• +48 508 679 133
  • biuro@timesport.pl

W trakcie zawodów

Szybka publikacja wyników

W momencie startu biegu rozpoczynamy czas naliczania czasu przez wewnętrzny stoper naszej aplikacji. Po dobiegnięciu do mety przez zawodnika sędzia naciska przycisk, a system automatycznie zapisuje uzyskany czas. Następnie zawodnik podbiega do osoby z czytnikiem kodów kreskowych, po zczytaniu numer zawodnika jest dopisywany do uzyskanego czasu na mecie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wyniki są dostępne na bierząco a kwestia przekazania ich zawodnikom po zakończeniu zawodów wiąże się tylko z wydrukowaniem komunikatu. Wyniki mogą również być udostępniane online.


Certyfikaty uczestnictwa

Jeżeli organizator wyrazi taką chęć, oferujemy możliwość wydurku certyfikatu uczestnictwa zainteresowanym uczestnikom zawodów. Typowy certyfikat zawiera imię i nazwisko, uzyskany czas, nazwę i datę zawodów, na życzenie może być spersonalizowany.


Komunikacja z uczestnikami po zawodach

Nasz system oferuje możliwość komunikacji z uczestnikami zawodów również po ich zakończeniu, zarówno przez telefon komórkowy w postaci wiadomości SMS, jak również poprzez wysyłanie mailingu. Dla każdego użytkownika możemy wysłać podziękowanie za uczestnictwo, zaproszenie na kolejną edycję itp.