• +48 508 679 133
  • biuro@timesport.pl

Przed zawodami

Strona informacyjna zawodów

Znajdują się na niej wszystkie istotne informacje na temat zawodów, takie jak: regulamin, termin i miejsce zawodów, konkurencje, kategorie, mapy dojazdowe oraz z przebiegiem trasy, dodatkowe informacje od organizatora. Na tej stronie uczestnim będzie miał również możliwość rejestacji do poszczególnych konkurecji i opłacić wpisowe online. Strona informacyjna może być indywidualnie dopasowana wg potrzeb organizatora.


Zapisy przez Internet

Za pomocją specjalnie przygotowane formularza każdy uczestnik może łatwo zapisać się do danej konkurencji przez internet. Po zarejestrowaniu się, użytkownik dostaje dostęp do panelu gdzie może zminić swoje dane, zarejestrowani użytkownicy nie muszą też uzupełniać wszystkich pól przy zapisie do konkurencji ponieważ są one ściągane przez program z ich konta. Organizator może śledzić zapisy na bierząco, odpowiednio reagować na błędy lub brak płatności, a także odpowiednio przytować się do prognozowanej ilości zawodników.


Dodatkowe pola w formularzu zgłoszeniowym

Podstawowy formularz rejestracji tworzony jest przez nasze oprogramowanie automatycznie, jednakże oferujemy możliwość jego modyfikacji w celu dopasowania do poszczególnych zawodów. Opcja ta przydaje się w szczególności gdy potrzebuje informacji np. o rozmiar koszulki (ponieważ pakiety startowe dla zarejestrowanych online przygotowywane są przed imprezą i organizator musi mieć takie informacje).


Szybkie płatności Internetowe

Po zapisaniu się do konkurencji, możemy zaoferować uczestnikom opłacenie wpisowego za pomocą szybkich i wygodnych płatności Internetowych. Opcja ta umożliwia natychmiastowe opłacenie wpisowego przy zachowaniu najwyższego stopnia bezpieczeństwa. Informacja o wpłacie jest automatycznie przekazywana bezpośrednio do naszego systemu. Koszt jaką ponosi organizator to 1.5 - 2.5% wartości wpisowego.


Automatycznie generowane blankiety wpłaty

Jeżeli nie zaoferujemy uczestnikom szybkich płatności Internetowych lub uczestnik nie będzie chciał z takiej opcji skorzystać, zostanie mu wygenerowany indywidualny blankiet wpłaty, z podanym rachunkiem organizatora i tytułem płatności. Blankiet ten będzie można wydrukować i zapłacić np. na poczcie lub w banku.


Zmiana wysokości wpisowego wg harmonogramu

Na zawodach sportowych popularne jest zjawisko zmiany wysokości wpisowego w zależności od terminu wpłaty. Zazwyczaj kwota jest zwiększana im bliżej jest do zakończenia zapisów. Wymusza to w pewnym stopniu na uczestnikach wcześniejszą rejestrację i dokonanie wpłaty. Dzięki temu organizator uzyskuje wiele korzyści, m.in.: poznanie przybliżonej liczby startujących, kwoty przychodów oraz mniejsze kolejki do kasy w dniu zawodów.


Projekt graficzny i wydruk numerów startowych

Nasz grafik może przygotować indywidualny projekt numerów startowych wg wytycznych organizatora. Umożliwia to wykorzystanie wolnej powierzchni na cele reklamowe lub nazwę, logo biegu (organizatora). Isnieje również możliwość wstawienia danych zawodnika takich jak imię, nazwisko, nazwa klubu, itp.

Więcej

Kontakt z uczestnikami

Podczas rejestracji uczestnicy podają swoje dane kontaktowe, takie jak email i telefon komórkowy. Nasz system oferuje możliwość skontaktowania się z zarejestrowanych uczesnikami w celu przekazania im (niejednokrotnie istotnych) informacji od organizatora np. o zmianie terminu, miejsca zawodów.


Kampania mailingowa

Dysponujemy solidną bazą adresową osób uprawiających sport. Możemy przygotować profesjonalną kampanię mailingową i rozesłać ją do naszych odbiorców. Jeżeli już korzystaliście z naszych usług, oferujemy również możliwość przesłania indywidualnego zaproszenia do "ponownego" uczestnictwa w zawodach.