IX Bieg Uliczny im. Kazimierza Świerzowskiego

Bieg łączony na 5km i 10km

Wszyscy zawodnicy

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 vhvXGVWWhqpmcuaeu Barneyxcq k eHOFjknyd POL -0001 ......
2 Turek Aldona k Timesport TEAM POL 1994 1
3 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 2
4 Świątkowska Magdalena k ULKS Lipinki POL 1992 3
5 Janik Tomasz m ULKS Lipinki POL 1967 4
6 Wojna Anna k ULKS LIPINKI POL 1986 5
7 Frączek Patryk m ULKS Lipinki POL 2001 6
8 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 7
9 Korzec Bartosz m ULKS Lipinki POL 1996 8
10 Weron Filip m Ulks Lipinki POL 2000 9
11 Kwaśny Maria k JUDO MGM Reklamy POL 1976 10
12 Szkaradek Stanisław m ULKS Lipinki POL 2001 11
13 Kwaśny Gabriela k Judo MGM Reklamy POL 2002 12
14 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 13
15 KUŚNIERZ KRZYSZTOF m ULKS Lipinki POL 1999 14
16 PRZEPIÓRA RYSZARD m BIEGAM BO LUBIĘ POL 1976 15
17 GOLONKA MATEUSZ m WARSAW RUNNING TEAM POL 1989 16
18 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 17
19 Pałac Anna k ...... POL 1984 18
20 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 19
21 Dwojak Paweł m ULKS LIPINKI POL 1988 20
22 Kasprzycka Kinga k Luks Krosnianka POL 1982 21
23 Kwaśny Jerzy m Judo MGM reklamy POL 1973 22
24 Sarkowicz Krzysztof m ...... POL 1982 23
25 Kustroń Adam m ...... POL -0001 24
26 Kustroń Adam m ...... POL 1963 25
27 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 26
28 Augustowski Witold m ts sokół jasło POL 1971 27
29 Augustowski Witold m ts sokół jasło POL 1971 28
30 Wójcik Jacek m ...... POL 1978 29
31 Czochór Wojciech m Maraton Gorlice POL 1964 30
32 Ciszczoń Lucyna k ...... POL 1968 31
33 Makowiec Jarosław m LKS Burzyn POL 1987 32
34 Wacławska Ewelina k brak POL 1979 33
35 Wójcio Hubert m ...... POL 1976 34
36 Śliwa Jessica k ULKS Lipnki POL 2003 35
37 Śliwa Jessica k ULKS Lipinki POL 2003 36
38 Michalski Daniel m ...... POL 1982 37
39 Sikora Kacper m Lipinki POL 2000 38
40 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 39
41 Miś Mieczysław m Strzeszyce POL 1967 40
42 Śliwiński Daniel m ...... POL 1985 41
43 Górski Tomek m ...... POL 1984 42
44 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 43
45 Rachwał Iwona k ...... POL 1974 44
46 Rachwał Adam_Jr m Delfin Gorlice POL 2000 45
47 Rachwał Barbara k ...... POL 2003 46
48 Podraza Marek m Gazeta Gorlicka POL 1967 47
49 Wójcikiewicz Rafał m Team EUROFIN/section Warsaw POL 1978 48
50 PODOBIŃSKI DAWID m nierzeszony POL 2017 49
51 PODOBIŃSKI DAWID m nierzeszony POL 1982 50
52 Prokop Krzysztof m Team EUROFIN/General Office Kobylanka POL 1976 51
53 Konieczny Marek m niezrzeszony POL 1952 52
54 Konieczny Marek m niezrzeszony POL 1952 53
55 Szurek Aleksander m ...... POL 1976 55
56 Sikora Agnieszka k ulks lipinki POL 2003 56
57 Prokop Krzysztof m Team EUROFIN POL 1976 57
58 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 58
59 Labziuk Oleksandr m Achilles Leszno UKR 1978 59
60 Bednarkiewicz Agnieszka k ...... POL 1980 60
61 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 61
62 Grzywacz Anna k KU AZS CMUJ Kraków POL 1994 62
63 Moskal Marzena k ...... POL 1972 63
64 Brzozowski Leszek m Maraton Gorlice POL 1955 64
65 Cetnarowicz Czesław m niezrzeszony POL 1941 65
66 Siwak Jadwiga k ...... POL 1996 66
67 Wagner Lenka k ...... POL 1972 67
68 Tuszyńska Karolina k ...... POL 1988 68
69 Stepek Paweł m niezrzeszony POL 1977 69
70 Stepek Magdalena k niezrzeszona POL 1980 70
71 Kieroński Michał m ...... POL 1991 71
72 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 72
73 Bodak Karolina k ULKS Lipinki POL 2001 73
74 Socha Tomasz m KKB Mosir Krosno POL 1970 74
75 Górka Marcin m KPP Gorlice POL 1983 75
76 Guzowska-Górka Ewa k Kryg POL 1984 76
77 Motyka Jacek m Zabiegani Ropczyce POL 1990 77
78 Jodłowska Wioleta k ...... POL 1992 78
79 Jodłowska Wioleta k ...... POL 1992 79
80 Szczur Wiesław m ...... POL 1970 80
81 Szczur Iwona k ...... POL 1976 81
82 Ciborowska Katarzyna k KS SPEED JASŁO POL 1976 82
83 Karp Robert m Allianz Running Team POL 1972 83
84 Gotfryd Adam m APS DATA POL 1974 84
85 Motyka Aleksandra k Zabiegani Ropczyce POL 1998 85
86 Borowska-Pawluś Ewelina k JSC Jasło POL 1976 86
87 Pawluś Mirosław m JSC JASŁO POL 1976 87
88 Kosiba Antoni m Saint-Gobain Squad POL 1964 88
89 moskal andrzej m ...... POL 1954 89
90 Zatorska Kamila k KKB Mosir Krosno POL 1998 90
91 Kuliga Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1997 91
92 Raś Bartłomiej m KKB Mosir Krosno POL 1998 92
93 Kuśnierz Magdalena k ...... POL 1971 93
94 Dybaś Jerzy m Pektyna Pektowin Jasło POL 1961 94
95 Dybaś Anna k Zespół Szkół Społecznych Lipnica Dolna POL 1959 95
96 Bergański Michał m ...... POL 1985 96
97 Rojek Dariusz m Gorlice POL 1972 97
98 Wiącek Marcin m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1979 98
99 Kosiński Mateusz m OSP Lipinki POL 1995 99
100 Koiński Piotr m OSP Lipinki POL 1982 100
101 Adamczyk Jan m ...... POL 1957 101
102 Dutkiewicz Dariusz m ...... POL 1987 102
103 Kołtko Ewelina k UKS Hańczowa POL 2001 103
104 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 104
105 Wagner Mariusz m ...... POL 1972 105
106 Kogut-Bajorek Ewelina k ...... POL 1984 106
107 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107
108 Chowaniec Jacek m RUNshop Nowy Sącz POL 1974 108
109 Chowaniec Katarzyna k RUNshop Nowy Sącz POL 1974 109
110 Motyka Monika k Zabiegani Ropczyce POL 1992 110
111 Poremba Szymon m ...... POL 1996 111
112 Foryś Włodzimierz m ULKS Technik Trzcinica POL 1962 112
113 Przybylski Jakub m ...... POL 1996 113
114 Przybylski Jakub m ...... POL 1996 114
115 Baran Mateusz m ...... POL 1989 115
116 Kudła Krzysztof m ...... POL 1987 116
117 Kosiński Marcin m Bank Spółdzielczy w Lipinkach POL 1972 117
118 bodziony anna k start nowy sącz/visegrad maraton rytro POL 1985 118
119 Koszelnik Franek m TS SOKÓŁ JASŁO POL 1999 119
120 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 120
121 Gębarowski Artur m ...... POL 1984 121
122 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 122
123 Dziewiński Damian m TG ,,Sokół'' Sanok POL 1981 123
124 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 124
125 Sułkowski Paweł m KS Limanowa Forrest POL 1983 125
126 Szwast Jerzy m MTB MOSiR Dukla POL 1975 126
127 Pociecha Tomasz m TLC Gorlice POL 1988 127
128 Bors Paweł m ...... POL 1983 128
129 Chwastek Dariusz m ...... POL 1979 129
130 Szwast Katarzyna k ...... POL 1978 130
131 Szwast Jerzy m MTB MOSiR Dukla POL 1975 131
132 Smolak Piotr m MOSiR - Dukla POL 1961 132
133 Sarnowska Beata k ...... POL 1989 133
134 Klamut Ryszard m ...... POL 1956 134
135 Źrebiec Hubert m ...... POL 1996 135
136 Rosłoński Grzegorz m ULKS Lipinki POL 1997 136
137 Szybisty Grzegorz m Kkb Mi się Krosno POL 1972 137
138 Szybisty Grzegorz m Kkb Mosir Krosno POL 1972 138
139 Podgórni Marcelina k WKS Wawel Kraków POL 1997 139
140 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 140
141 Smędowski Paweł m sportiva.pl POL 1994 141
142 Misiołek Marcin m MTB Mosir Dukla POL 1979 142
143 Misiołek Anna k MTB Mosir Dukla POL 1979 143
144 Mazur Grzegorz m Ropica Polska POL 1975 144
145 Baran Stefan m ...... POL 1973 145
146 Pałuzewicz Ewa k ...... POL 1969 146
147 Derbenov Evgeniy m AHILLES-LESZNO UKR 1984 147
148 Marmon Patryk m UKS Budowlani Nowy Sącz POL 1997 148
149 Sikorski Paweł m ...... POL 1978 149
150 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 150
151 Majchrycz Łukasz m ULKS Lipinki POL 1999 151
152 Świątek Łukasz m ULKS Lipinki POL 2004 152
153 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 153
154 Starżynski Andrzej m CHEMIK NOXY PULAWY MARATON LUBELSKI UKR 1990 154
155 Mika Mirosław m ...... POL 1969 155
156 Gumienna Iwona k ...... POL 1983 156
157 Gumienna Iwona Weronika k ...... POL 1983 157
158 Kłeczek Radosław m RADEKKLECZEK.PL POL 1985 158
159 Gucwa Grzegorz m ...... POL 1981 159
160 Bak Mietek m ...... POL 1966 160
161 Lewiński Damian m Lubie w dupę POL 1996 161
162 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 162
163 Wojnar Sylwek m MUKS JEDLICZE POL 1977 163
164 Maciej Hunia m TG "Sokół" Sanok POL 1997 164
165 Śliwa Barbara k Judo MGM POL 1998 165
166 golba katarzyna k ...... POL 1989 166
167 Zaucha Rafał m LKS Burzyn POL 1989 167
168 Budziak Wioleta k ULKS Lipinki POL 1986 168
169 Bączalski Mariusz m Maraton Gorlice POL 1976 169
170 Cisowska Elżbieta k ...... POL 1980 170
171 Stróżyk Renata k ...... POL 1973 171
172 Stróżyk Piotr m ...... POL 1970 172
173 DZIKOWSKI JOZEF m NIEZRZESZONY POL 1953 173
174 Jaracz Krystian m BWG Ekonomic Jasło POL 1996 174
175 Załęska Paulina k ...... POL 1987 175
176 Kulka Regina k ULKS Lipinki POL 1989 176
177 nagirnjak wiktor m ahilles leszno UKR 1987 177
178 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 178
179 Bogacz Dominik m UKS Budowlani Nowy Sącz POL 1996 179
180 Wojtas Andrzej m ...... POL 1984 180
181 Bemben Monika k ...... POL 1976 181
182 Bemben Jakub m ...... POL 2008 182
183 Kusz Tomasz m ...... POL 1978 183
184 Kicilińska Paulina k ...... POL 2003 184
185 Gołąbek Wojciech m MTB MOSIR Dukla POL 1975 185
186 Marek Wioletta k MTB MOSIR Dukla POL 1976 186
187 Buś Daniel m ...... POL 1994 187
188 Gołąbek Rafał m MTB MOSIR Dukla POL 1999 188
189 Gołąbek Monika k MTB MOSIR Dukla POL 1975 189
190 Natonek Aleksandra k ...... POL 1987 190
191 Gładysz Paweł m MUKS "Podkarpacie" Jedlicze POL 1987 191
192 Haduch Jerzy m Sanok i okolice POL 1957 192
193 Kusz Tomasz m ...... POL 1978 193
194 Zwolinska Emilia k ...... POL 1993 194
195 Klimek Marcin m ...... POL 1985 195
196 Kozioł Wiesław m ...... POL 1952 196
197 Jachym Paweł m ...... POL -0001 197
198 Jachym Paweł m ...... POL 1899 198
199 Jachym Paweł m ...... POL 1989 199
200 Warzecha Łukasz m WPiA UJ Kraków POL 1995 200
201 Zdeb Krzysztof m ...... POL 1970 201
202 Kajtoch Jolanta k ulks Lipinki POL 1984 202
203 Przybyłowicz Łukasz m Iskry Chełmiec Piątkowa POL 1981 203
204 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 204
205 Nowak Joanna k ...... POL 1975 205
206 NOWAK JOWITA k MLUKS TARNÓW POL 1999 206
207 Dąbrowski Tomasz m ...... POL 1974 207
208 Dąbrowska Bernadeta k ...... POL 1975 208
209 Napora Maciej m Drużyna Banku Pekao S.A. POL 1978 209
210 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 210
211 Prajzner Marta k ...... POL 1981 211
212 Krupa Jakub m Szkoła Podstawowa w Lipinkach POL 2003 212
213 Olchawa Joanna k ...... POL 1975 213
214 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 214
215 Kaczyńska Alicja k Perfect Runner Team POL 1984 215
216 Żyra Maciej m ...... POL 1987 216
217 Osika Katarzyna k ...... POL 1989 217
218 Żądło Jacek m Perfect Runner Team POL 1991 218
219 Niepokój Radosław m ...... POL 1988 219
220 Galica-Niepokój Agnieszka k ...... POL 1990 220
221 Starzyński Andrzej m Chemik noxy Puławy UKR 1990 221
222 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 222
223 Wysowski Grzegorz m Ptaszkowa POL 1972 223
224 Źrebiec Marlena k JUDO MGM Reklamy POL 1999 224
225 Kwaśny Maja k JUDO MGM Reklamy POL 2003 225
226 Kosztyła Zofia k KKB Mosir Krosno POL 1999 500
227 Kowalczyk Andrzej m ULKS Fajfer Łapańów POL 1998 501
228 Bzdyl Mateusz m ULKS Fajfer Łapańów POL 1997 502
229 Panna Jakub m ULKS Fajfer Łapańów POL 1999 503
230 Osyszko Izabela k ULKS Fajfer Łapańów POL 2000 504
231 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapańów POL 1984 505
232 Kowalczyk Agata k ...... POL 1999 506
233 Łączak Magdalena k SALOMON SUUNTO TEAM POL 1978 507
234 Mazglewski Kamil m KB GOSIR Krościenko Wyżne POL 1999 508
235 Makowska Magdalena k ...... POL 1977 509
236 Makowska Anna k ...... POL 1982 510
237 Makowski Miłosz m ...... POL 2006 511
238 Makowski Szymon m ...... POL 2004 512
239 Papierniak Patrycja k ...... POL 1998 513
240 Bielakiewicz Kamil m ...... POL 2000 514
241 Bielakiewicz Edyta k ...... POL 1980 515
242 Markuszka Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1997 516
243 Radwan Michał m ...... POL 2001 517
244 Kosińska Aleksandra k ...... POL 2004 518
245 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 519
246 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 520
247 Grzywacz Anna k AZS CMUJ Kraków POL 1994 521
248 Wal-Chłanda Alicja k GRUPETTO GORLICE POL 1986 522
249 Mika Kacper m ...... POL 2000 523
250 Pabis Katarzyna k ...... POL 2003 524
251 Koszelnik Zuzanna k MGM SOKÓŁ POL 2003 644
252 Antoni Niezgoda m KKB Mosir Krosno POL 1946 700
253 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 701
254 Kozioł Sylwester m KKB Mosir Krosno POL 1973 702
255 Zdeb Krzysztof m KKB Mosir Krosno POL 1970 703
256 Pawłowski Dawid m AZS Kraków POL 1993 705
257 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 706
258 Kuśnierz Andrzej m ...... POL 1971 707
259 Hełmecki Henryk m ...... POL 1965 708
260 Hejnowicz Tomasz m KROSNO POL 1981 709
261 Guzik Grzegorz m PDW KARPATY KROSNO POL 1984 710
262 Dybek Paweł m SALOMON SUUNTO TEAM POL 1975 711
263 Kern Artur m UNIA HRUBIESZÓW POL 1980 712
264 Sarnik Jakub m S.P. NR 20 NOWY SĄCZ POL 1995 713
265 Golonka Wiesław m GORLICE POL 1965 714
266 Makowski Łukasz m ...... POL 1978 715
267 Trzepak Łukasz m ...... POL 1990 716
268 Mordarski Jacek m ...... POL 1960 717
269 Kuliński Roman m ...... POL 1973 718
270 Wałaszek Jan m ...... POL 1961 719
271 Sarnowski Dominik m ...... POL 1985 720
272 Zygucki Jacek m ...... POL 1963 721
273 Janek Wojciech m REHABILITACJA GORLICE POL 1988 722
274 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 723
275 Gucwa Grzegorz m ...... POL 1981 724
276 Jamro Leopold m ...... POL 1942 725
277 Wiśniewski Janusz m ...... POL 1961 726
278 Chłanda Sebastian m GRUPETTO GORLICE POL 1985 727
279 Warchoł Artur m ...... POL 1977 728
280 Moskal Andrzej m ...... POL 1954 729
281 Mosoń Wiktor m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 730
282 Węgiel Marcin m ...... POL 1988 731
283 Czuba Wojciech m CHARTY Z POŁUDNIA POL 1984 732
284 Malawski Bartosz m ...... POL 1979 733
285 Koszelnik Grzegorz m MGM SOKÓŁ POL 1972 844
286 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 999

Kategoria: Kobiety Juniorki

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kwaśny Gabriela k Judo MGM Reklamy POL 2002 12
2 Śliwa Jessica k ULKS Lipnki POL 2003 35
3 Śliwa Jessica k ULKS Lipinki POL 2003 36
4 Rachwał Barbara k ...... POL 2003 46
5 Sikora Agnieszka k ulks lipinki POL 2003 56
6 Siwak Jadwiga k ...... POL 1996 66
7 Bodak Karolina k ULKS Lipinki POL 2001 73
8 Motyka Aleksandra k Zabiegani Ropczyce POL 1998 85
9 Zatorska Kamila k KKB Mosir Krosno POL 1998 90
10 Kołtko Ewelina k UKS Hańczowa POL 2001 103
11 Podgórni Marcelina k WKS Wawel Kraków POL 1997 139
12 Śliwa Barbara k Judo MGM POL 1998 165
13 Kicilińska Paulina k ...... POL 2003 184
14 NOWAK JOWITA k MLUKS TARNÓW POL 1999 206
15 Źrebiec Marlena k JUDO MGM Reklamy POL 1999 224
16 Kwaśny Maja k JUDO MGM Reklamy POL 2003 225
17 Kosztyła Zofia k KKB Mosir Krosno POL 1999 500
18 Osyszko Izabela k ULKS Fajfer Łapańów POL 2000 504
19 Kowalczyk Agata k ...... POL 1999 506
20 Papierniak Patrycja k ...... POL 1998 513
21 Kosińska Aleksandra k ...... POL 2004 518
22 Pabis Katarzyna k ...... POL 2003 524
23 Koszelnik Zuzanna k MGM SOKÓŁ POL 2003 644

Kategoria: Mężczyźni Juniorzy

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Frączek Patryk m ULKS Lipinki POL 2001 6
2 Korzec Bartosz m ULKS Lipinki POL 1996 8
3 Weron Filip m Ulks Lipinki POL 2000 9
4 Szkaradek Stanisław m ULKS Lipinki POL 2001 11
5 KUŚNIERZ KRZYSZTOF m ULKS Lipinki POL 1999 14
6 Sikora Kacper m Lipinki POL 2000 38
7 Rachwał Adam_Jr m Delfin Gorlice POL 2000 45
8 Kuliga Marcin m KKB Mosir Krosno POL 1997 91
9 Raś Bartłomiej m KKB Mosir Krosno POL 1998 92
10 Poremba Szymon m ...... POL 1996 111
11 Przybylski Jakub m ...... POL 1996 113
12 Przybylski Jakub m ...... POL 1996 114
13 Koszelnik Franek m TS SOKÓŁ JASŁO POL 1999 119
14 Źrebiec Hubert m ...... POL 1996 135
15 Rosłoński Grzegorz m ULKS Lipinki POL 1997 136
16 Marmon Patryk m UKS Budowlani Nowy Sącz POL 1997 148
17 Majchrycz Łukasz m ULKS Lipinki POL 1999 151
18 Świątek Łukasz m ULKS Lipinki POL 2004 152
19 Świerzowski Sławomir m ULKS Lipinki POL 2004 153
20 Lewiński Damian m Lubie w dupę POL 1996 161
21 Maciej Hunia m TG "Sokół" Sanok POL 1997 164
22 Jaracz Krystian m BWG Ekonomic Jasło POL 1996 174
23 Bogacz Dominik m UKS Budowlani Nowy Sącz POL 1996 179
24 Bemben Jakub m ...... POL 2008 182
25 Gołąbek Rafał m MTB MOSIR Dukla POL 1999 188
26 Krupa Jakub m Szkoła Podstawowa w Lipinkach POL 2003 212
27 Kowalczyk Andrzej m ULKS Fajfer Łapańów POL 1998 501
28 Bzdyl Mateusz m ULKS Fajfer Łapańów POL 1997 502
29 Panna Jakub m ULKS Fajfer Łapańów POL 1999 503
30 Mazglewski Kamil m KB GOSIR Krościenko Wyżne POL 1999 508
31 Makowski Miłosz m ...... POL 2006 511
32 Makowski Szymon m ...... POL 2004 512
33 Bielakiewicz Kamil m ...... POL 2000 514
34 Markuszka Mateusz m KKB Mosir Krosno POL 1997 516
35 Radwan Michał m ...... POL 2001 517
36 Mika Kacper m ...... POL 2000 523

Kategoria: Kobiety K

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Turek Aldona k Timesport TEAM POL 1994 1
2 Świątkowska Magdalena k ULKS Lipinki POL 1992 3
3 Wojna Anna k ULKS LIPINKI POL 1986 5
4 Kwaśny Maria k JUDO MGM Reklamy POL 1976 10
5 Kwaśny Gabriela k Judo MGM Reklamy POL 2002 12
6 Pałac Anna k ...... POL 1984 18
7 Kasprzycka Kinga k Luks Krosnianka POL 1982 21
8 Ciszczoń Lucyna k ...... POL 1968 31
9 Wacławska Ewelina k brak POL 1979 33
10 Śliwa Jessica k ULKS Lipnki POL 2003 35
11 Śliwa Jessica k ULKS Lipinki POL 2003 36
12 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 39
13 Rachwał Iwona k ...... POL 1974 44
14 Rachwał Barbara k ...... POL 2003 46
15 Sikora Agnieszka k ulks lipinki POL 2003 56
16 Bednarkiewicz Agnieszka k ...... POL 1980 60
17 Grzywacz Anna k KU AZS CMUJ Kraków POL 1994 62
18 Moskal Marzena k ...... POL 1972 63
19 Siwak Jadwiga k ...... POL 1996 66
20 Wagner Lenka k ...... POL 1972 67
21 Tuszyńska Karolina k ...... POL 1988 68
22 Stepek Magdalena k niezrzeszona POL 1980 70
23 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 72
24 Bodak Karolina k ULKS Lipinki POL 2001 73
25 Guzowska-Górka Ewa k Kryg POL 1984 76
26 Jodłowska Wioleta k ...... POL 1992 78
27 Jodłowska Wioleta k ...... POL 1992 79
28 Szczur Iwona k ...... POL 1976 81
29 Ciborowska Katarzyna k KS SPEED JASŁO POL 1976 82
30 Motyka Aleksandra k Zabiegani Ropczyce POL 1998 85
31 Borowska-Pawluś Ewelina k JSC Jasło POL 1976 86
32 Zatorska Kamila k KKB Mosir Krosno POL 1998 90
33 Kuśnierz Magdalena k ...... POL 1971 93
34 Dybaś Anna k Zespół Szkół Społecznych Lipnica Dolna POL 1959 95
35 Kołtko Ewelina k UKS Hańczowa POL 2001 103
36 Kogut-Bajorek Ewelina k ...... POL 1984 106
37 Chowaniec Katarzyna k RUNshop Nowy Sącz POL 1974 109
38 Motyka Monika k Zabiegani Ropczyce POL 1992 110
39 bodziony anna k start nowy sącz/visegrad maraton rytro POL 1985 118
40 Szwast Katarzyna k ...... POL 1978 130
41 Sarnowska Beata k ...... POL 1989 133
42 Podgórni Marcelina k WKS Wawel Kraków POL 1997 139
43 Misiołek Anna k MTB Mosir Dukla POL 1979 143
44 Pałuzewicz Ewa k ...... POL 1969 146
45 Gumienna Iwona k ...... POL 1983 156
46 Gumienna Iwona Weronika k ...... POL 1983 157
47 Śliwa Barbara k Judo MGM POL 1998 165
48 golba katarzyna k ...... POL 1989 166
49 Budziak Wioleta k ULKS Lipinki POL 1986 168
50 Cisowska Elżbieta k ...... POL 1980 170
51 Stróżyk Renata k ...... POL 1973 171
52 Załęska Paulina k ...... POL 1987 175
53 Kulka Regina k ULKS Lipinki POL 1989 176
54 Bemben Monika k ...... POL 1976 181
55 Kicilińska Paulina k ...... POL 2003 184
56 Marek Wioletta k MTB MOSIR Dukla POL 1976 186
57 Gołąbek Monika k MTB MOSIR Dukla POL 1975 189
58 Natonek Aleksandra k ...... POL 1987 190
59 Zwolinska Emilia k ...... POL 1993 194
60 Kajtoch Jolanta k ulks Lipinki POL 1984 202
61 Nowak Joanna k ...... POL 1975 205
62 NOWAK JOWITA k MLUKS TARNÓW POL 1999 206
63 Dąbrowska Bernadeta k ...... POL 1975 208
64 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 210
65 Prajzner Marta k ...... POL 1981 211
66 Olchawa Joanna k ...... POL 1975 213
67 Kaczyńska Alicja k Perfect Runner Team POL 1984 215
68 Osika Katarzyna k ...... POL 1989 217
69 Galica-Niepokój Agnieszka k ...... POL 1990 220
70 Źrebiec Marlena k JUDO MGM Reklamy POL 1999 224
71 Kwaśny Maja k JUDO MGM Reklamy POL 2003 225
72 Kosztyła Zofia k KKB Mosir Krosno POL 1999 500
73 Osyszko Izabela k ULKS Fajfer Łapańów POL 2000 504
74 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapańów POL 1984 505
75 Kowalczyk Agata k ...... POL 1999 506
76 Łączak Magdalena k SALOMON SUUNTO TEAM POL 1978 507
77 Makowska Magdalena k ...... POL 1977 509
78 Makowska Anna k ...... POL 1982 510
79 Papierniak Patrycja k ...... POL 1998 513
80 Bielakiewicz Edyta k ...... POL 1980 515
81 Kosińska Aleksandra k ...... POL 2004 518
82 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 519
83 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 520
84 Grzywacz Anna k AZS CMUJ Kraków POL 1994 521
85 Wal-Chłanda Alicja k GRUPETTO GORLICE POL 1986 522
86 Pabis Katarzyna k ...... POL 2003 524
87 Koszelnik Zuzanna k MGM SOKÓŁ POL 2003 644

Kategoria: Kobiety K1

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Turek Aldona k Timesport TEAM POL 1994 1
2 Świątkowska Magdalena k ULKS Lipinki POL 1992 3
3 Wojna Anna k ULKS LIPINKI POL 1986 5
4 Pałac Anna k ...... POL 1984 18
5 Kasprzycka Kinga k Luks Krosnianka POL 1982 21
6 Bednarkiewicz Agnieszka k ...... POL 1980 60
7 Grzywacz Anna k KU AZS CMUJ Kraków POL 1994 62
8 Tuszyńska Karolina k ...... POL 1988 68
9 Stepek Magdalena k niezrzeszona POL 1980 70
10 Kowalska Ewelina k ULKS Lipinki POL 1986 72
11 Guzowska-Górka Ewa k Kryg POL 1984 76
12 Jodłowska Wioleta k ...... POL 1992 78
13 Jodłowska Wioleta k ...... POL 1992 79
14 Kogut-Bajorek Ewelina k ...... POL 1984 106
15 Motyka Monika k Zabiegani Ropczyce POL 1992 110
16 bodziony anna k start nowy sącz/visegrad maraton rytro POL 1985 118
17 Sarnowska Beata k ...... POL 1989 133
18 Gumienna Iwona k ...... POL 1983 156
19 Gumienna Iwona Weronika k ...... POL 1983 157
20 golba katarzyna k ...... POL 1989 166
21 Budziak Wioleta k ULKS Lipinki POL 1986 168
22 Cisowska Elżbieta k ...... POL 1980 170
23 Załęska Paulina k ...... POL 1987 175
24 Kulka Regina k ULKS Lipinki POL 1989 176
25 Natonek Aleksandra k ...... POL 1987 190
26 Zwolinska Emilia k ...... POL 1993 194
27 Kajtoch Jolanta k ulks Lipinki POL 1984 202
28 Albrycht Katarzyna k ...... POL 1982 210
29 Prajzner Marta k ...... POL 1981 211
30 Kaczyńska Alicja k Perfect Runner Team POL 1984 215
31 Osika Katarzyna k ...... POL 1989 217
32 Galica-Niepokój Agnieszka k ...... POL 1990 220
33 Węglarz Agata k ULKS Fajfer Łapańów POL 1984 505
34 Makowska Anna k ...... POL 1982 510
35 Bielakiewicz Edyta k ...... POL 1980 515
36 Oleszkowicz-Gałka Magdalena k ...... POL 1984 519
37 Grzywacz Anna k AZS CMUJ Kraków POL 1994 521
38 Wal-Chłanda Alicja k GRUPETTO GORLICE POL 1986 522

Kategoria: Kobiety K2

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kwaśny Maria k JUDO MGM Reklamy POL 1976 10
2 Ciszczoń Lucyna k ...... POL 1968 31
3 Wacławska Ewelina k brak POL 1979 33
4 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 39
5 Rachwał Iwona k ...... POL 1974 44
6 Moskal Marzena k ...... POL 1972 63
7 Wagner Lenka k ...... POL 1972 67
8 Szczur Iwona k ...... POL 1976 81
9 Ciborowska Katarzyna k KS SPEED JASŁO POL 1976 82
10 Borowska-Pawluś Ewelina k JSC Jasło POL 1976 86
11 Kuśnierz Magdalena k ...... POL 1971 93
12 Dybaś Anna k Zespół Szkół Społecznych Lipnica Dolna POL 1959 95
13 Chowaniec Katarzyna k RUNshop Nowy Sącz POL 1974 109
14 Szwast Katarzyna k ...... POL 1978 130
15 Misiołek Anna k MTB Mosir Dukla POL 1979 143
16 Pałuzewicz Ewa k ...... POL 1969 146
17 Stróżyk Renata k ...... POL 1973 171
18 Bemben Monika k ...... POL 1976 181
19 Marek Wioletta k MTB MOSIR Dukla POL 1976 186
20 Gołąbek Monika k MTB MOSIR Dukla POL 1975 189
21 Nowak Joanna k ...... POL 1975 205
22 Dąbrowska Bernadeta k ...... POL 1975 208
23 Olchawa Joanna k ...... POL 1975 213
24 Łączak Magdalena k SALOMON SUUNTO TEAM POL 1978 507
25 Makowska Magdalena k ...... POL 1977 509
26 Gryboś Małgorzata k ...... POL 1968 520

Kategoria: Mężczyźni M

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 2
2 Janik Tomasz m ULKS Lipinki POL 1967 4
3 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 7
4 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 13
5 PRZEPIÓRA RYSZARD m BIEGAM BO LUBIĘ POL 1976 15
6 GOLONKA MATEUSZ m WARSAW RUNNING TEAM POL 1989 16
7 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 17
8 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 19
9 Dwojak Paweł m ULKS LIPINKI POL 1988 20
10 Kwaśny Jerzy m Judo MGM reklamy POL 1973 22
11 Sarkowicz Krzysztof m ...... POL 1982 23
12 Kustroń Adam m ...... POL 1963 25
13 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 26
14 Augustowski Witold m ts sokół jasło POL 1971 27
15 Augustowski Witold m ts sokół jasło POL 1971 28
16 Wójcik Jacek m ...... POL 1978 29
17 Czochór Wojciech m Maraton Gorlice POL 1964 30
18 Makowiec Jarosław m LKS Burzyn POL 1987 32
19 Wójcio Hubert m ...... POL 1976 34
20 Michalski Daniel m ...... POL 1982 37
21 Miś Mieczysław m Strzeszyce POL 1967 40
22 Śliwiński Daniel m ...... POL 1985 41
23 Górski Tomek m ...... POL 1984 42
24 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 43
25 Podraza Marek m Gazeta Gorlicka POL 1967 47
26 Wójcikiewicz Rafał m Team EUROFIN/section Warsaw POL 1978 48
27 PODOBIŃSKI DAWID m nierzeszony POL 1982 50
28 Prokop Krzysztof m Team EUROFIN/General Office Kobylanka POL 1976 51
29 Konieczny Marek m niezrzeszony POL 1952 52
30 Konieczny Marek m niezrzeszony POL 1952 53
31 Szurek Aleksander m ...... POL 1976 55
32 Prokop Krzysztof m Team EUROFIN POL 1976 57
33 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 58
34 Labziuk Oleksandr m Achilles Leszno UKR 1978 59
35 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 61
36 Brzozowski Leszek m Maraton Gorlice POL 1955 64
37 Cetnarowicz Czesław m niezrzeszony POL 1941 65
38 Stepek Paweł m niezrzeszony POL 1977 69
39 Kieroński Michał m ...... POL 1991 71
40 Socha Tomasz m KKB Mosir Krosno POL 1970 74
41 Górka Marcin m KPP Gorlice POL 1983 75
42 Motyka Jacek m Zabiegani Ropczyce POL 1990 77
43 Szczur Wiesław m ...... POL 1970 80
44 Karp Robert m Allianz Running Team POL 1972 83
45 Gotfryd Adam m APS DATA POL 1974 84
46 Pawluś Mirosław m JSC JASŁO POL 1976 87
47 Kosiba Antoni m Saint-Gobain Squad POL 1964 88
48 moskal andrzej m ...... POL 1954 89
49 Dybaś Jerzy m Pektyna Pektowin Jasło POL 1961 94
50 Bergański Michał m ...... POL 1985 96
51 Rojek Dariusz m Gorlice POL 1972 97
52 Wiącek Marcin m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1979 98
53 Kosiński Mateusz m OSP Lipinki POL 1995 99
54 Koiński Piotr m OSP Lipinki POL 1982 100
55 Adamczyk Jan m ...... POL 1957 101
56 Dutkiewicz Dariusz m ...... POL 1987 102
57 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 104
58 Wagner Mariusz m ...... POL 1972 105
59 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107
60 Chowaniec Jacek m RUNshop Nowy Sącz POL 1974 108
61 Foryś Włodzimierz m ULKS Technik Trzcinica POL 1962 112
62 Baran Mateusz m ...... POL 1989 115
63 Kudła Krzysztof m ...... POL 1987 116
64 Kosiński Marcin m Bank Spółdzielczy w Lipinkach POL 1972 117
65 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 120
66 Gębarowski Artur m ...... POL 1984 121
67 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 122
68 Dziewiński Damian m TG ,,Sokół'' Sanok POL 1981 123
69 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 124
70 Sułkowski Paweł m KS Limanowa Forrest POL 1983 125
71 Szwast Jerzy m MTB MOSiR Dukla POL 1975 126
72 Pociecha Tomasz m TLC Gorlice POL 1988 127
73 Bors Paweł m ...... POL 1983 128
74 Chwastek Dariusz m ...... POL 1979 129
75 Szwast Jerzy m MTB MOSiR Dukla POL 1975 131
76 Smolak Piotr m MOSiR - Dukla POL 1961 132
77 Klamut Ryszard m ...... POL 1956 134
78 Szybisty Grzegorz m Kkb Mi się Krosno POL 1972 137
79 Szybisty Grzegorz m Kkb Mosir Krosno POL 1972 138
80 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 140
81 Smędowski Paweł m sportiva.pl POL 1994 141
82 Misiołek Marcin m MTB Mosir Dukla POL 1979 142
83 Mazur Grzegorz m Ropica Polska POL 1975 144
84 Baran Stefan m ...... POL 1973 145
85 Derbenov Evgeniy m AHILLES-LESZNO UKR 1984 147
86 Sikorski Paweł m ...... POL 1978 149
87 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 150
88 Starżynski Andrzej m CHEMIK NOXY PULAWY MARATON LUBELSKI UKR 1990 154
89 Mika Mirosław m ...... POL 1969 155
90 Kłeczek Radosław m RADEKKLECZEK.PL POL 1985 158
91 Gucwa Grzegorz m ...... POL 1981 159
92 Bak Mietek m ...... POL 1966 160
93 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 162
94 Wojnar Sylwek m MUKS JEDLICZE POL 1977 163
95 Zaucha Rafał m LKS Burzyn POL 1989 167
96 Bączalski Mariusz m Maraton Gorlice POL 1976 169
97 Stróżyk Piotr m ...... POL 1970 172
98 DZIKOWSKI JOZEF m NIEZRZESZONY POL 1953 173
99 nagirnjak wiktor m ahilles leszno UKR 1987 177
100 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 178
101 Wojtas Andrzej m ...... POL 1984 180
102 Kusz Tomasz m ...... POL 1978 183
103 Gołąbek Wojciech m MTB MOSIR Dukla POL 1975 185
104 Buś Daniel m ...... POL 1994 187
105 Gładysz Paweł m MUKS "Podkarpacie" Jedlicze POL 1987 191
106 Haduch Jerzy m Sanok i okolice POL 1957 192
107 Kusz Tomasz m ...... POL 1978 193
108 Klimek Marcin m ...... POL 1985 195
109 Kozioł Wiesław m ...... POL 1952 196
110 Jachym Paweł m ...... POL 1989 199
111 Warzecha Łukasz m WPiA UJ Kraków POL 1995 200
112 Zdeb Krzysztof m ...... POL 1970 201
113 Przybyłowicz Łukasz m Iskry Chełmiec Piątkowa POL 1981 203
114 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 204
115 Dąbrowski Tomasz m ...... POL 1974 207
116 Napora Maciej m Drużyna Banku Pekao S.A. POL 1978 209
117 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 214
118 Żyra Maciej m ...... POL 1987 216
119 Żądło Jacek m Perfect Runner Team POL 1991 218
120 Niepokój Radosław m ...... POL 1988 219
121 Starzyński Andrzej m Chemik noxy Puławy UKR 1990 221
122 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 222
123 Wysowski Grzegorz m Ptaszkowa POL 1972 223
124 Antoni Niezgoda m KKB Mosir Krosno POL 1946 700
125 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 701
126 Kozioł Sylwester m KKB Mosir Krosno POL 1973 702
127 Zdeb Krzysztof m KKB Mosir Krosno POL 1970 703
128 Pawłowski Dawid m AZS Kraków POL 1993 705
129 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 706
130 Kuśnierz Andrzej m ...... POL 1971 707
131 Hełmecki Henryk m ...... POL 1965 708
132 Hejnowicz Tomasz m KROSNO POL 1981 709
133 Guzik Grzegorz m PDW KARPATY KROSNO POL 1984 710
134 Dybek Paweł m SALOMON SUUNTO TEAM POL 1975 711
135 Kern Artur m UNIA HRUBIESZÓW POL 1980 712
136 Sarnik Jakub m S.P. NR 20 NOWY SĄCZ POL 1995 713
137 Golonka Wiesław m GORLICE POL 1965 714
138 Makowski Łukasz m ...... POL 1978 715
139 Trzepak Łukasz m ...... POL 1990 716
140 Mordarski Jacek m ...... POL 1960 717
141 Kuliński Roman m ...... POL 1973 718
142 Wałaszek Jan m ...... POL 1961 719
143 Sarnowski Dominik m ...... POL 1985 720
144 Zygucki Jacek m ...... POL 1963 721
145 Janek Wojciech m REHABILITACJA GORLICE POL 1988 722
146 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 723
147 Gucwa Grzegorz m ...... POL 1981 724
148 Jamro Leopold m ...... POL 1942 725
149 Wiśniewski Janusz m ...... POL 1961 726
150 Chłanda Sebastian m GRUPETTO GORLICE POL 1985 727
151 Warchoł Artur m ...... POL 1977 728
152 Moskal Andrzej m ...... POL 1954 729
153 Mosoń Wiktor m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 730
154 Węgiel Marcin m ...... POL 1988 731
155 Czuba Wojciech m CHARTY Z POŁUDNIA POL 1984 732
156 Malawski Bartosz m ...... POL 1979 733
157 Koszelnik Grzegorz m MGM SOKÓŁ POL 1972 844
158 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 999

Kategoria: Mężczyźni M1

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 2
2 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 7
3 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 13
4 GOLONKA MATEUSZ m WARSAW RUNNING TEAM POL 1989 16
5 Olbrych Bartłomiej m nastopy.pl Running Team POL 1987 19
6 Dwojak Paweł m ULKS LIPINKI POL 1988 20
7 Makowiec Jarosław m LKS Burzyn POL 1987 32
8 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 61
9 Kieroński Michał m ...... POL 1991 71
10 Motyka Jacek m Zabiegani Ropczyce POL 1990 77
11 Kosiński Mateusz m OSP Lipinki POL 1995 99
12 Dutkiewicz Dariusz m ...... POL 1987 102
13 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 104
14 Szkaradek Mariusz m Visegrad Maraton Rytro POL 1992 107
15 Baran Mateusz m ...... POL 1989 115
16 Kudła Krzysztof m ...... POL 1987 116
17 Pociecha Tomasz m TLC Gorlice POL 1988 127
18 Smędowski Paweł m sportiva.pl POL 1994 141
19 Starżynski Andrzej m CHEMIK NOXY PULAWY MARATON LUBELSKI UKR 1990 154
20 Zaucha Rafał m LKS Burzyn POL 1989 167
21 nagirnjak wiktor m ahilles leszno UKR 1987 177
22 Buś Daniel m ...... POL 1994 187
23 Gładysz Paweł m MUKS "Podkarpacie" Jedlicze POL 1987 191
24 Jachym Paweł m ...... POL 1989 199
25 Warzecha Łukasz m WPiA UJ Kraków POL 1995 200
26 Żyra Maciej m ...... POL 1987 216
27 Żądło Jacek m Perfect Runner Team POL 1991 218
28 Niepokój Radosław m ...... POL 1988 219
29 Starzyński Andrzej m Chemik noxy Puławy UKR 1990 221
30 Pawłowski Dawid m AZS Kraków POL 1993 705
31 Sarnik Jakub m S.P. NR 20 NOWY SĄCZ POL 1995 713
32 Trzepak Łukasz m ...... POL 1990 716
33 Janek Wojciech m REHABILITACJA GORLICE POL 1988 722
34 Węgiel Marcin m ...... POL 1988 731
35 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 999

Kategoria: Mężczyźni M2

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 PRZEPIÓRA RYSZARD m BIEGAM BO LUBIĘ POL 1976 15
2 Sarkowicz Krzysztof m ...... POL 1982 23
3 Wójcik Jacek m ...... POL 1978 29
4 Wójcio Hubert m ...... POL 1976 34
5 Michalski Daniel m ...... POL 1982 37
6 Śliwiński Daniel m ...... POL 1985 41
7 Górski Tomek m ...... POL 1984 42
8 Wójcikiewicz Rafał m Team EUROFIN/section Warsaw POL 1978 48
9 PODOBIŃSKI DAWID m nierzeszony POL 1982 50
10 Prokop Krzysztof m Team EUROFIN/General Office Kobylanka POL 1976 51
11 Szurek Aleksander m ...... POL 1976 55
12 Prokop Krzysztof m Team EUROFIN POL 1976 57
13 Labziuk Oleksandr m Achilles Leszno UKR 1978 59
14 Stepek Paweł m niezrzeszony POL 1977 69
15 Górka Marcin m KPP Gorlice POL 1983 75
16 Pawluś Mirosław m JSC JASŁO POL 1976 87
17 Bergański Michał m ...... POL 1985 96
18 Wiącek Marcin m Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów POL 1979 98
19 Koiński Piotr m OSP Lipinki POL 1982 100
20 Jaworski Krzysztof m Visegrad Maraton Rytro POL 1980 120
21 Gębarowski Artur m ...... POL 1984 121
22 Dziewiński Damian m TG ,,Sokół'' Sanok POL 1981 123
23 Sułkowski Paweł m KS Limanowa Forrest POL 1983 125
24 Bors Paweł m ...... POL 1983 128
25 Chwastek Dariusz m ...... POL 1979 129
26 Misiołek Marcin m MTB Mosir Dukla POL 1979 142
27 Derbenov Evgeniy m AHILLES-LESZNO UKR 1984 147
28 Sikorski Paweł m ...... POL 1978 149
29 Kłeczek Radosław m RADEKKLECZEK.PL POL 1985 158
30 Gucwa Grzegorz m ...... POL 1981 159
31 Wojnar Sylwek m MUKS JEDLICZE POL 1977 163
32 Bączalski Mariusz m Maraton Gorlice POL 1976 169
33 Guzik Paweł m Klub Sztuk Walk GARYU Krosno POL 1980 178
34 Wojtas Andrzej m ...... POL 1984 180
35 Kusz Tomasz m ...... POL 1978 183
36 Kusz Tomasz m ...... POL 1978 193
37 Klimek Marcin m ...... POL 1985 195
38 Przybyłowicz Łukasz m Iskry Chełmiec Piątkowa POL 1981 203
39 Napora Maciej m Drużyna Banku Pekao S.A. POL 1978 209
40 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 706
41 Hejnowicz Tomasz m KROSNO POL 1981 709
42 Guzik Grzegorz m PDW KARPATY KROSNO POL 1984 710
43 Kern Artur m UNIA HRUBIESZÓW POL 1980 712
44 Makowski Łukasz m ...... POL 1978 715
45 Sarnowski Dominik m ...... POL 1985 720
46 Gucwa Grzegorz m ...... POL 1981 724
47 Chłanda Sebastian m GRUPETTO GORLICE POL 1985 727
48 Warchoł Artur m ...... POL 1977 728
49 Czuba Wojciech m CHARTY Z POŁUDNIA POL 1984 732
50 Malawski Bartosz m ...... POL 1979 733

Kategoria: Mężczyźni M3

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Janik Tomasz m ULKS Lipinki POL 1967 4
2 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 17
3 Kwaśny Jerzy m Judo MGM reklamy POL 1973 22
4 Augustowski Witold m ts sokół jasło POL 1971 27
5 Augustowski Witold m ts sokół jasło POL 1971 28
6 Miś Mieczysław m Strzeszyce POL 1967 40
7 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 43
8 Podraza Marek m Gazeta Gorlicka POL 1967 47
9 Puścizna Paweł m Saint-Gobain SQUAD POL 1968 58
10 Socha Tomasz m KKB Mosir Krosno POL 1970 74
11 Szczur Wiesław m ...... POL 1970 80
12 Karp Robert m Allianz Running Team POL 1972 83
13 Gotfryd Adam m APS DATA POL 1974 84
14 Rojek Dariusz m Gorlice POL 1972 97
15 Wagner Mariusz m ...... POL 1972 105
16 Chowaniec Jacek m RUNshop Nowy Sącz POL 1974 108
17 Kosiński Marcin m Bank Spółdzielczy w Lipinkach POL 1972 117
18 Poszelężny Jerzy m ...... POL 1973 124
19 Szwast Jerzy m MTB MOSiR Dukla POL 1975 126
20 Szwast Jerzy m MTB MOSiR Dukla POL 1975 131
21 Szybisty Grzegorz m Kkb Mi się Krosno POL 1972 137
22 Szybisty Grzegorz m Kkb Mosir Krosno POL 1972 138
23 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 140
24 Mazur Grzegorz m Ropica Polska POL 1975 144
25 Baran Stefan m ...... POL 1973 145
26 Mika Mirosław m ...... POL 1969 155
27 Bak Mietek m ...... POL 1966 160
28 Stróżyk Piotr m ...... POL 1970 172
29 Gołąbek Wojciech m MTB MOSIR Dukla POL 1975 185
30 Zdeb Krzysztof m ...... POL 1970 201
31 Furmanek Mariusz m ...... POL 1972 204
32 Dąbrowski Tomasz m ...... POL 1974 207
33 Fyda Mariusz m ...... POL 1970 222
34 Wysowski Grzegorz m Ptaszkowa POL 1972 223
35 Kozioł Sylwester m KKB Mosir Krosno POL 1973 702
36 Zdeb Krzysztof m KKB Mosir Krosno POL 1970 703
37 Kuśnierz Andrzej m ...... POL 1971 707
38 Dybek Paweł m SALOMON SUUNTO TEAM POL 1975 711
39 Kuliński Roman m ...... POL 1973 718
40 Mosoń Wiktor m MUKS Podkarpacie Jedlicze POL 1975 730
41 Koszelnik Grzegorz m MGM SOKÓŁ POL 1972 844

Kategoria: Mężczyźni M4

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Kustroń Adam m ...... POL 1963 25
2 Czochór Wojciech m Maraton Gorlice POL 1964 30
3 Kosiba Antoni m Saint-Gobain Squad POL 1964 88
4 Dybaś Jerzy m Pektyna Pektowin Jasło POL 1961 94
5 Adamczyk Jan m ...... POL 1957 101
6 Foryś Włodzimierz m ULKS Technik Trzcinica POL 1962 112
7 Smolak Piotr m MOSiR - Dukla POL 1961 132
8 Klamut Ryszard m ...... POL 1956 134
9 Kamiński Jerzy m Maraton Gorlice POL 1959 150
10 Zajchowski Marek m ULKS Technik Trzcinica POL 1963 162
11 Haduch Jerzy m Sanok i okolice POL 1957 192
12 Urbański Józef m KKB Mosir Krosno POL 1958 701
13 Hełmecki Henryk m ...... POL 1965 708
14 Golonka Wiesław m GORLICE POL 1965 714
15 Mordarski Jacek m ...... POL 1960 717
16 Wałaszek Jan m ...... POL 1961 719
17 Zygucki Jacek m ...... POL 1963 721
18 Wiśniewski Janusz m ...... POL 1961 726

Kategoria: Mężczyźni M5

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Wojtowicz Zdzislaw m niezrzeszony POL 1951 26
2 Konieczny Marek m niezrzeszony POL 1952 52
3 Konieczny Marek m niezrzeszony POL 1952 53
4 Brzozowski Leszek m Maraton Gorlice POL 1955 64
5 Cetnarowicz Czesław m niezrzeszony POL 1941 65
6 moskal andrzej m ...... POL 1954 89
7 Wojtasiewicz Wincenty m ...... POL 1955 122
8 DZIKOWSKI JOZEF m NIEZRZESZONY POL 1953 173
9 Kozioł Wiesław m ...... POL 1952 196
10 Nowosielski Marek m Biegam dla Marcinka POL 1955 214
11 Antoni Niezgoda m KKB Mosir Krosno POL 1946 700
12 Ostrowski Jan m ...... POL 1949 723
13 Jamro Leopold m ...... POL 1942 725
14 Moskal Andrzej m ...... POL 1954 729

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Mężczyźni

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Świątkowski Bartosz m ULKS Lipinki POL 1986 2
2 Frączek Patryk m ULKS Lipinki POL 2001 6
3 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 7
4 Weron Filip m Ulks Lipinki POL 2000 9
5 Szkaradek Stanisław m ULKS Lipinki POL 2001 11
6 Czaplarski Mirosław m ...... POL 1974 17
7 Sikora Kacper m Lipinki POL 2000 38
8 Kosiński Jacek m Free Rider POL 1988 61
9 Kosiński Mateusz m OSP Lipinki POL 1995 99
10 Koiński Piotr m OSP Lipinki POL 1982 100
11 Trybus Karol m ULKS Lipinki POL 1987 104
12 Przybylski Jakub m ...... POL 1996 114
13 Kozioł Jacek m ULKS Lipinki POL 1971 140
14 Majchrycz Łukasz m ULKS Lipinki POL 1999 151
15 Świątek Łukasz m ULKS Lipinki POL 2004 152
16 Buś Daniel m ...... POL 1994 187
17 Krupa Jakub m Szkoła Podstawowa w Lipinkach POL 2003 212
18 Bielakiewicz Kamil m ...... POL 2000 514
19 Radwan Michał m ...... POL 2001 517
20 Mika Kacper m ...... POL 2000 523
21 Jurusik Piotr m ...... POL 1982 706
22 Kukla Dawid m TimeSport.pl TEAM POL 1987 999

Kategoria specjalna: Gmina Lipinki Kobiety

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
1 Świątkowska Magdalena k ULKS Lipinki POL 1992 3
2 Pałac Anna k ...... POL 1984 18
3 Śliwa Jessica k ULKS Lipnki POL 2003 35
4 Śliwa Jessica k ULKS Lipinki POL 2003 36
5 Samborska Anna k ULKS Lipinki POL 1974 39
6 Sikora Agnieszka k ulks lipinki POL 2003 56
7 Budziak Wioleta k ULKS Lipinki POL 1986 168
8 Kajtoch Jolanta k ulks Lipinki POL 1984 202
9 Papierniak Patrycja k ...... POL 1998 513
10 Bielakiewicz Edyta k ...... POL 1980 515
11 Kosińska Aleksandra k ...... POL 2004 518
12 Pabis Katarzyna k ...... POL 2003 524

Kategoria specjalna: Małżeństwa

LP NAZWISKO IMIĘ PŁEĆ KLUB KRAJ ROCZNIK NUMEREK
G1 Niepokój Radosław m ...... POL 1988 219
... Galica-Niepokój Agnieszka k ...... POL 1990 220
G2 Borowska-Pawluś Ewelina k JSC Jasło POL 1976 86
... Pawluś Mirosław m JSC JASŁO POL 1976 87
G3 Wal-Chłanda Alicja k GRUPETTO GORLICE POL 1986 522
... Chłanda Sebastian m GRUPETTO GORLICE POL 1985 727
G4 Szczur Wiesław m ...... POL 1970 80
... Szczur Iwona k ...... POL 1976 81
G5 Wagner Lenka k ...... POL 1972 67
... Wagner Mariusz m ...... POL 1972 105
G6 Dąbrowski Tomasz m ...... POL 1974 207
... Dąbrowska Bernadeta k ...... POL 1975 208
G7 Chowaniec Jacek m RUNshop Nowy Sącz POL 1974 108
... Chowaniec Katarzyna k RUNshop Nowy Sącz POL 1974 109
G8 Dybaś Jerzy m Pektyna Pektowin Jasło POL 1961 94
... Dybaś Anna k Zespół Szkół Społecznych Lipnica Dolna POL 1959 95
G9 Kuśnierz Magdalena k ...... POL 1971 93
... Kuśnierz Andrzej m ...... POL 1971 707
G10 Gołąbek Wojciech m MTB MOSIR Dukla POL 1975 185
... Gołąbek Monika k MTB MOSIR Dukla POL 1975 189
G11 Baran Stefan m ...... POL 1973 145
... Pałuzewicz Ewa k ...... POL 1969 146
G12 Stróżyk Renata k ...... POL 1973 171
... Stróżyk Piotr m ...... POL 1970 172
G13 Rachwał Adam m Maraton Gorlice POL 1972 43
... Rachwał Iwona k ...... POL 1974 44
G14 Makowska Magdalena k ...... POL 1977 509
... Makowski Łukasz m ...... POL 1978 715