarz Sylwia k Zabieganizyciem POL 1989 530
12 Melich Roksana k ...... POL 1995 537
13 Ptashuk Katsiaryna k Achilles - Leszno BLR 1991 538
14 Dudzik Urszula k MOK Mszana Dolna POL 1988 549
15 Wszołek Anna k Gorlicka Grupa Biegowa POL 1996 552

Kategoria: Kobiety K2 (5km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Rogozińska Małgorzata k Ultra Zabiegani POL 1975 509
2 Krygowska Katarzyna k ...... POL 1976 511
3 Bylica Agnieszka k ULKS Lipinki POL 1976 512
4 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 514
5 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 517
6 Samborska Anna k ...... POL 1974 518
7 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 526
8 Prajzner Marta k ...... POL 1981 527
9 Kosińska Joanna k ...... POL 1980 529
10 Folta Anita k grupa biegowa zarszyn POL 1969 531
11 Kaczyńska Alicja k ...... POL 1984 532
12 Olbrot Agnieszka k agaolbrot123@gmail.com POL 1976 534
13 Olbrot Agnieszka k ...... POL 1976 535
14 Jamioł Anna k ...... POL 1985 536
15 Mika Małgorzata k OSP Kryg POL 1969 539
16 Potaczek Justyna k MOK Mszana Dolna POL 1982 548

Kategoria: Mężczyźni M1 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Wojtas Adrian m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1994 8
2 Marmon Patryk m AZS AWF Kraków Masters POL 1997 12
3 Wędrychowicz Kamil m ...... POL 1992 28
4 Wędrychowicz Kamil m ...... POL 1992 30
5 Gorla Konrad m ...... POL 1995 50
6 Smolik Bartosz m Turaszówka POL 1993 56
7 Pelczar Wojciech m GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl POL 1995 57
8 Sypień Marek m ...... POL 1992 58
9 Knapik Paweł m ...... POL 1997 64
10 Przybylski Jakub m ULKS Lipinki POL 1996 83
11 Budziak Wojciech m ...... POL 1997 120

Kategoria: Mężczyźni M2 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Bryg Mateusz m Maraton Gorlice POL 1983 3
2 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 9
3 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 16
4 Ochwat Adam m ...... POL 1991 23
5 Ochwat Adam m ...... POL 1991 24
6 Gawlak Tomasz m ...... POL 1984 31
7 Chłanda Sebastian m Grupetto Gorlice POL 1985 34
8 Budziak Rafał m ...... POL 1988 37
9 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 39
10 Pyznar Tomasz m Grupetto Gorlice POL 1985 43
11 Lubomski Krzysztof m MKS Osława Zagórz POL 1988 44
12 Pociecha Tomasz m TLC Gorlice POL 1988 46
13 Sławomir Piszczyk m ...... POL 1983 47
14 Czyż Rafał m ...... POL 1991 53
15 Nowak Gabriel m ...... POL 1984 55
16 Kubicki Łukasz m ...... POL 1984 69
17 Sahajda Tibor m Bratislava marathon SVK 1990 75
18 Ancygier Tomasz m ...... POL 1988 76
19 Trzepak Łukasz m ...... POL 1990 78
20 Tokarczyk Arkadiusz m ...... POL 1986 79
21 Drabik Emil m MOK Mszana Dolna POL 1990 81
22 Rzepa Marcin m ...... POL 1984 87

Kategoria: Mężczyźni M3 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Zięcina Maciej m Ads Masa Krytyczna POL 1977 ......
2 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 1
3 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 2
4 Karp Waldemar m ...... POL 1977 4
5 Podraza Adam m Wilki Jodłowa POL 1981 5
6 Rogoziński Artur m Ultra Zabiegani POL 1976 7
7 Krygowski Tomasz m ...... POL 1975 14
8 Krygowski Tomasz m ...... POL 1975 15
9 Guzik Paweł m Kostycz Team POL 1980 20
10 Tomasz Markowicz m ULKS Lipinki POL 1978 21
11 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 25
12 Kwaśny Jerzy m MGM POL 1973 26
13 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 32
14 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 40
15 Dudka Radosław m ...... POL 1972 48
16 STRAM TOMASZ m ...... POL 1977 51
17 Wójcikiewicz Mariusz m ...... POL 1973 54
18 Foryś Paweł m ...... POL 1976 61
19 Jamioł Michał m ...... POL 1980 63
20 Sowiński Paweł m Sam dla Siebie POL 1973 68
21 Podraza Adam m Wilki Jodłowa POL 1981 70
22 Szymański Aleksander m Oleksy Biega POL 1972 71
23 Dębiec Przemysław m Piękne i Brodacze POL 1974 72
24 Czapka Łukasz m Wójtowa POL 1976 74
25 Wydra Jan m MOK Mszana Dolna POL 1975 82
26 Trębacz Tomasz m ...... POL 1981 84
27 cyran Andrzej m Nowy Żmigród BIEGA POL 1974 85

Kategoria: Mężczyźni M4 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Podraza Stanisław m Wilki Jodłowa POL 1968 6
2 Woźniak Artur m ...... POL 1968 10
3 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 11
4 Foryś Włodzimierz m ULKS Technik Trzcinica POL 1962 13
5 Podraza Marek m Gorlicka Grupa Biegowa POL 1967 17
6 Gajda Roman m ULKS Trzcinica POL 1963 18
7 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 22
8 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 27
9 Rzeznik Andrzej m KGB Korczyna POL 1968 29
10 Florek Marcin m Mężczyźni Św. Józefa POL 1970 38
11 Penar Arkadiusz m ...... POL 1969 45
12 Rojek Józef m Ropczyckie Orły POL 1967 49
13 Folta Jan m grupa biegowa zarszyn POL 1964 59
14 Czyż Grzegorz m Grupa Azoty Automatyka Tarnów POL 1967 60
15 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 67
16 górniak stanisław m finisz rymanów POL 1968 86

Kategoria: Mężczyźni M5 (10km)

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Konieczny Marek m GGB POL 1952 19
2 Konieczny Marek m ...... POL 1952 33
3 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 35
4 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 36
5 Karp Andrzej m ...... POL 1961 41
6 Brzozowski Leszek m Maraton Gorlice POL 1955 42
7 Bogdan Ryszard m Biecka Szkoła Katów POL 1951 62
8 Fiega Ryszard m Maraton Gorlice POL 1958 65
9 Mordarski Jacek m Biegam bo lubię POL 1960 66
10 Mussur Henryk m KKB MOSIR Krosno POL 1952 73
11 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 77
12 Lyznicki Zygmunt m MOK Mszana Dolna POL 1951 80

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Mężczyźni

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Świerzowski Tomasz m ULKS Lipinki POL 1973 1
2 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 2
3 Karp Waldemar m ...... POL 1977 4
4 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 9
5 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 11
6 Tomasz Markowicz m ULKS Lipinki POL 1978 21
7 Budziak Rafał m ...... POL 1988 37
8 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 39
9 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 40
10 Pociecha Tomasz m TLC Gorlice POL 1988 46
11 Sławomir Piszczyk m ...... POL 1983 47
12 Czyż Rafał m ...... POL 1991 53
13 Nowak Gabriel m ...... POL 1984 55
14 Knapik Paweł m ...... POL 1997 64
15 Przybylski Jakub m ULKS Lipinki POL 1996 83
16 Budziak Wojciech m ...... POL 1997 120
17 Świerzowski Sławomir m ...... POL 2004 545

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Kobiety

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 ......
2 Sikora Agnieszka k ULKS LIPINKI POL 2003 501
3 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 502
4 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 503
5 Kicilińska Paulina k ULKS Lipinki POL 2003 504
6 Kmiecik Kornelia k ULKS Lipinki POL 2006 505
7 Belczyk Marzena k ULKS Lipinki POL 2002 506
8 Bylica Agnieszka k ULKS Lipinki POL 1976 512
9 Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 514
10 Nabożna Sylwia k ...... POL 1996 516
11 Samborska Anna k ...... POL 1974 518
12 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 521
13 Przybyłowicz Karolina k ...... POL 2003 522
14 Kosińska Agnieszka k ...... POL 1988 528
15 Kosińska Joanna k ...... POL 1980 529
16 Nabożna Weronika k ...... POL 2006 550

Kategoria specjalna: Małżeństwa

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
G1 Jamioł Michał m ...... POL 1980 63
... Jamioł Anna k ...... POL 1985 536
G2 Tomasz Markowicz m ULKS Lipinki POL 1978 21
... Markowicz Małgorzata k ULKS Lipinki POL 1980 514
G3 Rogoziński Artur m Ultra Zabiegani POL 1976 7
... Rogozińska Małgorzata k Ultra Zabiegani POL 1975 509
G4 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 39
... Kosińska Agnieszka k ...... POL 1988 528
G5 Kosiński Bartłomiej m ...... POL 1980 40
... Kosińska Joanna k ...... POL 1980 529
G6 Krygowski Tomasz m ...... POL 1975 14
... Krygowska Katarzyna k ...... POL 1976 511