• +48 508 679 133
  • biuro@timesport.pl

W trakcie zawodów

Biuro zawodów

Oferujemy możliwość pełnej obsługi lub tylko nadzorowania pracy biura zawodów. Nasz system umożliwia obsługę uczestników na nieograniczonej liczbie stanowisk, tak aby nikt nie stał w kolejkach przed zawodami. Obsługa systemu jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu w celu obniżenia kosztów, po krótkim przeszkoleniu może obsługiwać je każdy z podstawową znajomością obsługi komputera.


Zapisy w biurze zawodów

System oferuje możliwość zapisów uczesników w dniu zawodów na wielu stanowiskach jednocześnie. Po otrzymaniu karty zgłoszenia odpowiednie osoby rejestrują zawodników w systemie (mogą to robić nawet po rospoczęciu biegu). System umożliwia również szybki dostęp do edycji danych konkretnego zawodnika, lub sprawdzenia tych danych używając wyszukiwarki lub filtrów.


Pomiar czasu stoperem + czytnikiem

Oferowane przez nas rozwiązanie jest zarówno proste w obsłudze jak i niezawodne, jest najlepszą znaną nam alternatywą dla drogich chipowych systemów pomiaru czasu. Nasza aplikacja zapisuje czas startu zawodów po czym po przybiegnięciu zawodnika oblicza uzyskany czas i miejsce. Na mecie potrzebujemy minimum dwie osoby, pierwsza zczytuje czas za pomocą specjalnego stopera w momencie gdy zawodnik przebiega przez metę, natomiast druga zczytuje kod kreskowy zawodnika czytnikiem, a system automatycznie dopisuje numer zawodnika do uzyskanego czasu ze stopera.
Wyniki mogą być udostępniane na żywo, a kwestia ich ogłoszenia wiąże się tylko z dobiegnięciem ostatniego zawodnika i wydrukowaniem komunikatu.


Pomiar czasu tylko czytnikiem

Jeżeli nie mamy zbyt dużo personelu do obsługi na mecie, wystarczy nam jedna osoba z czytnikiem kodów kreskowych, jednakże czas przybiegnięcia na metę zliczany jest w momecie zczytania kodu kreskowego zawodnika (a nie w momencie przebiegnięcia przez metę).
Wyniki mogą być udostępniane na żywo, a kwestia ich ogłoszenia wiąże się tylko z dobiegnięciem ostatniego zawodnika i wydrukowaniem komunikatu.


Wiadomość SMS z uzyskanym wynikiem

W momecie gdy zawodnik zostaje zczytany przez czytnik kodów kreskowych - ma już przypisany wynik (czas). Nasz system oferuje możliwość natychmiastowego wysłania SMS do użytkownika z uzyskanym wynikiem.


Generowanie numerów startowych

Jeżeli nie korzystasz z gotowych numerów startowych i nie drukowałeś indywidualnych numerów na zamówienie, nasz system umożliwia wygenerowanie numeru startowego na miejscu w momencie rejestracji zawodnika.


Drukowanie dokumentów

Za pomocą naszego oprogramowania bez problemu można wydrukować forularz zgłoszeniowy, numer startowy, listę startową, listę wyników, itp.. Wystarczy wysposażyć komputer w drukarę i kliknąć drukuj.